Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Slowo do XibalbaPL

Przyjrzalem sie dzisiaj zdjeciom twojej karty z S1 i wydaje mi sie ze przymocowales radiator nie w tym miejscu co trzeba a mianowicie chodzi mi o zdjecie

http://img61.imageshack.us/my.php?image=bokachn8.jpg

widac niebieskiego zalmana na jakims szarym elemencie, a nie masz zadnego chlodzenia na jednym z tranzystorow (chyba tranzystor, nie sprawdzalem dokladnie a nie chce mi sie teraz rozbierac karty). Mozesz sobie zobaczyc o co mi chozi na tej stronce

http://www.thermalright.com/a_page/main_su...on_hr03-gt.html

widac dokladnie na step8 gdzie idzie chlodzenie. Zreszta o takim usytuowaniu swiadczyly u mnie "odciski" z tasmami na stockowym radiatorze. Sprawdz to bo szkoda jakby ci sie sprzet sfajczyl.

Pozdro

Dobrze mówisz.

http://www.thermalright.com/a_page/hr03gt/i-19.jpg

 

Na to szare nie nakładasz radiatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec czy do obudowy Cooler Master Elite 331 zmiesci sie Accelero S1? I czy bede musial kupic cos zeby dobrze sie to przykleilo :> Bo te chlodzenie chce kupic do 8800GT jak tak to co polecacie :>

 

Z gory dzieki za odpowiedz

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma 19-20 cm szerokosci to sie zmiesc. A o co ci chodzi z tym przyklejeniem to nie wiem :blink: , bo chyba nie sadzisz ze takie koromyslo przykleja sie do gpu o wielkosci 1x1 cm? Mocowanie jest na sruby, jedyne co musisz miec dodatkowo to jakas dobra paste i 4-5 radiatorki na uklad zasilania (w zestawie smasz ich 8 na pamieci) no i jakis wentyl warto zalozyc.

Poza tym wydaje mi sie ze o tym juz bylo wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma 19-20 cm szerokosci to sie zmiesc. A o co ci chodzi z tym przyklejeniem to nie wiem :blink: , bo chyba nie sadzisz ze takie koromyslo przykleja sie do gpu o wielkosci 1x1 cm? Mocowanie jest na sruby, jedyne co musisz miec dodatkowo to jakas dobra paste i 4-5 radiatorki na uklad zasilania (w zestawie smasz ich 8 na pamieci) no i jakis wentyl warto zalozyc.

Poza tym wydaje mi sie ze o tym juz bylo wczesniej.

mozesz mi polecic paste,radiatory na uklad zasilania,wentylator i jakas dobra paste? bo sie w ogole na tym nie znam a nie chce karty graficznej spalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi polecic paste,radiatory na uklad zasilania,wentylator i jakas dobra paste? bo sie w ogole na tym nie znam a nie chce karty graficznej spalic.

 

Cała impreza będzie Cię kosztować ok 150 PLN razem z przesyłką.

Musisz (tzn Twoja wola - ja tak wybrałem) kupić taki "zestawik":

post 217 (tylko możesz bez regulatora obrotów... bo Fander go chyba ma...)

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...477&st=210#

 

a wygląda to tak, jak post powyżej... (tamże)

 

P.S. tak się składa, że i ja mam obudowę CM, więc wkrótce będę wszystko składał :D

I z tego co wiem, to wejdzie na szerokość...

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie wysypalo troche Geforsów 8800GT na alledrogo i nikt ich juz tak chetnie nie kupuje. A sprzedawcy niech sie sraja. Na poczatku miesiaca Nvidia ma zasypac dystrybutorow kartami 8800GT zeby produkt nie byl deficytowy i problem z dostepnoscia zniknie a w zwiazku z tym i cena powinna spasc. I pazerniacy, ktorzy wykupili po znajmosci karty (od dystrybutorow) i sprzedaja po 1100+ niech sie wysraja wtedy z ich cena i tymi kartami.

