Skocz do zawartości
Fredek

Msi P35 Neo2-fr/fir

Rekomendowane odpowiedzi

plyte odebralem dzisiaj

nie wiem jaki ma bios

w kazdym razie nie dziala

jakie mieliscie objawy tego "nie dzialania" przy patriotach ?

dla mnie moje sa dziwne bo po wlaczeniu po chwili sam sie wylancza

do tego za pierwszym razem byl pisk ( ciagly sygnal ) az do wylaczenia sie kompa a juz kolejne razy bez dzwieku

mam nadzieje ze nic nie padlo ...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez trafil mi sie problem T_T narazie lece 2.66 na e2180 (ze zworka na 266) orthos wywala mi sie po 5 min jesli dam wyzej fsb to nawet po 1 sekundzie .... o kreceniu na 333 juz nawet mowy nie ma bo mobo nie wstaje podnioslem napiecia na cpu i nb ale i zero poprawy

 

plytka to msi neo2-fr rev 1.2 bios 1.5

 

jakas rada?

 

P.S procek w rewizji m0 wiec raczej nie wchodzi w rachube by mogl sie slabo krecic

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez trafil mi sie problem T_T narazie lece 2.66 na e2180 (ze zworka na 266) orthos wywala mi sie po 5 min jesli dam wyzej fsb to nawet po 1 sekundzie .... o kreceniu na 333 juz nawet mowy nie ma bo mobo nie wstaje podnioslem napiecia na cpu i nb ale i zero poprawy

 

plytka to msi neo2-fr rev 1.2 bios 1.5

 

jakas rada?

 

P.S procek w rewizji m0 wiec raczej nie wchodzi w rachube by mogl sie slabo krecic

co to znaczy podnioslem napiecia. w faq masz ustawienia dla kazdego elementu. procek daj 1.325 i wstanie napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy podnioslem napiecia. w faq masz ustawienia dla kazdego elementu. procek daj 1.325 i wstanie napewno

otoz napiecie jest i 1.350 i dalej nic z tego

 

EDIT

na 1.375 dla proca plyta wstaje przy 10x281 ale do windy juz nie wchodzi (restart na ekranie ladowania za kazdym razem)

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,

 

czy jest tu ktos z uzytkownikow tej plyty co posiada, Scythe Infinity/Mugen + OCZ Reaper'y .

Skladam teraz kompa kumplowi i nie wiem czy brac te Reapery czy sie zmieszcza? Czy Infinity przypadkiem nie bedzie przeszkadzalo obsadzeniu pamieci w sloty 1 i 3.

Pls info?

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitac. Mam maly problem, otoz krece mojego 2140, a ze posiadam AC Freezer'a to zachowuje dobre temp. przy 2,8GHz... Ale nie w tym rzecz. Problem jest w tym, ze przy 6x467 oraz przy 8x350 wszystko ladnie, pieknie, a przy 7x400 w ogole nie wstaje komp. Bios mam w wersji 1.6. W czym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitac. Mam maly problem, otoz krece mojego 2140, a ze posiadam AC Freezer'a to zachowuje dobre temp. przy 2,8GHz... Ale nie w tym rzecz. Problem jest w tym, ze przy 6x467 oraz przy 8x350 wszystko ladnie, pieknie, a przy 7x400 w ogole nie wstaje komp. Bios mam w wersji 1.6. W czym tkwi problem?

Procek płyta nie lubi dzielnika x7 - dziwne ale prawdziwe. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,

 

czy jest tu ktos z uzytkownikow tej plyty co posiada, Scythe Infinity/Mugen + OCZ Reaper'y .

Skladam teraz kompa kumplowi i nie wiem czy brac te Reapery czy sie zmieszcza? Czy Infinity przypadkiem nie bedzie przeszkadzalo obsadzeniu pamieci w sloty 1 i 3.

