Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

kto ma hiper machine i DX dziesiecto polecam sciagnac ta mapke :)

http://www.crymod.com/filebase.php?fileid=1463&lim=10

 

ja to uruchomilem i to co zobaczylem (przy 7fps) to sie spocilem caly od razu. To wyglada przeslicznie i wg mnie jest to najladniesza mapa, najbardziej realistyczna jaka w zyciu widzialem. ale tylko na DX10 ... ew. dx9 z plik modem ale nie wiem jak to bedize wygladac.

 

na czystym dx9 tylko podczas obracania sie (blur) jest dosc realistycznie.

Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się pierwszy (chyba) nieoficjalny dodatek do Crysisa. Zrobili go oczywiście nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy (jakżeby inaczej), podobno niezły - 4 levele, 3,76GB, działa tylko na XP.

To takie info dla fanów Crysisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trzyma "poziom" dodatków do Far Cry czy Medal of Honor albo CoD to niech sobie w rzyć wetkną :wink: .Co do natural moda to powiem ,że już w zasadzie go uważam za składową gry.Przyzwyczajenie czy jak?W połączeniu z modowanym konfigiem urozmaica znacznie grę.Mapka ,którą podał szczepoxx już mi kiedyś humor nieco nadwątliła hehe.W zasadzie jest jak sny o uciekaniu przed pociągiem -niby się wieje ale jakoś tak...powoli :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Pojawił się pierwszy (chyba) nieoficjalny dodatek do Crysisa. Zrobili go oczywiście nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy (jakżeby inaczej), podobno niezły - 4 levele, 3,76GB, działa tylko na XP.

To takie info dla fanów Crysisa.

A jak się nazywa chociaż byś podał o linku nie mówiąc.

 

Obsidian Edge 2 zapowiada się świetnie

http://www6.incrysis.com/screenshots/oe2env1.jpg

http://www6.incrysis.com/screenshots/oe2env2.jpg

http://www6.incrysis.com/screenshots/oe2env4.jpg

http://www6.incrysis.com/screenshots/oe2env6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się pierwszy (chyba) nieoficjalny dodatek do Crysisa. Zrobili go oczywiście nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy (jakżeby inaczej), podobno niezły - 4 levele, 3,76GB, działa tylko na XP.

To takie info dla fanów Crysisa.

DEAD mod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy mialem lepsza grafe to nagminnie odwiedzalem www.crymod.com i sciagalem przerozne mapy, niektore byly brzydkie ale mialy ciekawy watek (15min ale jednak :D) a niektore to tylko sie podziwialo :) ...

Najbardziej lubilem sie bawic na mapce PHISIS III :) ...

Poki co nie szukam nic nowego bo nie mam na czym testowac :/ ...

 

A natural mod (nie plik mod) faktycznie daje nieco innego "ksztaltu" grze, choc nie zawsze to widac. Gdy jestes turysta to wychwycisz wszystko. Ale jak sie biegnie na pale to mozna grac na low. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się nazywa chociaż byś podał o linku nie mówiąc.

Tytuł: "Crysis - Второе пришествие".

Linków nie podam, bo mogłoby sie to moderowi nie spodobać (nielegalne).

Dla ułatwienia podam tylko, że chodzi o strony rosyjskojęzyczne: t*****ts.ru, mega*****.com

 

 

@miron72; - a ile rosyjskich dodatków do FC widziałeś?

Ja znam wszystkie (jest ich ponad 20) i są różnej jakości , w tym również bardzo dobre.

Generalnie - są tak dobre, jak dobra może być amatorska robota map i modów, na których często są oparte.

Edytowane przez marekzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lookam na te mody np : Obsidian Edge 2

i sie zastanawiam jak by na tym silniku zrobili mape Bar z STALKERA

jak by ona wygladala i co z wymaganiami sprzetowymi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania napewno duże :)

 

Ale większe możliwosci rozgrywki i grafiki będzie reprezentował slinik Far Cry 2 xD

Grałeś czy swoje wrażenia wynosisz na podstawie ubogiej jakości filmików reklamowych ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania napewno duże :)

 

Ale większe możliwosci rozgrywki i grafiki będzie reprezentował slinik Far Cry 2 xD

Może bedzie dużo lepszą grą ale na pewno nie pod względem graficznym. Średnio lubie Crysisa ale narazie nic co jest zapowiadane albo już wychodzi nie ma lepsze grafy niż ta gra imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto ma hiper machine i DX dziesiecto polecam sciagnac ta mapke :)

http://www.crymod.com/filebase.php?fileid=1463&lim=10

 

ja to uruchomilem i to co zobaczylem (przy 7fps) to sie spocilem caly od razu. To wyglada przeslicznie i wg mnie jest to najladniesza mapa, najbardziej realistyczna jaka w zyciu widzialem. ale tylko na DX10 ... ew. dx9 z plik modem ale nie wiem jak to bedize wygladac.

 

na czystym dx9 tylko podczas obracania sie (blur) jest dosc realistycznie.

 

 

Odnosnie tej mapki Jungle (VH 1280x960 12-40fps )

to wiem juz dlaczego do okola calej mapy jest Mur ;)

mozna sie pod nim przeczolgac w jednym miejscu

ano

parametry slonca i jego promieni sa tak wysokie ze spojrzenie prosto w slonce rozjasnia caly ekran ,

tak ze nic nie widac ,dlatego tworca ogrodzile mape murem zebysmy tego nie widzieli :/ .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@miron72; - a ile rosyjskich dodatków do FC widziałeś?