"juz niedlugo, juz za momencik......... tiraratirara ra" :D

 

http://twojepc.pl/news15757.html

 

i kilka aukcji:

http://www.allegro.pl/item275159302_gainwa...800mhz_gra.html - 2 z 2 i nikt nie bierze

http://www.allegro.pl/item274039069_zotac_...klep_wawa_.html - 9 z 10 i nie ma wielkiego zainteresowania (ta 1 osoba no coz wyrwala sie z przed szeregu)

http://www.allegro.pl/item274326358_od_rek...i_gra_wys2.html - 2 z 2 (haha od reki - litosci w takiej cenie to na pewno od reki)

http://www.allegro.pl/item275305415_new_as...sklep_raty.html - 30 sztuk (LOLOLOLOL) - jak lipa z dostepnoscia nigdzie nie ma normalnie a tu cyk 30 sztk. dziekujemy

http://www.allegro.pl/item275774703_palit_...omb_raider.html - 2 z 2 (opis najlepszy - WYDAJNA LIMITOWANA EDYCJA OVERCLOCKERSKA KARTA GRAFICZNA AGP x8 !!!!! - <- LOL AGPx8 to naprawda musi byc jaka specjalna edycja)

 

To mnie tylko utwierdza w przekananiu o cwaniactwie, kombinatorstwie i zalatwianiu wszystkiego za plecami. Sztucznie nadmuchany problem z dostepnoscia.

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

disaster3

 

Brawo!!!

 

 

Takie zachowanie trzeba piętnować. Wciskanie po zawyżonej cenie powinno być co najmniej wyśmiewane jak nie karane jakimś ostrzeżeniem. Ale niestety póki znajda się ludzie, którzy kupią g92 za te 1200pln to znajdą się ci co będą je w takiej cenie wystawiać.

 

Kupujący te karty w takiej cenie mają z pewnością znikomą wiedzę na temat rynku komputerowego. Identycznie było z 6800gs i pojawienie się 7600gt a potem wielkie objawienie - 7900gs - ludzie rzucali się na karty z chłodzeniem referencyjnym a tu bach!- i wyszła Galaxy z chłodzeniem Zalmana, podkręcona, pamięci 1.2ns, cichutka - miód i bajka - ale wystarczyło miesiąc poczekać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałośni jestescie...sam czekam juz prawie miesiac, ale nie placze z powodu ceny. CZEKAM.

Jak w pewnym momencie mieszkania u mnie na Śląsku prawie 2x podrożały, ci co kupili wczesniej zyskali w tydzien, prawie tyle co wtopili, ci co nie kupili zaczynali plakac...NORMALNE PRAWA RYNKU. Radze poczytac, o popycie, podaży itd.

Pewnie URSUS ty bys oddawal te karty za bezcen i dorzucal do tego q6600 gratis?

Normalne jest okazja zarobic, kto ma chody, dostep zarabia. Proste?

Nie kradna, nie diluja, nie maja kasy z wyłudzen. Kupuja taniej, sprzedaja drozej. NORMALNE DLA MNIE.

Żal mi was :huh:

A ze producent ustalil cene na jakims poziomie...popyt przerósł podaż więc jest jak jest. Ale raczej złodziejami to sprzedawcy nie sa..nie ma kasy poczeka i NIE BEDZIE narzekac. Jak ktos ma kase to juz kupil i to jego sprawa!

