Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Aż dziw bierze, że koleś od marca do dziś nabił już ponad 470 komentarzy z czego zaledwie jeden to negatyw.

 

 

Ja sie nie dziwie, wiekszosc kupujacych na allegro to picki bez jaj... Boja sie wystawic nega, zeby nie dostac odweta :lol:

 

A pozniej placz jak jakis wałkarz ich zrobi, a przeciez nie mial negatywow...

 

Chore to jest, jak mi cos nie pasowalo w transakcji to wystawiam adekwatny komentarz. Jak dostane odweta to podpisuje pod nim ze to odwetowiec i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie dziwie, wiekszosc kupujacych na allegro to picki bez jaj... Boja sie wystawic nega, zeby nie dostac odweta :lol:

 

A pozniej placz jak jakis wałkarz ich zrobi, a przeciez nie mial negatywow...

 

Chore to jest, jak mi cos nie pasowalo w transakcji to wystawiam adekwatny komentarz. Jak dostane odweta to podpisuje pod nim ze to odwetowiec i koniec.

 

Masz rację i ja się z Tobą zgadzam w 100% bo sam tak robię i wali mnie czy dostanę odweta czy nie ale gdybyś doczytał dokładnie moją wypowiedź to z pewnością zauważyłbyś iż napisałem, że komentarze ludzie wystawiają najczęściej tuż po zakończeniu aukcji i otrzymaniu towaru a grę tracą np. za miesiąc i wtedy już jest po frytkach, nie zmienisz pozytywa na negatywa, możesz jedynie dodać odpowiedź na komentarz sprzedawcy co i tak nie zmienia oceny całej transakcji. Mimo to warto jednak taką odpowiedź dodać jak i zgłosić to do allegro i dać im do zrozumienia, że nie jest to jednostkowy przypadek więc powinni się zainteresować tym, że umożliwiają komuś robienie przekrętów. Edytowane przez Lefty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja postraszyłem i podpuściłem jednego cwaniaka, zaczął mi grozić w mailach, więc miałem kartę przetargową... kasę zwrócił, bo jakbym się uparł miałby spore nieprzyjemności... a nie warto tak kombinować dla kilkudziesięciu złotych...

 

co do gier kupowanych wirtualnie... klucze kupowane do steam, czy tam eadownloadera... nie wystawiać komentarza przez 100 dni (chyba taki okres można cofnąć paypala, po 3 miesiącach gry już stracić nie powieneś), zachować sobie aukcję na stronie moje zakupy, by mieć jej numer w celu wystawienia komentarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto zna temat z kilkoma kontami uzytkownikow w Windows 7 i steam (byc moze tak samo jest w XP).

 

Mialem poinstalowane sporo rzeczy na steamie w win7 na koncie administratora. Utworzylem konto uzytkownika i odpalilem na nim steama. Zaczelo mi od nowa aktualizowac CoD MW 2 i Warhammera 40k DoW2 ale nie zwykla aktualizacja tylko po kilka giga. AvP sie zrypaly wszystkie teksty w menu. Co jest grane?

 

Jak zrobic obluge bezproblemowa kilku kont w windowsie ze steam?

Edytowane przez jipang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage, ze w aktualnej promocji jest po 10 baksow, to chyba tak. :)

 

Pogralem chwile i zupelnie nie moge sie w tym ogarnac. Sam pomysl jest fajny i sterowanie jest w miare ok, ale ciezko sie poruszac w takiej przestrzeni 3D, postacie ruszaja sie mulowato (co akurat jest realistyczne), wiec jak ktos nas wezmie na cel z kierunku, w ktory sie nie patrzymy, to zazwyczaj jest po ptakach zanim ogarniemy sie skad strzelaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie: skonczyl sie free weekend, Shattered Horizon zniknal mi z listy gier w Steamie, pliki zostaly. Mozna tak po prostu usunac katalog z gra ze steamapps, nic sie Steamowi nie popierniczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie: skonczyl sie free weekend, Shattered Horizon zniknal mi z listy gier w Steamie, pliki zostaly. Mozna tak po prostu usunac katalog z gra ze steamapps, nic sie Steamowi nie popierniczy?

 

Przez dodaj/usun programy powinno się dać. Jak tam miałem w przypadku MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie bardzo głupie pytanie. Czy istnieje możliwość wykonania offline aktualizacji gry z steam (hl2)?

Na razie przyszło mi do głowy coś takiego: zgrać na przenośny dysk hl z kompa w domu, przynieść go tu i wgrać, zrobić aktualizacje i skopiować na dysk przenośny, wgrać w domu. Tyle że to cholernie dużo danych do przewalenia w tą i na zad dlatego pytam czy da się prościej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie bardzo głupie pytanie. Czy istnieje możliwość wykonania offline aktualizacji gry z steam (hl2)?

CFToolbox - zrobić plik .archive na komputerze "do zaktualizowania", na komputerze z aktualną wersją wygenerować update na podstawie tego .archive, wreszcie - zaaplikować update na pierwszym komputerze. Prościej (w sensie przenoszenia jak najmniejszej ilości danych) się nie da, bo pliki .gcf nie są na wszystkich komputerach binarnie identyczne, choćby były w tej samej wersji i miały identyczną zawartość - zależy to choćby od momentu ich patchowania.

Aha - jeśli boisz się podawać dane swojego konta w nieznanym programie, załóż sobie jakieś dodatkowe konto, może być bez żadnych gier, byle sobie .blob mógł program pobrać; nie będzie działało aktualizowanie plików bezpośrednio ze steama - bo konto nie będzie miało uprawnień do tych plików, ale opisaną wyżej procedurę da się przeprowadzić.

Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje - obecnie mamy w wysprzedaży Oblivion GOTY, Morrowind GOTY i F3 GOTY. Czy do tych wersji można wgrywać bezproblemowo mody? Bo to jedyny czynnik zatrzymujący mnie od kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem nie powinno być problemów ale może niech ktoś to jeszcze potwierdzi.

Ja i tak już kupiłem, o ile Morro jest w tej samej cenie co u nas to cena na Obliviona jest dobra, szczególnie że to wersja deluxe czyli bogatsza.

O dziwo tym razem zakupy poszły bezbłędnie mimo że wpisałem dokładnie to samo co poprzednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A Fallouta to nie lepiej retaila z UK kupić? http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/fallout-3-game-of-the-year-edition/10052890.html

 

Wprawdzie chwilowo wyprzedane, ale zapewne się za pare dni pojawi, jak to zwykle bywa.

 

Z wysyłką funt więcej niż cena UK na Steamie, a gra nie wymaga nawet płyty w napędzie do uruchomienia (odpalając bezpośrednio, nie przez launcher).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem Fallout 3. Pobrałem, zainstalowałem. Ale w czasie uruchamiania pojawia się mi błąd: "Nie można nawiązać połączenia z serwerem kluczy". Ile taki przestój owego serwera może trwać? Czy jest jakiś inny sposób na uruchomienie w tym czasie tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...