Skocz do zawartości
EmillB

Lg L227wt

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos moze mi sprawdzic czy ów LG ma mozliwosc pochylu do przodu (na dol)?? bede wdzieczny ;]

Ma możliwość regulacji 5 st. do przodu i 20 st do tyłu. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to ściągnij sobie instrukcję do tego monitorka ze strony LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógłby mi pomóc z ustawieniami monitora ?

Głównym problemem są zbyt jaskrawe kolory i zbyt wysoka jasność niestety próbuje ustawić po swojemu ale jak zaczyna już dobrze wyglądać to tracę kolor biały (tzn zamiast białego robi się nieciekawy szary :( )

Jeżeli to możliwe to bardzo bym prosił aby mi podał swoje ustawienia monitora.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógłby mi pomóc z ustawieniami monitora ?

Głównym problemem są zbyt jaskrawe kolory i zbyt wysoka jasność niestety próbuje ustawić po swojemu ale jak zaczyna już dobrze wyglądać to tracę kolor biały (tzn zamiast białego robi się nieciekawy szary :( )

Jeżeli to możliwe to bardzo bym prosił aby mi podał swoje ustawienia monitora.

Pozdrawiam

Spróbuj ustawienia z jakiejś recenzji, np. z http://www.flatpanels.dk/nyhed.php?misc=se...p;id=1203932427

 

Jasność: 40

Kontrast: 70

RGB: Manualnie

• R: 41

• G: 30

• B: 38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przesiadłem się z mojego leciwego crt 17" na ten wspaniały monitor. W związku z tym mam do was posiadaczy tego monitorka pytanko: jak macie ustawione te wszystkie kontrasty, jaskrawość itp. itd? Sam nie wiem jak będzie dobrze bo mój crt tak jasno nie świecił. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przesiadłem się z mojego leciwego crt 17" na ten wspaniały monitor. W związku z tym mam do was posiadaczy tego monitorka pytanko: jak macie ustawione te wszystkie kontrasty, jaskrawość itp. itd? Sam nie wiem jak będzie dobrze bo mój crt tak jasno nie świecił. Pozdrawiam

 

Nie no to już jest przegięcie, rozumiem nie przeglądnąć wszystkich tematów ale... a co masz napisane TRZY posty powyzej Twojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak ten monitor sprawdza się w dynamicznych grach sieciowych typu CS Source czy innych ?? Smużenie itp ?? Który w końcu ma mniejszy Input Lag, co będzie lepszym wyborem ? a może nie odczuje się różnice

Edytowane przez hyper_2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ustawienia z jakiejś recenzji, np. z http://www.flatpanels.dk/nyhed.php?misc=se...p;id=1203932427

 

Jasność: 40

Kontrast: 70

RGB: Manualnie

• R: 41

• G: 30

• B: 38

Dla mnie strasznie szare ustawienia...

 

Moje :

Jaskrawość : 55

Kontrast : 55

Gamma : 0

 

RGB : Temp. Barw jedno miejsce w prawo od 6500K ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Bujakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie strasznie szare ustawienia...

 

Moje :

Jaskrawość : 55

Kontrast : 55

Gamma : 0

 

RGB : Temp. Barw jedno miejsce w prawo od 6500K ;)

 

Pozdrawiam

A konkretne kolory (RGB) jak masz ustawione ? Edytowane przez tomek3232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konkretne kolory (RGB) jak masz ustawione ?

Zamiast ustawien konkretnych, poszczegolnych kolorow wchodze na suwak "temp. barw" w zakladce RGB i ustawiam jeden krok w prawo od wartosci 6500K :) Niektorym moze byc troche za niebiesko, ale wedlug mnie kolory sa zywsze i ogolnie ladniejsze, polecam samemu przestestowac /po ustawieniu suwaka nie schodzimy oczywiscie nizej na pojedyncze wartosci, tylko wciskamy MENU - ustawienia dla Czerwonego (Red), Zielonego (Green) i Niebieskiego (Blue) nie sa wtedy brane pod uwage/

 

Mam prośbę do użytkowników, jaka jest wysokość między monitorem, a podstawą (po opuszczenia do dołu najbardziej jak się da) ? Na zdjęciu zaznaczyłem na wszelki wypadek...

Dołączona grafika

5 Stopni pochylu do przodu, wysokosc ok 6,9 cm, wysokosc podstawki dolnej 1,4 cm, wysokość dolnej ramki monitora 2,4 cm :) Srednica podstawki 23 cm Edytowane przez Bujakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ostatnio ze po przesiadce z mojego 226bw na tym LGku cholernie szybko zaczynaja mnie bolec oczy, tez tak macie czy to juz moje lata domagaja sie okularow? :P Zwiekszylem teraz jasnosc i kontrast i jest troche lepiej ale zobaczymy za pare godzin ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby na LGe http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?actTy...;model=NOTHING# w specyfikacji jest tylko wzmianka o 36 m-s . więc nie wiem...

nie przypominam sobie aby tam pisali o gwarancji na pixele ale moge sie mylic, najlepiej zadzwon do serwisu i sie zapytaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby na LGe http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?actTy...;model=NOTHING# w specyfikacji jest tylko wzmianka o 36 m-s . więc nie wiem...

 

Głowna strona:

 

http://pl.lge.com/ir/html/ABboards.do?acti...leases_read.jsp

 

a sprzedawcy mowia tak najczesciej gdy sprowadzaja monitory na lewo bez gwarancji w Polsce i wtedy faktycznie nie ma gwary na pixele ani zwyklej, nie ma niczego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głowna strona:

 

http://pl.lge.com/ir/html/ABboards.do?acti...leases_read.jsp

 

a sprzedawcy mowia tak najczesciej gdy sprowadzaja monitory na lewo bez gwarancji w Polsce i wtedy faktycznie nie ma gwary na pixele ani zwyklej, nie ma niczego :)

Sorry, the page you requested was not found.

Please check the URL for proper spelling and capitalization.

If you're having trouble locating a destination on pl.lge.com, try visiting the pl.lge.com home page or look through a list of pl.lge.com online sitemap.

 

 

 

popraw link :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...