Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, fajnie... Ale nie każdy ma WC. Poza tym, najsłuszniejszym blokiem na grafy są fullcovery a te już takie uniwersalne nie są. :wink: I jakby nie patrzeć, porządne WC kosztuje.

Ale to wszystko i tak nie ma znaczenia! Chłodzenie musi być wzglednie wydajniejsze, przynajmniej na tyle, żeby aż takich wysokich temp nie osiągać.

 

Ceny będą jakie będa, już tylko kilka dni, a i tak najrozsądniej bedzie poczekać na premierę konkurenta, bo ta powinna dobrze wpłynąć na cenę.

Osobiście jednak uważam, że 900-1000 za mid to dużo za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny będą jakie będa, już tylko kilka dni, a i tak najrozsądniej bedzie poczekać na premierę konkurenta, bo ta powinna dobrze wpłynąć na cenę.

Osobiście jednak uważam, że 900-1000 za mid to dużo za dużo.

To daj 1600 za hi-end ktory jest 10% wydajniejszy, jezeli prezent od mikolaja Ci nie odpowiada =) laski bez :D

 

btw ciekawy jestem mozliwosci oc na wodzie, bo 90* to nie jest dobra temp do bicia rekordow ;d

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie grałem w demko Crysisa i liczę na szybkie testy tej gry pod 8800GT (najpóźniej w poniedziałek :). Bo jeśli jest wolniejsza niż GTX nawet po podkręceniu to trzeba czekać na GTS. Jak się zobaczy tę grę to nie ma kompromisów, ma być szybciej, ładniej i lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis sprzedalem swojego 8800gts 320 asusa (kotrego dostalem z servisu za 7900gt:D) za 830 zl na allegro ....teraz pozostalo mi czekac na gt:)

No moja aktualnie sie sprzedaje..

Ja sie martwie o jedno.

Kijowe OC, przegrzewanie lub problemy...

Swojego 8800 gts przez 2 miechy chialem ZABIC:D mialem spowolnienia, spadki dopiero stery to rozwiazaly jedne z najnowszych ( kto w temacie wie o co chodzi) teraz ciesze sie plynnoscia... Boje sie (oby nie) ze z 8800gt moga byc jakies walki, spadki, przegrzewanie, padajace sztuki, roznie to moze byc, moze wyjsc na to ze NVidia wypuszcza cos do sprawdzenia procesu, czy jak na to zareaguje rynek itd itd. No i testy najważniejsze bo jak teraz mam 51 fps w UT2k7 a na Gt mialbym miec 58 to zadna roznica dla mnie...

Co do demka crysisa na gtx w sli wypluwa na max detalach w 1900x1200 20 fps;) (brak wsparcia dla sli podobno) wiec Miczq w te twoje 35 jakoś nie wierze, a nawet jesli to watpie aby gt byl w stosunku do GTS o prawie 40% szybszy!

20-30% to max imho. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeatheN - moge dac skriny z frapsem po za tym mowa jest o 1280 a nie 1900 oczywiscie bez wygladzania ale wszystko na high i te 35fpa to nie jest stale bo i 30 bylo ale bardzo zadko spadalo ponizej

Ok bez AA i AF uwierze:) nie mosisz;) myslalem ze MAX to max jaki da sie wycisnac:)

Ciekawe ile GT wypluje:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze kiedy odswiezone 8800gts bedą??? cos slyszalem ze okolo polowy listopada - czy to prawda??

8800gt jak dla mnie zbyt malo wygaru ma - idac analogicznie odswiezony 8800gts bedzie juz mial niezlego kopa... ktos cos wie?

 

Ludzie jacy wy jesteście płytcy ><

 

Zazwyczaj większe koncerny przeliczają cenę 250$ (USA) = 250E (Europa). Wiadomo było, że w Europie cena to będzie

250 Euro

Więc teraz się nie dziwcie. Jeżeli nVidia będzie chciała (a raczej nie będzie) to w Europie obniży cenę o te kilka Euro.

kompletna bzdura

karty i tak idą z chin(itp)

i cena wyjsiowa to producenta + maly narzut + oplaty celne + transport

250$ to w tej chwili = ~660zl i cena max wzrosnie do 800zl- 850zl

gadanie ze to europa jest kompletna bzdurą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejszy proces miala byc chlodniejsza tu [gluteus maximus]..

