Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

A po sieci ktoś pyka? Może jakaś ustawka na partyjkę w crysisa ? PPCteam chyba już nie istnieje co ?

eee kto Cie tak oszukal? Nawet swoja domenke mamy http://www.ppcteam.pl o serwerze TeamSpeak nie wspominajac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DamnIt

Chcialem sobie zrobić nuke'a tak żeby zdmuchiwało budynki. Robie wszystko tak jak w tutorialu ale lipa bo nie działa :(

 

1. Jak trzeba ustawic budynki w stosunku do źródła wybuchu (odleglosc)

2. Jest jakis inny sposób na nuka niż strzal z czołgu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal w misji Core :/ :mur:

Czyli mam czekać aż to wejście w kształcie 6-cio kąta foremnego sie otworzy? bo latam po tej planszy i nic :/ :mur: próbowałem nawet go przebijać, ale nie daje rady - w końcu to szkło :/

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal w misji Core :/ :mur:

Czyli mam czekać aż to wejście w kształcie 6-cio kąta foremnego sie otworzy? bo latam po tej planszy i nic :/ :mur: próbowałem nawet go przebijać, ale nie daje rady - w końcu to szkło :/

Ja wybiłem wszystkie te stworki latające, potem czekałem chyba z 5min i nagle się te wejście otworzyło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dochodzi do niego prąd ;). Zapalają się takie [ciach!]lniczki powoli z upływem czasu . Nikt chyba nie wpadł, że można tak szybko wybić mątwy.

@Fishu

Zaraz zrobię.

 

Wszystko vhigh ze swoimi dodatkami cfg w kwesti fizyki . Rozdziałka 1024x768 , ale gram w innej i jest dobrze ;) natywna tv .

post-7299-1196534691_thumb.jpg

post-7299-1196534709_thumb.jpg

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś tak miły i przesłał mi save'y z etapu gdzie się pływa i gdzie pojawiają się pływające potwory. Mój Tagan nagle zaśmierdział , wyłączył się , pociągnął hdd ze sobą i padł. Straciłem wszystkie save'y :(

 

avenger@infinity.net.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pływające potwory :lol2: , może raczej lewitujące. Na początku pomyślałem , że coś omineło pomineło.

 

Mam save , ale dużą zajmują , przy tym łączu nie zabardzo wyśle.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś tak miły i przesłał mi save'y z etapu gdzie się pływa i gdzie pojawiają się pływające potwory. Mój Tagan nagle zaśmierdział , wyłączył się , pociągnął hdd ze sobą i padł. Straciłem wszystkie save'y :(

 

avenger@infinity.net.pl

Poczatek levelu Core: http://www.speedyshare.com/469124682.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna utknalem z gupim momencie, na lotniskowcu po pogadaniu z admiralem czy tam generalem musze isc do zbrojowni nie moge przejsc przez drzwi powie mi ktos WTF!?

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest bez sensu ;\ Może że grafika jest wyapasna ale tylko chodzisz i strzelasz ;\ przeszedlem calego CRYSIS'a i nie bylem zadowolony ;\ slaba fabula i wogole ;\

A może spodziewałeś się RTS-a albo wypasionej przygotówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzisz i strzelasz hahahaha. Super Mario sobie włącz ;). Żeby poczuć to coś co siedzi w crysis to trzeba big tv i dobrego kompa. Stalker już takiego wrażenia nie robi. Po wyjsciu z core i ten level ze sniegami to wygląda to przekosmicznie jak w realu . Naprawdę nie wiele brakuje już do fotorealizmu.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest bez sensu ;\ Może że grafika jest wyapasna ale tylko chodzisz i strzelasz ;\ przeszedlem calego CRYSIS'a i nie bylem zadowolony ;\ slaba fabula i wogole ;\

dokładnie myślałem, że będzie można się ścigać po dżungli fordem focusem i W OGÓLE, a tam tylko chodzisz i strzelasz. Żenada. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mnie bardziej zastanawia jak mu się udało to odpalić na tej karcie ;) Gierka z założenia miała mieć słabą fabułę. Ale przecież jest bardzo grywalna.Jedyne czego mi brakuje w Crysisie to takiego A.I jaki był w F.E.A.R. Ale co do reszty to jestem zadowolony. No może po za niskim FPS'em ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mnie bardziej zastanawia jak mu się udało to odpalić na tej karcie ;)

Jak 9800Pro może, to 9550 tez może. Na najniższych (jeśli ta 9550 nie jest przetaktowana) będzie nie więcej, jak 15 fps. Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 9800Pro może, to 9550 tez może. Na najniższych (jeśli ta 9550 nie jest przetaktowana) będzie nie więcej, jak 15 fps.

stawiam na 4-11klateku mnie było ciezko a co dopiero 9550 szok poprostu... Edytowane przez SubMaFioZo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...