Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

W cd-action znalazłem informację jak uruchomić na xp ustawienia very high. Zrobiłem to co było tam napisane. Następnie chciałem przywrócić ustawienia normalne dla high. Coś się skopało i teraz mam takie cienie. Jak pisałem nawet przeinstalowałem windowsa i nie było śladu crysisa, a błąd jest nadal. Więc coś nie tak musi być z kartą graficzną. Nie robiłem back-up'a, przywróciłem normalne ustawienia/wartości dla high.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego wala? :lol:

Jesli chcesz wyjsc na skonczonego idiote to smialo oddawaj na gwarancje ze wzledu na to ze w Crysisie popieprzyly sie cienie... Ale jesli chcesz nadal byc uwazany za inteliegetna osobe sugeruje wstrzymac sie i powoli krok po kroku dochodzic do tego co zes namieszal. Albo siegnac po tweaki na in-Crysis.net :arrow: http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=18999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem sterowniki: Forceware 169.21, nieoficjalne omega Forceware 169.21, Forceware beta 169.44. We wszystkich przypadkach cienie wyglądały tak samo.

Ściągłem ten program http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=18999, ale też to nie zmieniło cieni.

Podłącze tą kartę graf. do innego kompa i wszystko się wyjaśni. Jeżeli cienie będą wyglądać tak samo to znaczy, że karta jest uszkodzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jakie stery beda najlepsze pod Crysis 1.2 - mam 169.44 ale chyba sa cos zorane - wydajnosc wcale nie duza jak na SLi - powinna byc wieksza wg. testow no i np; Timeshift mi sie rozkraczyl. Gral ktos i ma rozeznanie ktore warto zainstalowac - chyba wroce do 169.28 WHQL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze tą kartę graf. do innego kompa i wszystko się wyjaśni. Jeżeli cienie będą wyglądać tak samo to znaczy, że karta jest uszkodzona.

:lol2: :lol2: No to szykuj do razu 50 zl dla serwisu kiedy karta wroci jako "w pelni sprawna" - to tylko kwestia gry/sterownikow! Chłopaki w serwisie beda mieli kolejna zabawna anegdote :>

 

 

174.12/16

O stary! Dzieki wielkie :> Od razu 12 fps do góry w tym samym miejscu wzgledem 169.44 - bylo 35 fps jest 46/47! Dla porowania dodam ze na 174.23 WHQL od Czarny bylo 29-30 ... to chyba najbardziej wrazliwa na stery gra jaka w zyciu mialem ...

 

PS: dla usera co chce karte wysylac na gware bo cienie brzydkie - wyobraź sobie ze jak wgralem stery 174.23 to cienie w Crysis byly zje**bane rowno - na 174.12 wszystko gra i wyglada elegancko.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie mam jeszcze gry, ale martwi mnie szczerze to AI, bo widze ze bedzie

psulo to cala rozgrywke.

Jak wiemy, mamy patch 1.2. Czy zauwazyliscie jakas poprawe po nim?

No i czy eliminuje te glupie bugi, np momenty gdzie jaskinia jest zasypana, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A.I. jest przeciętne nawet na v.1.2, jeżeli grasz szybko i zdecydowanie raczej tego nie zauważysz. Bugów mało, ale nadal sporadycznie Jeep potrafi zatrzymac sie na kszaczku, jakby przje**al co najmniej w gigantyczny głaz. Jakichś poważniejszych podczas gry nie zauważyłem.

 

W 1280x1024 All High AAx2 ANx4 gra na moim konfigu potrafi zwalniać, szczególnie gdy pojawia się dym/mgła. Ogolnie to dziwnie "laduje" fps z tendencją wzrostowa - np: od 31 klatki rosna, rosna aż dochodzą do 46 tylko że jak szybko sie przemieszczam to mnie nie urzadza ... Znaleźć dobre stery to nie lada sztuka:

 

na 169.44 - lipna wydajnosc

na 171.23 - miejscami drastyczny spadek fps (szczegolnie wewnątrz kompleksu gdzie znajdujemy doktora - po zamrożeniu) do 10, a na innych jest ponad 50 fps, jakby w jednym efekcie zwalono robote

na 174.12 najlepsza wydajnosc ale wiesza sie gra czasami juz w menu

 

Uruchomiłem test w katalogu i wyszło mi srednio 50 fps, w W 1280x1024 All High AAx2 ANx4 - tylko nijak ma się to do gry. Czy ktoś kto posiada podobny config moze polecic mi jakies sesnowne stery? Bo to kpina żeby taka meksyk sie wyprawial :|

 