A nie caly temat, DROGO, ci co kupili to LAMYYY zaraz bedzie TANIEJJJ ehhhh

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj pisalem zamowilem karte XFX ze stanow. Co ciekawe karta kupiona ze strony Dell. W potwierdzeniu zamowienia ktore dzisiaj dopiero mi brat wyslal zobaczylem ze "przewidywany czas dostarczenia 12-15 grudnia". Latwo wyciagnac wnioski ze dostepnosc tych kart jest zerowa i nawet taka korporacja jak Dell nie jest w stanie zapewnic sobie dostaw. Wiec nie liczylbym zeby raptem rynek zalaly 88gt. Przez kilka godzin byla dostepna u nich MSI za 210$ jednak szybko wykupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heathen

 

czy ja gdzies napisalem ze sa zlodziejami? Byles w momencie kiedy odbierali towar od producenta/dystrybutora? to skad wiesz za ile karty kupili. Ta jasne kupili netto za 1000 PLN albo drozej i tylko troche na nich zarabiaja. Aha a swinie lataja.A skad te kolejki ludzi ktorzy pozamawiali przez neta (pre-ordery) i kolejki po 50-100 a nawet 200 osob za tymi kartami i niby nie ma. A na alledrogo raptem maja do sprzedazy po 5 , 10 , 30 sztuk!!!!

Nie jasne nie ma kombinowania za plecami, wszystko jest ladne i cacy.

Wqur*** mnie tylko robienie ludzi jak zwykle w bambuko i tyle i dopoki takie akcje beda mialy miejsce dopoty bede z nich wysmiewal jawnie.

 

BTW Tez czekam na 8800GT moze GTS ale nie zrobilem tak jak wiekszosc i nie sprzedalem na szczescie swojego 7900GT. Na razie mi w zupelnosci wystarcza a przeplacac za karte wartą 850-900 PLN nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heathen

 

czy ja gdzies napisalem ze sa zlodziejami? Byles w momencie kiedy odbierali towar od producenta/dystrybutora? to skad wiesz za ile karty kupili. Ta jasne kupili netto za 1000 PLN albo drozej i tylko troche na nich zarabiaja. Aha a swinie lataja.A skad te kolejki ludzi ktorzy pozamawiali przez neta (pre-ordery) i kolejki po 50-100 a nawet 200 osob za tymi kartami i niby nie ma. A na alledrogo raptem maja do sprzedazy po 5 , 10 , 30 sztuk!!!!

Nie jasne nie ma kombinowania za plecami, wszystko jest ladne i cacy.

Wqur*** mnie tylko robienie ludzi jak zwykle w bambuko i tyle i dopoki takie akcje beda mialy miejsce dopoty bede z nich wysmiewal jawnie.

 

BTW Tez czekam na 8800GT moze GTS ale nie zrobilem tak jak wiekszosc i nie sprzedalem na szczescie swojego 7900GT. Na razie mi w zupelnosci wystarcza a przeplacac za karte wartą 850-900 PLN nie zamierzam.

Dziecko, a gdzie ja cie cytowalem?

Wszyscy sprzedawcow traktuja jak złodziei takie wrazenie mozna odniesc, mimo iz doslownie nikt tak nie napisal (?). Nie pisalem ze kupili za 1000. PRZYPUSZCZAM ze kupili za 700zl, a sprzedaja prawie 2x drozej, bo popyt przerosl podaz i znajda sie na to chetni, bo karta prawdziwa perelka.. I MAJA DO TEGO PRAWO. SAM BYM TAK ROBIL!!!!! Ja rozumie gdyby karty chodzily po 900zl a nagle jeden wyskoczyl sprzedawca za 1200 wtedy nagonka na niego bylaby dla mnie zrozumiala. Ale tutaj cena 1100 to cena rynkowa i tyle. (co nie znaczy ze ustalona przez producenta!)

Dla mnie normalne ze znajomosc jest w dzisiejszych czasach najwazniejsza. Pojdziesz do pracy (wnioskuje ze jednak nie pracujesz skoro dla ciebie ta sytuacja to jakas paranoja) zobaczysz ze bez znajomosci bedzie ciezko na poczatku:) Mieciu dostal od reki 30kart zaplacil za nie i ? Sprzedaje drozej...A TO HU***;] przeca mial za darmo oddac...

Ty pewnie sie tez w sklepie zastanawiasz z kad ta kielbase maja tak drogo, skoro w innych miesnych jej nie ma... B)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeatheN

"Żałośni jesteście" to może za mocno powiedziane, ale zgadzam się.

