Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaj poprzednie posty :| To podmianę plików dll odkryto niedawno i faktycznie odblokowuje te rozmycia. Ale to i tak jest nic nie warte i zgodzę się, że ogólnie DX9 (Vhigh) i DX10 wygląda podobnie, a FPS leci w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Czytaj poprzednie posty :| To podmianę plików dll odkryto niedawno i faktycznie odblokowuje te rozmycia. Ale to i tak jest nic nie warte i zgodzę się, że ogólnie DX9 (Vhigh) i DX10 wygląda podobnie, a FPS leci w dół.

Rozmycia oraz przeswit swiatlocieni przez drzewa , a dokladniej liscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w innych wersjach.Wpisz sobie w Google o "Crysis Very High w XP" czy podobnie i wszystkiego sie dowiesz...Bo wątek jest spory i nie każdy ma czas/chęci czytać ale sprawa jest bardziej znana niż intymne życie Brada Pitta(a nawet niż Tereski Orlowsky hehe) i w sieci tego mucho :wink:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

nie wiem czemu ale gra uruchamia mi się w takim okienku, zabiera mi to trochę fps i jest denerwujące i przez to gra uruchamia się dłużej dodam, że na starym systemie(XP) tego nie było ktoś może wie o co z tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img175.imageshack.us/img175/8826/beztytuums6.th.jpg

 

nie wiem czemu ale gra uruchamia mi się w takim okienku, zabiera mi to trochę fps i jest denerwujące i przez to gra uruchamia się dłużej dodam, że na starym systemie(XP) tego nie było ktoś może wie o co z tym chodzi?

w grze moze niemasz zaznaczone fullscreen

albo sprobuj alt+enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie chodzi o motionblur ktory jest aktywny przy rozgladaniu sie tylko o rozmycie poruszajacych sie obiektow (tego nie ma na xp)

hmm... zrobilem te podmianke pliku DLL i parametr "-dx10" do skrótu uruchamiajacego gre, ale jakos ne moge sie dopatrzec tego rozmycia ruchomych obiektów :/ czy dx9@10 daje ten konkretny efekt w koncu, czy nie daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo odpala mi sie w 60 Hz i ni jak nie moge tego zmienic, pozostaje tylko refreshlock, ale na poczatku cos sie stało i w menu pojawiły sie kreski, pózniej juz nic nie było widac i czrny ekran, pozostał tylko reset, teraz jest dobrze, czy jest moze jakas inna metoda aby ustawic odswierznie np. jakas komenda?

 

EDIT.

no i znowu to samo tym razem strzeliłem w samolot i sie gra wysypała bluescreen, mozliwe ze sie gryzie z RefrehLockiem?

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy chyba w very low. Z tego co wiadomo ilość gpu nie bardzo się skaluje jak trzeba w crysis :P. To jakaś banialuka jest, a tego newsa to chyba jakiś magister nauk ścisłych napisał po pijanemu ;). 4x2=8 i inaczej wyjść nie chce ;). "Zatem w jednym pececie pojawiło się aż 16 GPU!" - kalkulator potrzebny ?

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy chyba w very low. Z tego co wiadomo ilość gpu nie bardzo się skaluje jak trzeba w crysis :P. To jakaś banialuka jest, a tego newsa to chyba jakiś magister nauk ścisłych napisał po pijanemu ;). 4x2=8 i inaczej wyjść nie chce ;). "Zatem w jednym pececie pojawiło się aż 16 GPU!" - kalkulator potrzebny ?

No, ale tam jest 8 dwuprocesorowych kart, więc chyba jednak 16, a przynajmniej tak napisali. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz na foto i policz. Masz płyty główne obsługujące 8 kart graficznych?? Ja takich nie znam , a z tego co widzę to płyta MSI z systemem circu pipe na foto jest ;) i nawet wiem jaka :P.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać dokładnie , że siedzą cztery 9800gx2 :wink: . Także ten kto pisał tego newsa to jakiś ślepiec i naiwniak :lol2:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa teraz co innego ;) http://www.flickr.com/photos/27920304@N06/ na fotach z newsa dali 1/2 blaszka ;) tylko. Hmm ciekawa konstrukcja . Jak oni połączyli 2 blaszaki w jedną całość logiczną ??

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Przecież widać dokładnie , że siedzą cztery 9800gx2 :wink: . Także ten kto pisał tego newsa to jakiś ślepiec i naiwniak :lol2:

 

Aaaaa teraz co innego ;) http://www.flickr.com/photos/27920304@N06/ na fotach z newsa dali 1/2 blaszka ;) tylko. Hmm ciekawa konstrukcja . Jak oni połączyli 2 blaszaki w jedną całość logiczną ??

przeciez na drugiej fotce z tego samego 1 linka zapodanego przez Blue jak byk jest 8 kart(7 i jedna troche schowana)-wiec panowie,co tam ktorys pisal o naiwniakach i slepcach ? :lol2: :lol2:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to tutaj jest cos mega po[ciach!]lone:

- plyta to MSI dla AM2, ktora ni jak, nie obsluguje SLI

- stery umozliwiaja w tej chwili prace tylko 4 gpu, czyli 2x GX2 -> gdyby bylo inaczej, juz dawno ktosby dowalil lepsze wyniki w 3DMarkach (mozliwe, ze jest inaczej, to mozecie mnie poprawic)

- patrzcie pierwsza i druga fotka: pozycja plyty glownej, w pierwszej jest normalnie, w drugiej do gory nogami. A oba kompy stoja na podlodze, widac to.

 

No i pozatym odrobina wiedzy albo kalkulator przydałby sie temu newsmanowi. Zrodlo tego info by sie zdalo.

 

Edit: wiecej fotek wyjasnilo ;) ale reszta sie kupy nie trzyma, chyba ze jakos przez CUDA udalo im sie zwiekszyc moc kart... imho arealne.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez na drugiej fotce z tego samego 1 linka zapodanego przez Blue jak byk jest 8 kart(7 i jedna troche schowana)-wiec panowie,co tam ktorys pisal o naiwniakach i slepcach ? :lol2: :lol2:

Gdzie tam widzisz 8kart :lol:. Pewnie mają jakieś specjalne sterowniki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram ale przypadkiem go wyczaiłem....Próbowałeś ten konfig nowy?Jakieś wrażenia?Zassałem i zerknę ale dopiero wieczorkiem.Do mnie póki co trafił Mster Config v3.01 i muszę go pochwalić.Trafił w mój gust.W komplecie z mapką dla SP o nazwie Vulcano robi naprawdę świetne wrażenie.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...