Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe dlaczego nikt nie pisze o trybie MP ?? :wink:

Poniewaz ta gra pokazuje pazury na singlu

To nie możesz udzielić normalnych wskazówek? Piszesz jak jakis ważniak -.- co za ludzie ...

Nie moge, gdyz zlamie regulam tego forum czego robic nie mam zamiaru. Jesli naprawde jestes az tak niedomyslny to mecz sie dalej. Ciesz sie w ogole, ze o tym napomknalem bo nie chcialem tego robic. Poza tym dlaczego nikt nie napisze jak przejsc tamten moment, nad ktorym sie dze juz 2 dzien. (kolo 4H kombinowania) Edytowane przez v1per86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszales SubMaFioZo? Jestes niedomyslny jak kilku innych userow, kup sobie paszport polsatu to rozkodujesz info od v1per86 ;) Ja tez chyba musze...

 

omg. v1per86 to nie mogles powiedziec: masz oryginal to nie masz problemu? A swoja droga to co to ma wspolnego z przyspieszeniem gry?

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz ta gra pokazuje pazury na singlu

 

Nie moge, gdyz zlamie regulam tego forum czego robic nie mam zamiaru. Jesli naprawde jestes az tak niedomyslny to mecz sie dalej. Ciesz sie w ogole, ze o tym napomknalem bo nie chcialem tego robic. Poza tym dlaczego nikt nie napisze jak przejsc tamten moment, nad ktorym sie dze juz 2 dzien. (kolo 4H kombinowania)

To ja im podpowiem .... nie będą miały problemu osoby do których np. przyjdzie gra z www.gram.pl 15.11.2007 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RT działa na najnowszych sterach, ale tylko wtedy jesli wczesniej zdefaultujemy ustawienia. Jesli o tym zapomnimy to nie wiem co zrobic byc dzialalo :P Mowie o windowsie xp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RT działa na najnowszych sterach, ale tylko wtedy jesli wczesniej zdefaultujemy ustawienia. Jesli o tym zapomnimy to nie wiem co zrobic byc dzialalo :P Mowie o windowsie xp :)

 

napisz mi na gg albo pw co zrobic aby przyspieszyc crysisa, bo pisze do cia pw a nie odpisujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja im podpowiem .... nie będą miały problemu osoby do których np. przyjdzie gra z www.gram.pl 15.11.2007 :).

A potwierdzenie tych rewelacji kolego szanowny to znajdziemy... gdzie?

Bawicie się jak małe dzieci zamiast napisać konkretnie o ile jest jakoweś rozwiązanie bo jakoś śmiem wątpić.

 

A do kolegi niecierpliwego i jego rozwiązania w porcie to nie strzeliło ci do głowy, iż nie wszyscy grają byle jak najszybciej grę przelecieć. I moze do portu jeszcze nie dotarli. Zresztą twoje posty jakoś nie specjalnie zachęcają do udzielenia Ci pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj się tym artykułem z elitebastards , tam testowali na 169.04 , a te są gorsze od 169.02 :wink:

 

W tamtym artykule nawet dokładnie nie napisali , od której wersji sterownika dokładnie występuje ten błąd odnośnie jakości obrazu. Te błąd ma być naprawiony w 169.05 i m.in poprawiona obsługa sli.

Rozumiem, rozumiem.

 

W takim razie czas zaopatrzyć się w nowe bety :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potwierdzenie tych rewelacji kolego szanowny to znajdziemy... gdzie?

Bawicie się jak małe dzieci zamiast napisać konkretnie o ile jest jakoweś rozwiązanie bo jakoś śmiem wątpić.

 

A do kolegi niecierpliwego i jego rozwiązania w porcie to nie strzeliło ci do głowy, iż nie wszyscy grają byle jak najszybciej grę przelecieć. I moze do portu jeszcze nie dotarli. Zresztą twoje posty jakoś nie specjalnie zachęcają do udzielenia Ci pomocy.

ja nie potwierdzam tych wiadomości tylko sugeruję o co chodzi koledze , który to pisał odnośnie pliku exe. , osobiście będę miał crtysis 15 jak mi kurier dowieźie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja napiszę mam nadzieję, że bananem nie dostanę, a tu jakieś podchody, domysły i tylko śmietnik się robi. Po pierwsze v1per86 chodziło o fix'a witaminki, który jest do ściągnięcia przez wiadome sieci wymiany p2p, po drugie konio68 chodzi o to, że jutro powinien być legal (według gram.pl już do mnie wysłali EK) i ludziska z oryginałem nie potrzebują witaminki, więc nie będzie tego typu problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij mi z czym masz problem, ja juz jestem na moment przed kopalnia wiec moze bede mogl ci pomoc.

Jestem na porcie. Uzylem lornetki by przywolac sily powietrzne, ktore rozwalily statek. Teraz mam oczyscic teren z kolesi. Rozwalam wszystkich i nic. Te statki caly czas nade mna lataja a slabo widoczny woko w powietrzu helikopter oznaczony na radarze zielona strzalka caly czas mi ucieka. Wszystkich wybilem i nic. Prosilbym bardziej o sejwa zaraz za tym momentem. Bede strasznie wdzieczny bo tak czekalem na ta gre a przez ten moment nie moge grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na porcie. Uzylem lornetki by przywolac sily powietrzne, ktore rozwalily statek. Teraz mam oczyscic teren z kolesi. Rozwalam wszystkich i nic. Te statki caly czas nade mna lataja a slabo widoczny woko w powietrzu helikopter oznaczony na radarze zielona strzalka caly czas mi ucieka. Wszystkich wybilem i nic. Prosilbym bardziej o sejwa zaraz za tym momentem. Bede strasznie wdzieczny bo tak czekalem na ta gre a przez ten moment nie moge grac.

Ok, powiedz mi tylko jak mam go wyluskac (sejwa) to jest twoj, ja niestety nie mam pojecia jak to zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na porcie. Uzylem lornetki by przywolac sily powietrzne, ktore rozwalily statek. Teraz mam oczyscic teren z kolesi. Rozwalam wszystkich i nic. Te statki caly czas nade mna lataja a slabo widoczny woko w powietrzu helikopter oznaczony na radarze zielona strzalka caly czas mi ucieka. Wszystkich wybilem i nic. Prosilbym bardziej o sejwa zaraz za tym momentem. Bede strasznie wdzieczny bo tak czekalem na ta gre a przez ten moment nie moge grac.

Ja nie mam tu żadnego problemu - po zatopieniu statku przez siły powietrzne trzeba tylo zestrzelić helikopter - używasz wyrzutni rakiet i voila :) Potem lądują twoi kolesie, przeskakujesz przez płotek, odprawa u gostka siedzącego w czołgu i następny etap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to full łazi lepiej od demka, gram na 1024-768, detale wysokie tylko cienie średnie, bez aa i anizo i w sumie nie jest źle, potrafi co jakis czas przycinać ale tak jak piszę nie jest źle, wiadomo nie jest to super płynnie ale grać spokojnie idzie, demo na tych ustawieniach chodziło gorzej, jak co to grafa łazi na 600/1750, proca jeszcze trochę podkręciłem na 2850, system świeżo po formacie :D, co do gry to jak na razie mi się podoba. Gram na sterach 163.71.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...