Zresztą disaster pisząc "niech sie wysraja" itp też przesadza i sprowadza dyskusję do poziomu rynsztokowego... :(

 

Prawda jest taka, że to rynek reguluje cenę, a nie producent! (EUREKA! hahahah :) )

To nie gospodarka PRL ludzie! :)

Chcesz szybko - płacisz. Chcesz tanio - czekasz.

Czy to jest jakaś nowość? Ludzie się burzą, a przecież w tym biznesie (szczególnie IT) to chleb powszedni... żeby nie wspomnieć, że cudem jest kupić coś do kompa i sprzeadając to po jakimś czasie jeszcze nie stracić... To prawie jak umiejętność chodzenia po wodzie.. :D

 

 

haha

 

Starvin nie zapomnij zamowic kilku radiatorow (5) ekstra na uklad zasilania bo z s1 dostaniesz tylko 8

tak. dokładnie. pamiętaj o tym, bo ja wtopiłem i zapomniałem zamówić :) teraz muszę dokupić coś na to zasilanie... :)

 

pozdro!

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Na szwajcarskim ebayu jest XFX 8800GT za 360CHF czyli prawie rowne 800zl a inne modele mozna wybrac za mala doplata. Tak sie zastanawiam czy kupic... Z drugiej strony 800zl to i tak duzo jak dla mnie, szczegolnie ze ojciec by za to placil, nie ja. Sam nie wiem... Myslicie ze do swiat cena tej karty moze spasc? Moze bym cos do PL na handel przywiozl? http://cgi.ebay.ch/GEFORCE-8800GT_W0QQitem...VQQcmdZViewItem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie powoli decydowalem ale co sie stanie jak 1 lub 1,5 miesiaca poczekam? Nie siedze na GF2MX - 7900GS naprawde sobie super radzi jak narazie.Kwestia dostepnosci + świeta = dużo za dużo.

Czyli tak :

1.Po świetach taniej

2.Nowe wersje kart

3.Popyt powinien troche sie uspokoic (co za tym idzie zaczna robic sie zapasy)

4.CENA POWINNA SPASC.

 

Szczerze mimo wszystko widac ze ten co mial kupic za 1200 kupil bo juz sie zastoj robic zaczal przy takich chorych cenach.

Poczekam cierpliwie na jakas OC ver.od BFG z 5 letnia za normalna cene 850 zł bo tyle jestem w stanie dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie powoli decydowalem ale co sie stanie jak 1 lub 1,5 miesiaca poczekam? Nie siedze na GF2MX - 7900GS naprawde sobie super radzi jak narazie.Kwestia dostepnosci + świeta = dużo za dużo.

Czyli tak :

1.Po świetach taniej

2.Nowe wersje kart

3.Popyt powinien troche sie uspokoic (co za tym idzie zaczna robic sie zapasy)

4.CENA POWINNA SPASC.

 

Szczerze mimo wszystko widac ze ten co mial kupic za 1200 kupil bo juz sie zastoj robic zaczal przy takich chorych cenach.

Poczekam cierpliwie na jakas OC ver.od BFG z 5 letnia za normalna cene 850 zł bo tyle jestem w stanie dać.

Zgadzam się. Lepiej poczekać a nie przepłacić. Zresztą jak spadną ceny 8800GT to za jakie pieniądze będzie można dostać np X1950XTX albo 7900GTX512? Ma ktoś jakiś link do strony gdzie jest jakiś wykres skalujący karty powiedzmy od 7800GT do najnowszych oczywiście pod względem prędkości? Masz 7900GS a co ja mam powiedzieć z 7300GT? Osobiście czekam na wersję 256.

Małe OT:

COD4 na A64 @3800+ (2400MHz) i 1GB RAM chodził mi minimalnie gorzej niż na CoreDuo @3000MHz 2GB RAM. Karta graficzna wymaga pilnej wymiany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko, a gdzie ja cie cytowalem?

musialbys miec sporo lat zeby pisac do mnie dziecko, ale faktycznie po czesci za monitorem jestesmy troche anonimowi.

