Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

byl klopot z przypomnieniem sobie hasla, ale dalem rade...

Mialem dwa konta przez jakis czas, wiec musialbym jeszcze jeden certyikat podac, ale nie wazne, ten jest istotny. patrzcie rok :P

 

EDYTA

Za tydzien 2 powinna ruszyc moja mala farma z 4870x2 na pokladzie.

Net i prad za free.

Docelowo do wypelnienia jeden slot PCI-e zostanie.

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na których sterownikach próbujesz to odpalić? Bo na 9.10beta mnie śmigało pięknie bez żadnej konfiguracji a wszystko odpaliło samo.

najpierw 9.10, teraz 9.11 beta. Nic no, zostawie na pozniej, jeszcze duzo do skonfigurowania mam i oc trzeba zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zulusman - Cześć i Chwała! Siła i Honor!

 

1999 - fiu fiu, szacunek!

 

Jang - a jakiego systemu operacyjnego używasz?

win 7 pro 64

 

Już ok, wykrywa mi kartę :) wszystko ok :)

Edytowane przez Jang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim przejrzeć ogólne statyki międzynarodowe. Zwróćcie szczególną uwagę na takie zjawisko jak Austria National Team.

Uruchomili chyba jakiś super komputer do obliczeń!!! Albo oszukują jakoś...

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niewątpliwie będzie to cios dla RAC B@P, ale i Polski.... bo Twoja nowa formacja jest międzynarodowa....

 

A tak namawiałeś do połączenia w jeden narodowy Team, bo Czesi to potrafią a My nie....

 

Niemniej jednak piękno BOINC polega na tym, że każdy idzie drogą którą obierze - wolność!

 

Pozdrów ICE... i innych kamratów! Kolo ma świetną stronę z optymalkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nieco ponad połowa B@P bardzo nad tym pracowała. A i tak na odchodne dostanie czekoladkę w postaci paru milionów punktów od teamu Digital Recon.

 

2. Polsce nic nie ubędzie, bo wciąż działam pod polską flagą. Inni pod amerykańską, brytyjską i włoską, a będzie tych flag więcej. Formuła międzynarodowa właśnie na tym polega, że w jednym teamie jest wiele narodowości.

 

3. Dalej namawiam do stworzenia jednego narodowego teamu, jako to ostatnio zrobili Austriacy. Jednak prawda jest taka, że nie ma chęci takiego działania. Dlatego - cytując klasyka - wybrałem "international level".

 

4. Digital Recon jest bardziej podobny do TPT a mniej do B@P. Mniej liczebny, ale dysponujący większą mocą. To zabawne, ale macie więcej kart 58xx niż B@P. Głownie dlatego, że ani ja, ani Oxy, nie przystąpiliśmy jeszcze do zakupów. Choćby z tego powodu, że wciąż nikt nam w Polsce nie zagraża.

 

5. Miejsce dla mocnych zawodników jest w najmocniejszym teamie, bo przecież lepiej być w najmocniejszym teamie na świecie, niż w drugim teamie w kraju! Zapraszam do polskojęzycznego forum Digital Recon For Mega Crunchers: http://dantmorris.com/phpBB3/viewforum.php?f=18

 

6. Pozdrowienia zaraz przekażę.

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

Dzisiaj padł rekord dzienny! Nowy rekord to 1,155,823! poprzedni: 1,009,025...

gratulacje dla wszystkich liczących, a w szczególności dla:

majkel Thor TomaszPawel Jang rafa BARTEK UmMaS Adamo Master_Electronic orgiusz Cloid _MaRiO[PL] ANDRZEJ Adik_ss toms83 Freak Johner kwasior500 Adam Kwazor sparki97 Michas Sobota Tomasz Eric19 Janadja Walken - w kolejności dzisiejszych osiągnięć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje chłopaki! Jeszcze 7x tyle i będziecie jak Digital Recon! :lol:

 

A poważniej - szukam dobrego polskiego odpowiednika do angielskiego crunchers. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam całkiem milutki problem.

Postąpiłem zgodnie z instrukcjami Tomasza jak zrobić żeby milky mi śmigał na ATI.

No i wsio było git wyskoczyło mi ze 20 próbek do obrabiania i wszędzie po kilku sekundach dostałem status błąd.