Kilka(nie pamiętam dokładnie -chyba trzy) i wszystkie były żenujące(only kilim i kilim bezsensowne) -może miałem pecha, a po nich już dałem spokój.Ostatecznie samego Far Cry nie uważałem i nie uważam za jakieś mega cudo -owszem silnik i grafika ale fabularnie wolałem HL2 chociażby.Kwestia gustu oczywiście.Ale jednak -grałem w Far Cry i na półce leży :wink: .Mam od czasów Cryengine jeden zaległy żal do Cryteka -"snajperka".Wiadomo o co chodzi zwłaszcza jak ktoś postrzelał z lunetą.Dziwne ,że Niemcy tak to sknocili(a postrzelali sobie no nie?Tradycja oręża jest...).Żeby nawet leżąc....

Co do jakości modów to jednak zerkając na Half Life 2 lub STALKER....Trudno tu mówić o amatorach skoro gra dostaje np.HDR pomijając piękne tekstury i blebleble.... :razz:

Ten Far Cry 2 to wygląda jak świecówkami namalowany dla mnie.Przypomina Boiling Point Rosyjski oprawą i...kompasem(tam chyba był zegarek).Jak drzewo odrośnie na moich oczach to padnę ze śmiechu :razz:

Ktoś wie kiedy skończą/jak posuwają się prace nad Jurrasic Park modem do Crysis?Tak nieśmiało to sobie czekam na niego...

Po mapce Jungle to mi sie SLI i paprotki śniły :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mapce Jungle to mi sie SLI i paprotki śniły :wink:

Tu i SLI nie pomaga 1280x1024 17-80 mapa przesadnie z roślinnością a te słońce to porażka nic niewidać biała plama.

Pod DX9 spokojnie można grać 1920x1200 High bez anizo i AA ale po tej mapie to się za głowę złapałem jak zobaczyłem taki FPS bardzo nierówny

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie ... wymagania Crysis niech sie schowaja w porownaniu z modami do niego :)

Ale jak by nie bylo, to jest na czym oko zawiesic i ludzie podobni do mnie (estetci) od tego momentu beda wymagac od gry nie tylko fabuly :)

Bo IMO to grafika tak jakby "dodaje fabuly" samej grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem windowsa i grę na nowo z patchem 1.2

wgrałem stare savy do moje dokumenty i niestety gra ich nie wykrywa

 

jaki styl gry wy obieraliście

ja często korzystałem z przyspieszenia i omijałem przeciwników

Ja wybierałem armor i fajnie było :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki styl gry wy obieraliście

ja często korzystałem z przyspieszenia i omijałem przeciwników

 

I potem sa opinie ze gra nudna, nie grywalna i bez klimatu. Jak sie tak biegnie na pale to sie klimatu nawet nie zachaczy o klimat. Co prawda zeby zahaczyc o klimat to trzeba ustawic detale na conajmniej WYSOKIE (imo) i w tedy buszowac po buszu itd. I w tedy gra jest atrakcyjna :) Ja w tym monencie przechodze gre czwarty raz. Chyba sie zwymiotuje jak dojde do misji CORE :/ no ale ...

Wogole to zainstalowalem patch 1.2 i gra mi sie wysypuje przy save'owaniu?! O_o wth? nie zawsze ale jest to irytujace, zwlaszcza po przejsciu jakiegos kawalka mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki styl gry wy obieraliście

ja często korzystałem z przyspieszenia i omijałem przeciwników

Armor, czasem w tryb niewidzialny i atak z zaskoczenia, w razie gwałtownej jatki, ucieczka, a później niewidzialność, atak z zaskoczenia, armor. Gra jest wspaniała. Pamiętam jak na 1 mapie rzucałem beczkami w heli :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wlasnie o to chodzi w tej grze :) po to tworcy dali takie mozliwosci zeby to wykozystywac, a dodatkowo gra sie z zaciekawieniem :) omijajac walke omija sie cala zabawe zwiazana z wykorzystaniem wszystkiego zeby walke wygrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczepoxx

 

Dokladnie tak jak piszesz , Ja nie rozumie Ludzikow ktorzy twierdza ze ta gra jest nudna

jak sam ''skafander'' daje ogromne mozliwosci + roslinnosc i ogromny teren mozna gre przejsc 4x za kazdym razem inaczej , osobiscie pare misji przechodzilem z samym tylko pistoletem

podczas ostrej jatki niewidzialnosc i ucieczka w krzaki :)

 

 

Tylko uzytkownicy starych pecetow nazekaja na ta gre

Gamespot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omijajac walke omija sie cala zabawe zwiazana z wykorzystaniem wszystkiego zeby walke wygrac :)

No i ci kolesie krzyczą w lesie ,wjeżdżają pod zakaz(do lasu w takie upały autem?!Bueee) no i wrzeszczą ,sikają i palą ,że o samowolce budowlanej nie wspomnę :wink:

Jakaś kara musi być więc KILIM :razz: .Jak gajowy nie dał rady to czas na nas no nie?A skafander ma tryb stealth aby zwierzyny nie płoszyć :rolleyes: Gra jest fajna.Nie jakaś tam odkrywcza czy z intrygującą fabułą ale... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 3/4 gry to nuda , niedo.... koreańscy krzykacze po jakimś czasie irytują strasznie. Przydałoby się , żeby ktoś stworzył jakąś klimatyczną gierke na tym enginie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...