Pls info?

dzieki

 

ja przy mugenie i corsairach xms (stosunkowo niskie pamięci) nie zmiesciłem ich do banku 1 i 3, musiałem ładować je w banki 2 i 4 . Nawet podniesienie wentylatora maksymalnie do góry nic nie pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przy mugenie i corsairach xms (stosunkowo niskie pamięci) nie zmiesciłem ich do banku 1 i 3, musiałem ładować je w banki 2 i 4 . Nawet podniesienie wentylatora maksymalnie do góry nic nie pomogło

ok dzieki, czyli biore Platiniumy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy.

 

1. Na biosie 1.3 płytka odpala się bez problemu z E8400 i wszystko działa jak należy. Nie działa jedynie obniżenie mnożnika ;)

2. Podłączając wentyl do złącza przy PCI-E możemy regulować jego obroty za pomocą speedfana ;)

Tak wlasnie :)

 

Lanc wracaj do nas - hehe

On ciagle jest w temacie :)

 

Wrocił na jakis czas bo DFI nie żyje :lol: :D

Fakt...

 

Nei.

 

Odwiedził Sectora w piątek z prockiem :P

 

No i jeszcze jedno: Zdarzają się płyty, które nie robią FSB 510 :lol: :mur:

To rowniez fakt...

 

Stara plyte mialem ladna, a ten FR to troche cinki, ale damy rade... zrobilem potka na NB i bedzie zabawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

(zdjecie do powiekszenia ofc)

Czy taka sytuacja z SB 5V jest normalna? Od jakiegoś czasu wywala mi jakieś różnego koloru ekrany i tak sprawdziłem z ciekawości napięcia w BIOSie (wersja 1.8 ). Jak jest u was?

 

------------------------------------------------------

 

Podłączyłem starego Chiefteca 400W i monitorowałem H/W Biosowe , z początku było 4,999 V aż spadło do tej wartości co jest na screenie. Także potrzebna mi wasza opinia na ten temat :>

Edytowane przez szpala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy DDR2 Adaty EE dzialaja na tej plycie bez zadnych problemow ??

Na 1 stronie masz faq to poczytaj . Ja mialem ale sie pozbylem mam kingstony teraz ale czekma na g.skill 2x2 g.

W sumie dzialac dzialaly mi ale bios 1.0 i 1.74 tylko inne sie cos kwasilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a do sie bez problemu osiagnac na tej plytce FSB rzedu chocby 490 ?? i czy jest sens doplacac do wersji PLATINUM - rozni sie czyms istotnym w OC poza chlodzeniem :P

Edytowane przez Avatar25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Scythe

Hmm a do sie bez problemu osiagnac na tej plytce FSB rzedu chocby 490 ?? i czy jest sens doplacac do wersji PLATINUM - rozni sie czyms istotnym w OC poza chlodzeniem :P

Na luzie ;) Ta płyta sie konczy gdzieś w granicach 520 (zależy od konkretnej sztuki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a do sie bez problemu osiagnac na tej plytce FSB rzedu chocby 490 ?? i czy jest sens doplacac do wersji PLATINUM - rozni sie czyms istotnym w OC poza chlodzeniem :P

Platinium od FR/FIR nie różni się niczym, oprócz chłodzenia, które pod względem o/c nie daje NIC.

 

Na luzie ;) Ta płyta sie konczy gdzieś w granicach 520 (zależy od konkretnej sztuki)

Tja, jak masz farta to się skończy przy 520, z PL na memkach w okolicach 9-10 :mur: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Scythe

Mirona sztuka robila 535 z tego co pamietam ;)

 

Platinium od FR/FIR nie różni się niczym, oprócz chłodzenia, które pod względem o/c nie daje NIC.

Tja, jak masz farta to się skończy przy 520, z PL na memkach w okolicach 9-10 :mur: :lol:

Ale FR od FIR'a rożni się FireWire B)

Edytowane przez Scythe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja, jak masz farta to się skończy przy 520, z PL na memkach w okolicach 9-10 mur.gif icon_lol.gif

Hmm to ciekawe bo moja np przy padacznym E6300 na luzie wyciągała FSB 525 przy PL 7;] a przy tym nie była aż tak bardzo łakoma na V NB bo zadowalało ją tylko 1,4250 bodajże a gdzie tam jeszcze do 1,65v :wink:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...