 

 

Pojdziesz do pracy (wnioskuje ze jednak nie pracujesz skoro dla ciebie ta sytuacja to jakas paranoja) zobaczysz ze bez znajomosci bedzie ciezko na poczatku:)

pracuje i to juz od dawna (jak na razie 2 razy zmienialem prace) i mozesz mi wierzyc lub nie ale za kazdym razem wlasnie prace dostalem bez znajmosci z czego jest zajeb**** dumny, obserwujac te wszystkie ukladziki.

Moze zla teorie wyznaje i malo na tym zyskam w zyciu ale nigdy nic od nikogo nie chcialem i nie wzialem zeby wlasnie nikt mi pozniej nie mogl nic zarzucic. Przynajmniej mam swoj honor i czystosc swojego sumienia

 

Dobra koniec gadki bo odbiegamy od tematu. Napisze odpowiednio do wieku zeby nie bylo watpliwosci.

Wkurza mnie ta sytuacja z ta karta dlatego zamiescilem takiego posta, wiem ze jest to normalna sytuacja w momencie towaru deficytowego tak jak mialo to kiedys z 7900GTO.

Mam nadzieje ze ten link z twojepc.pl o wkieszych dostawach 8800GT na poczatku grudnia to prawda i w koncu dostepnosc bedzie wieksza a ceny kart spadna do przyzwoitego poziomu, czego sobie i Wam zycze (tym co tez czekaja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Tylko spokojnie. Nie będzie źle. Wszystkim nam zależy, by kupić jak najtaniej i jak widać wiekszość postów w tym wątku to wciąż rozważania co by było gdyby...

Nie wiem, czy z tą dostępnością będzie lepiej w grudniu. Ceny z Allegro nie bierzcie pod uwagę. To naciągacze. I nie ma się o to co spierać.

 

 

Co do Twojego pytania Sysak - zależy jak szybko możesz je tu przywieźć. Ja, gdybym nie miał jeszcze swojej karty, to brałbym od Ciebie (lub z podobnego źródła) i miałbym to z bani. Cena za jaką mógłbyś to uczciwie sprzedać to pewnie dobra wódka doliczona do ceny zakupu, czyli za ok 900 zł pewnie by Ci zeszły jak świeże bułeczki...

Tylko nie wiadomo co z tymi dostawami grudniowymi.

Skoro za granicami juz ich coraz więcej, to i u nas wkrótce będą....

chyba...

 

czyli wracamy do punktu wyjścia: gdyby........

 

;)

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musialbys miec sporo lat zeby pisac do mnie dziecko, ale faktycznie po czesci za monitorem jestesmy troche anonimowi.

pracuje i to juz od dawna (jak na razie 2 razy zmienialem prace) i mozesz mi wierzyc lub nie ale za kazdym razem wlasnie prace dostalem bez znajmosci z czego jest zajeb**** dumny, obserwujac te wszystkie ukladziki.

Moze zla teorie wyznaje i malo na tym zyskam w zyciu ale nigdy nic od nikogo nie chcialem i nie wzialem zeby wlasnie nikt mi pozniej nie mogl nic zarzucic. Przynajmniej mam swoj honor i czystosc swojego sumienia

 

Dobra koniec gadki bo odbiegamy od tematu. Napisze odpowiednio do wieku zeby nie bylo watpliwosci.

Wkurza mnie ta sytuacja z ta karta dlatego zamiescilem takiego posta, wiem ze jest to normalna sytuacja w momencie towaru deficytowego tak jak mialo to kiedys z 7900GTO.

Mam nadzieje ze ten link z twojepc.pl o wkieszych dostawach 8800GT na poczatku grudnia to prawda i w koncu dostepnosc bedzie wieksza a ceny kart spadna do przyzwoitego poziomu, czego sobie i Wam zycze (tym co tez czekaja).