Mniejsyz proces miala zrec mniej pradu i [gluteus maximus]...

http://images.tweaktown.com/imagebank/msi88gt_g_11.gif

Coraz bardziej zastanawiam sie nad zamiana:| jeszcze sie okaze ze mi zasiłka nie pociagnie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to 8800GT miał brać standardow 110W (GTS około 140W szamie) a w teście karta jest po OC (680/XXXX/2010) dlatego wyniki są takie a nie inne. Co do temperatur to trudno od jednoslotowego chłodzenia z malutkim radiatorkiem oczekiwać wydajnoścki klocka jaki jest monowany na GTS/GTX/Ultra. Nie zmieniaj swojego GTS - bedzie więcej GT dla innych :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj 1600 za hi-end ktory jest 10% wydajniejszy, jezeli prezent od mikolaja Ci nie odpowiada =) laski bez :D

Jaki High, gdzie Ty go widzisz, bo chyba o gtx/ultra Ci nie chodzi!? To jest nowa karta i zwał jak zwał, ale trzeba na to patrzeć jak na 7600 i 6800 albo 8600 i 7900... High dopiero wyjdzie... Spójrz w przeszłość i zobacz na ceny kart, na ktorych można było normalnie grac w nowe tytuły, często na dość wysokich detalach.

 

Co do tego chlodzenia, to nieważne ilo slotowe jest, producent powinnien zadbać, żeby było wydajne, a sposób w jaki to zrobi to już jego sprawa. To chłodzenie nie jest wydajne i to jest błąd. Do tego na gts'ach może i są krowiaste suszarki, ale są wydajne, a to jest mega suszarą i do tego wydajność jest beznadziejna, przynajmniej patrząc na to co widać w powyższych artykułach/linkach. Miejmy nadzieję, że Palit/Galaxy itp zamontują tam odpowiednie systemy chłodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki High, gdzie Ty go widzisz, bo chyba o gtx/ultra Ci nie chodzi!? To jest nowa karta i zwał jak zwał, ale trzeba na to patrzeć jak na 7600 i 6800 albo 8600 i 7900... High dopiero wyjdzie... Spójrz w przeszłość i zobacz na ceny kart, na ktorych można było normalnie grac w nowe tytuły, często na dość wysokich detalach.

 

Co do tego chlodzenia, to nieważne ilo slotowe jest, producent powinnien zadbać, żeby było wydajne, a sposób w jaki to zrobi to już jego sprawa. To chłodzenie nie jest wydajne i to jest błąd. Do tego na gts'ach może i są krowiaste suszarki, ale są wydajne, a to jest mega suszarą i do tego wydajność jest beznadziejna, przynajmniej patrząc na to co widać w powyższych artykułach/linkach. Miejmy nadzieję, że Palit/Galaxy itp zamontują tam odpowiednie systemy chłodzenia...

O to sie nie martwie. Martwie sie tylko kiedy te firmy wydadzą gt z lepszym chłodzeniem i taktami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki High, gdzie Ty go widzisz, bo chyba o gtx/ultra Ci nie chodzi!? To jest nowa karta i zwał jak zwał, ale trzeba na to patrzeć jak na 7600 i 6800 albo 8600 i 7900... High dopiero wyjdzie... Spójrz w przeszłość i zobacz na ceny kart, na ktorych można było normalnie grac w nowe tytuły, często na dość wysokich detalach.

Skoro nic lepszego od 8800gtx nie ma, a grafa kosztuje >1500 zl to imho jednak jest to hi-end ;] Rok temu byl nim bardziej, ale sytuacja sie nie zmienila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

moze ktos z osob posiadajacych GT, a beda ze 2 takie :P uraczy nas testami pod Crysisem. Chetnie bym cos rodzimego poczytal do piwa :)

Też bardzo bym chciał zobaczyć jak 8800GT radzi sobie z Crysisem.

 

Testy PCIex 16 vs 8

http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=198741

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...