Skocz do zawartości
GenghisKhan

8800gts - 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto wziac wedlug Was 8800GTS 512 ASUS/BFG/PNY za 1150 zlotych z Anglii? Moj znajomy bedzie wracal na swieta, wiec moglby ew. poprosic w sklepie zeby sprawdzili czy wszystko ok :)

 

no i orientuje sie ktos jak jest z gwarancja w przypadku tych firm? da sie to jakos zalatwic w Polsce?

Edytowane przez vicek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto wziac wedlug Was 8800GTS 512 ASUS/BFG/PNY za 1150 zlotych z Anglii? Moj znajomy bedzie wracal na swieta, wiec moglby ew. poprosic w sklepie zeby sprawdzili czy wszystko ok :)

 

no i orientuje sie ktos jak jest z gwarancja w przypadku tych firm? da sie to jakos zalatwic w Polsce?

Jak na moje to mozesz ja sprowadzic nawet z australii... kilka postow wyzej masz cene w komsad i sam sobie odpowiedz na pytanie czy warto meczyc kumpla. Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga

 

Informujemy, że posiadamy kilkanaście sztuk kart graficznych 8800gts na nowym chipie nVidii g92.

 

ZOTAC GF 8800GTS, 512MB DDR3 (256bit), TV/DualDVI, PCI-E, BOX

Opis:

Klasa produktu: Karta graficzna; Producent chipsetu: NVidia; Typ chipsetu: Geforce 8800GTS; Szyna pamięci: 256-bitowa; Rodzaj pamięci: DDR III; Zainstalowana pamięć wideo: 512 MB; Częstotliwość RAMDAC: 400 MHz; Taktowanie rdzenia: 650 MHz; Taktowanie pamięci: 970 MHz; Maksymalna rozdzielczość obrazu: 2560 x 1600 pikseli; Typ złącza magistrali: PCI-E 16x; Urządzenia wejścia / wyjścia: wyjście TV; Złącze zewnętrzne: 2 x DVI-I; Obsługiwane standardy: DirectX 10, OpenGl 2.0; Cechy dodatkowe: HDCP, Shader Model 4.0, SLI ready, Chłodzenie aktywne, full retail; Gwarancja/rękojmia: Rękojmia 24 miesiące.

 

cena: 1155 pln

takiego maila otrzymalem od sklepu

a to jedni... a mi wcisnęli Gigabyte za 1160 :mur: ...ale już do mnie jedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to mozesz ja sprowadzic nawet z australii... kilka postow wyzej masz cene w komsad i sam sobie odpowiedz na pytanie czy warto meczyc kumpla.

tylko na swojego 8800GT czekalem w komsad.pl jakies 3 tygodnie z groszami, nastepnie 2 tygodnie na zwrot kasy. Nie polecam. Edytowane przez garrett76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko na swojego 8800GT czekalem w komsad.pl jakies 3 tygodnie z groszami, nastepnie 2 tygodnie na zwrot kasy. Nie polecam.

no wlasnie, dlatego mam obawy :) bo ceny w innych sklepach sa DUZO wyzsze :P

 

jak bym mial fundusze i pewnosc co do gwarancji, to bym kazal znajomemu kupowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, dlatego mam obawy :) bo ceny w innych sklepach sa DUZO wyzsze :P

 

jak bym mial fundusze i pewnosc co do gwarancji, to bym kazal znajomemu kupowac :)

Pytałem przed chwilą gościa na gg mówił że od ręki są, ale ja też sie waham, bo wiadomo mogą sie nagle skończyć i stypa wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje karte graficzną i mój wybór pewnie padnie na GeForce 8800GTS 640 MB i tu mam pytanie bo kompletnie nie znam się na kartach graficznych, no więc czy ta karta jest dobra http://www.newegg.com/Product/Product.aspx...N82E16814130071 ? i czy brać ją czy sie zastanawiać nad czymś lepszym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cały czas pokazujesz zabytki :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba stwierdzić, że w przeciwieństwie do premiery 8800GT karta jest rzeczywiście dostepna i ceny w miare normalne od 1150 (ja dałem/dam 1249) do... 1699 (oczywiscie Komputronik :blink: )

 

@ Krokodyl

napisz jak to Twoje sie kręci i subiektywnie o głośności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to doradź mu coś lepszego, a nie tylko piszesz coś o zabytkach :blink:

 

Z!m3K

 

http://www.newegg.com/Product/ProductList....eTabStoreType=0

Z tego linku co podałeś teraz możesz śmiało wybierać.

Czyli szukasz kart 8800GT 512 lub 8800GTS 512 (nie 640, nie 320 tylko właśnie 512MB!!!)

Jeśli masz monitor 19" lub mniejszy to bierz 8800GT najtańszy raczej, bo one niczym sie nie różnią prócz nalepki (no chyba że chcesz międzynarodową gware - bodajże XFX i EVGA to mają)

GTS jest troche droższy, niewiele wydajniejszy i ciągnie więcej prądu ale też jest niewątpliwie kartą wartą uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial byc Gigabyte a jest Zotac

Musze powiedziec - calkiem niezle jak dla mnie :D

Dojechalem do 780 na rdzeniu i 2200 na pamieciach :)

Shadery pracowaly na 1950 a chlodzenie ustawione na 60%

Wszystko smiga jak oszalale!

No i chlodzenie jest naprawde OK!

REWELACYJNA KARTA!

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Korkodyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial byc Gigabyte a jest Zotac

Musze powiedziec - calkiem niezle jak dla mnie :D

Dojechalem do 780 na rdzeniu i 2200 na pamieciach :)

Shadery pracowaly na 1950 a chlodzenie ustawione na 60%

Wszystko smiga jak oszalale!

No i chlodzenie jest naprawde OK!

REWELACYJNA KARTA!

Powoli zaczynam się cieszyć że zamówiłem też Zotac`a :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...