 

http://img200.imageshack.us/img200/2951/boinc1.jpg

tak to mniej więcej wygląda. Złapałem zdjęcie zanim wszystkie sie staly błedem. pokazuje info że je przerabia przez 2s i błąd

Zanim się połapałem żeby zatrzymac projekt wszędzie mi błąd wyskoczył :-(

 

system : Microsoft Windows XP Professional x86 Edition, Dodatek Service Pack 3, (05.01.2600.00)

 

CPU: AuthenticAMD AMD Phenom 9550 Quad-Core Processor [x86 Family 16 Model 2 Stepping 3] (4 processors)

 

grafa: CAL ATI Radeon HD 4700/4800 (RV740/RV770) (512MB) driver: 1.3.145

 

Stery do grafy: Catalyst® Version 08.12

Driver Packaging Version 8.561-081201a1-072271C-ATI

2D Driver Version 6.14.10.6891

OpenGL Version 6.14.10.8304

Catalyst® Control Center Version 2008.1201.1504.27008

Direct3D Version 6.14.10.0630

 

Macie może jakieś rozwiązanie tego problemu? Za każdą pomoc będę wdzieczny.

Edytowane przez FreakJohner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla XP 32 bit:

 

Odinstaluj stare sterowniki i zainstaluj nowe.

 

Sterowniki

 

Sprawdź czy masz BOINC 6.10.13

 

BOINC

 

Wgraj optymalizację po zamknięciu BM:

 

Optymalizacja

 

Skopjuj wypakowane pliki optymalizacji do

C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\BOINC\projects\milkyway.cs.rpi.edu_milkyway

Zrestartuj kompa i powiedz czy zaskoczyło! Nie modyfikuj żadnych plików z optymalizacji.

 

Jeśli to nie pomoże zainstaluj 9.11 beta.

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie czytałeś wszystkiego w tym wątku. Użyj najnowszych sterowników 9.10 + BOINC w wersji na pierwszej stronie czyli 6.10.13

Masz bardzo stare sterowniki. Te z ubiegłego roku były zalecane do kart 3850/3870

 

EDIT

TomaszPawel mnie ubiegł.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT

TomaszPawel mnie ubiegł.

Niemniej jednak Rafa jest bardziej doświadczony w manipulowaniu parametrami w, f itd... i z pewnością jak zajdzie potrzeba udzieli kilku cennych wskazówek :wink:

 

Wygląda na to że mleczarnia zamknięta... Można wyniki w CC poprawić <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, to prawda, na 32 bitach jest dużo większe spowolnienie GUI niż na x64... spowolnienie, które naprawdę utrudnia pracę....

Na x64 ja spowolnienia praktycznie nie odczuwam :)

Ale nie każdy może / ma ochotę zapatrzeć się w system 64 bitowy, dlatego dla zminimalizowania lagów - kosztem części wydajności / punktów MW można bawić się w modyfikowanie parametrów wgranej optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, to wszystko przez Was! Wy, wy...pożeracze próbek :D

 

Od ostatnich prób kiedy nie udawało mi się uruchomić CC nie próbowałem ponownie. A teraz jak włączyłem poszło od razu :) grunt że działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - MlecznyPotwór...

 

No i znamy przyczynę ostatnich padów milki i obecnego... dysk twardy....

 

We also really want to apologize for all the recent server issues and lost credit. Hopefully you'll all still be around when we get the server back up and work flowing again. I'll post more as soon as I know about hardware orders and what's going on.

 

In order to save you guys more lost credits, I don't think we'll be starting up new work until we have replacement hard drives. What I've gotten from labstaff is that the drives are running in degraded modes and hurting really bad. They're telling us the reason for the problems has been the construction around campus at RPI which has caused a lot of vibration in the computer labs which has wrecked quite a few hard drives. It seems we're not the only ones having similar issues. Hopefully we can have new hardrives in a day or two and get things back up and running.

 

We've restored the server from the last backup (which was this morning) so hopefully not too much credit has been lost. I still have to purge the database of all the workunits, unfortunately. We also need to order new hard drives for the server, so I'm not sure how stable things will be for the next week or so until we get them installed. But at least hopefully that explains the issues we've been having lately.

 

It looks like I'm going to have to remove all the workunits and results from the database. So if you have any running, feel free to cancel them.

 

We have a backup from this morning, but it may have been taken after all the corruption. We're going to try it out and see if it helps anything.

 

It looks like some serious problems happened. Right now I've turned off all the BOINC daemons until we can get the database restored to a previous backup (which should hopefully bring back a bunch of credit).

 

We're looking into why the server went down. Something about unrecoverable disk errors. Hopefully people haven't lost too much credit or anything like that.

 

W odwrotnej kolejności w/w były podane...

 

Czyli być może do piątku tylko CC, a jak im nie zaskoczy to milka może ruszyć dopiero po weekendzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...