PS: wydanie Crysisa od Cenegi (chyba) gdzie za 120 zł dostajemy .. nic - czarnobiała mizerną książeczkę i reklamy logitecha, jest średnio warte zachodu. Gra za taką cenę powinna oferowac coś więcej w pudełku. Nie dziwię sie że ludzie piracą jak wydawca ma "taka" inwencję. Najlepiej płytkę w folii za 99 zł i "badź uczciwy, bóg Ci w dzieciach wynagrodzi" :|

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: wydanie Crysisa od Cenegi (chyba) gdzie za 120 zł dostajemy .. nic - czarnobiała mizerną książeczkę i reklamy logitecha, jest średnio warte zachodu. Gra za taką cenę powinna oferowac coś więcej w pudełku. Nie dziwię sie że ludzie piracą jak wydawca ma "taka" inwencję. Najlepiej płytkę w folii za 99 zł i "badź uczciwy, bóg Ci w dzieciach wynagrodzi" :|

jaka gra takie wydanie :P :P

spodziewales sie ksiazeczki z artami ( ktorych zapewne nie bylo za wiele patrzac na urozmaicenie samej gry ) ? :P

 

z UT3 dla porownania dostalem bonus dvd z tutorialami do unreal ED i historia unreala + making of, do tego jeszcze ladna ksiazeczka na papierze kredowym z artami i slowem od autorow. Ale wydawca CD-Projekt. ;) i jestem zadowolony z oryginalu :)

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka gra takie wydanie :P :P

spodziewales sie ksiazeczki z artami ( ktorych zapewne nie bylo za wiele patrzac na urozmaicenie samej gry ) ? :P

Tak, spodziewałem sie. Ogolnie to mnie sie nawet podoba, raczej nie jestem z tych co czekaja na gry i spie spokojnie, nie martwiac sie czy bedzie grywalne czy nie. Pozniej jest rzetelne podejscie do tematu, a nie wyobrazanie sobie na 2 lata przed premiera jak to bedzie.

 

z UT3 dla porownania dostalem bonus dvd z tutorialami do unreal ED i historia unreala + making of, do tego jeszcze ladna ksiazeczka na papierze kredowym z artami i slowem od autorow. Ale wydawca CD-Projekt. ;) i jestem zadowolony z oryginalu :)

Moge to porownanc nawet teraz bo mam rowniez oryginala UT3 :> Artbook fajny, szkoda że podobnie jak kasiążeczka do GoW nie został porządnie sklejony. CD-P ogolnie lepiej wydaje gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge to porownanc nawet teraz bo mam rowniez oryginala UT3 :> Artbook fajny, szkoda że podobnie jak kasiążeczka do GoW nie został porządnie sklejony. CD-P ogolnie lepiej wydaje gry.

Tez mam GoW oryginalny ;) ksiazeczka ( poradnik ) rozsypala mi sie tego samego dnia co ja ogladalem, musialem kleic <_<

 

apropo GoW i uslugi Live Microsoftu - tez Cie to denerwuje ze darmowa wersja Live Silver udostepnia kilka serwerow ? chamy z M$ zmuszaja do placenia za mozliwosc grania online wydzielajac serwery dla tych co wykupili Gold ( 90% serwow i rankingi ) :angry:

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę robić OT, ale w sieci nie gralem jeszcze w GoW wiec nie bardzo moge sie odniesc do tego problemu. Za to plakat fajny ;)

 

Jeżeli ktoś znalazł najlepsze sterowniki do konfiguracji SLI pod Crysis to niech podziwli sie spostrzeżeniami :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA nie wiem za 89 zika nabyłem bez problemy crysisa w metal boxie ze wszystkimi dodatkami - bardzo ładne wydanie. Dokładnie jak pisze koleżka jaka gra takie kozackie wydanie :).

Gdzie to nabyłeś (z metalboxem i w oglole ;)) za taką cene ? Chciałem komuś kupic crysisa ale ceny nadal jak nie 129 zł to 119 w gram.pl (co oznacza tez 129zł...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to było dość dawno zaraz jak się pokazał dosłownie . Ciężko będzie kupić w takiej cenie , bo po znajomości z media marketu wyrwałem jeszcze jak fumfel pracował i zakombinował jakoś , że nieby zwrot itp ;). Jeśli komuś nie przeszkadza, że gra była instalowana ze 3 razy to z chęcią odsprzedam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanko

Jako ze w Crysisa gralem w ver 1.0 czy jak to nazwac - bez zadnych patchy. Wkurzalo mnie kilka rzeczy.

Czy zmienilo sie np to ze strzelalismy wiatrowka - headshoty z 80 x3 zeby zabic kolesia itd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...