Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Wy też dostaliście zaproszenia do bety nowego interfejsu ? 50k dostało dostęp.

 

Mam do oddania jedną sztukę. Mat00ino w grupie PPC lub pw przez forum.

Poszło

Edytowane przez M@TI
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem gry Two Worlds II Velvet Edition.

Na steam jest teraz promocja:

http://store.steampowered.com/sub/13656/

Z tym, że w opisie podstawy nie ma wymienionego języka polskiego, a w DLC już jest. Czy jest szansa na to, że dodatek spolszczy podstawę czy jednak podstawa pozostanie po angielsku, a dodatek będzie po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z newsów nt podstawki TW2

" updated to version 1.3.5, contains some fixes of some rare crash bugs

- Additional languages Russian, Polish and Czech added"

 

Na potwierdzenie mogę napisać że w bibliotece po naciśnięciu na właściwości TW2 jest do wyboru nasz ojczysty język.

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ufał polskiej wersji. W wypadku pierwszej części różnice między polskim a angielskim (np w nazwach przedmiotów) były ogromne. Ale może to tylko ja jestem uprzedzony do polskich wersji, nigdy ich nie lubiłem (pełno błędów, brak angielskich żartów językowych itp.). Dołączona grafika

 

Ale sam się zastanawiam na kupnem TW2:VE. Czy ktoś ma pojęcie, czy wersja sklepowa ma możliwość łączenia ze steamem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to polskie (w końcu to topware), ale jak porównywałem obie wersje językowe, to zdecydowanie wolałem angielską. W wypadku wersji pudełkowych bez możliwości podpięcia pod steama powinni dawać możliwość wyboru wersji językowej (tylko nie tak, jak np w Jericho, gdzie było w standardzie sześć języków do wyboru, ale akurat angielski musieli zastąpić polskim Dołączona grafika ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem gift do Doty 2, jeśli ktoś z forum by chciał chętnie mogę wymienić się za jakąś inną grę na steamie.

Nie wiem czy dobry temat, do zaproponowania wymiany ale poniekąd jest to związane ze steamem Dołączona grafika.

 

Nieaktualne, dałem gifta kuzynowi ;p.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem bawić się nowym interfejsem Steam'a - big piucture za pomocą pada do X-a. Szczerze pisząc to nieźle im to wyszło. Wszystko chodzi gładko, jest przemyślane, proste i intuicyjne. Trzeba się jednak przyzwyczaić a i parę kwiatków po drodze wyszło.

 

A tak swoją drogą to coś mi się porobiło w normalnym widoku, a dokładniej tną mi się zwiastuny gier. Wie ktoś z Was jak to rozwiązać? Wszystko poinstalowane i tylko w Steamowskiej przeglądarce tak się robi. Co ciekawe, we wspomnianym Big Picture problem nie występuje. Może to wina Steam'u bo coś majstrują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas była open beta (na windowsa). Wystarczyło wejść w Steam->Settings-> Beta participation

Na Linuksie (w zamkniętej) też zresztą BP jest ;)

 

Swoją drogą Steam na Linuksie działa nieźle. Na pewno lepiej niż Game For Windows Live na Windowsie(co nie jest jakimś mega wyczynem...)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...