W pewnym poscie napisales.

Wqur*** mnie tylko robienie ludzi jak zwykle w bambuko i tyle i dopoki takie akcje beda mialy miejsce dopoty bede z nich wysmiewal jawnie.

IMHO biorąc twoja sygnaturke pod uwage

NIE KUPIE GeFORCE'a 8800GT za wiecej niz 850 PLN (wogle go nie kupie jak sie ta paranoja nie skonczy) tylko pojde do czerwonych i kupie 3870 :P

Nie wysmiewasz ich, tylko osmieszasz sam siebie.

Sprzedawcy, prowadzacy wlasna dzialanosc gospodarcza mieli, maja i miec musza dobre stosunki/ukladziki/kontakty z dystrybutorami aby nie wypasc z obiegu, czy to sprzedaja kartofle, czy pomidory czy tez karty graficzne! Wiec dla mnie tu zadnego ukladu nie ma. Normalne realia rynku...a twoj sig i twoje narzekanie nic nie zmieni. O ile gornik pracujacy w kopalni, o ile strazak czy gliniarz bez ukladzikow sobie poradzi, o tyle sprzedawca jak nie bedzie mial dostepu do towaru porzadanego (szybciej/taniej) to wypada z gry.. Pewnie ty bys sam sobie karty produkowal taki jestes samowystarczalny. Wez 2 glebokie wdechy i pomysl o pierwszym sklepie, a potem wyobraz sobie jakby on funkcjonowal gdybys to ty byl bossem..

Ale reasumujac nam wszystkim zalezy na szybkim spadku cen :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny z Allegro nie bierzcie pod uwagę. To naciągacze.

Co nie zmienia faktu że GeForce 8800GT Gainward 512MB TV & 2x DVI za 1049zł jest chyba obecniej najtańszą 8800gt w Polsce którą można dostać od ręki (chyba że sprzedawca coś kręci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez 2 glebokie wdechy i pomysl o pierwszym sklepie, a potem wyobraz sobie jakby on funkcjonowal gdybys to ty byl bossem..

:lol:

CENA: 1250 zł

OD RĘKI!

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cen 8800gt w Polsce mam mieszane uczucia. Nie dziwia mnie ze ludzie sprzedajacy ta karte na allegro za kosmiczna kase, w koncu to aukcjie a nie staly dostawca czy sklep. Nie bede ich oczernial czy wyzywal bo zasada jest prosta, jak ktos ma cisnienie to przeplaci i kupi. Wkur.... mnie natomiast stanowisko i taktyka cenowa 'znanych' i 'renomowanych' sklepow polskich (w wiekszosci internetowych). Ktore to poprostu pokazuja tylna czesc ciala do klienta zdzierajac kosmiczne pieniadze. Mieszkam w UK i tu mimo takiego samego braku kart w sklepach wiekszosc z nich w momencie dysponowania nimi sprzedaje je po normalnych cenach (swoja kupilem za 170funow ~850 zl). Jak widac jakos mozna zachowac sie normalnie i nie robic z siebie i swojej marki papieru toaletowego. Tym bardziej ze jak pomyslimy ile taki komputronik zarobi goniac znikoma ilosc tych kart za zawyzona cene, i jak sie to ma w stosunku do jego calkowitych zarobkow. Poprostu zenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......

jak juz napisalem w ostatnim poscie skonczmy to dyskusje bo do niczego nie prowadzi. Niech chce juz mi sie odpisywac na te posty. Dlatego pozwolisz ze nie odpisze na ostatniego Twojego posta.

 

Pozostaje tylko czekac, czekac, czekac,......... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwia mnie ze ludzie sprzedajacy ta karte na allegro za kosmiczna kase, w koncu to aukcjie a nie staly dostawca czy sklep.

Najtrafniejszy komentarz dot. cen na Allegro.

Nie można się z nim nie zgodzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...