Skocz do zawartości
Caleb

Arcania: Gothic 4

Rekomendowane odpowiedzi

Edycja Kolekcjonerska gry Arcania: Gothic 4:

 

- Ceramiczny kufel z Tawerny pod Rozdartą Dziewicą

- Płyta DVD z grą Arcania: Gothic 4

- Klimatyczna płyta CD ze ścieżką dźwiękową z gry - 30 utworów

- "Zasłyszane w Rozdartej Dziewicy" - zbiór 10 opowiadań

- T-shirt z logo gry i wizerunkiem króla Rhobara III (rozmiar L)

- Mapa Argaanii

- Instrukcja do gry

- 72-stronicowy artbook przedstawiający potwory, zwierzęta, postacie, stroje, budynki, broń oraz przedmioty..

 

Cena 199,90zł

 

Arcania: Gothic 4 - Edycja Kolekcjonerska na PC - gram.pl. Wszystko o grze Arcania: Gothic 4 - Edycja Kolekcjonerska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby potrójną Xlkę dali tobym się zastanawiał a tak...

 

Czyli szykuje się wymiana proca i grafy dla tej gry. Wizualnie wygląda pięknie , ale chyba klimat gothiców 1,2 stracili już na zawsze. Risen przypominało trochę poprzednie gothici miasto portowe itp. No ale pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! około 2 - 3 mb /s

 

Ok pograłem... i chyba jednak nie kupię tej gry... Grafika jest ok - choć są pewn elementy które ładniej wyglądały w Gothic 3 np. woda, rośliny,wyposażenie domów... Sterownie w czasie walki - konsolowa makabra... W czasie eksploracji - niewidzialne ściany, nie można wejść do wody...

 

No nie wiem sam... z pełną recenzją trzeba będzie jeszcze poczekać... ale patrząc przez pryzmat gothic 3 nie wygląda to dobrze...

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy nie mają ochoty pobierać instalować i testować - zrobiłem gameplay w HD, niedługo pododaje nowe scenki oraz screeny.

 

Link

 

Właśnie koduję 2 dłuższy film z walką... walnij skok do tyłu, walnij skok do tyłu... :mur:

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! około 2 - 3 mb /s

 

Ok pograłem... i chyba jednak nie kupię tej gry... Grafika jest ok - choć są pewn elementy które ładniej wyglądały w Gothic 3 np. woda, rośliny,wyposażenie domów... Sterownie w czasie walki - konsolowa makabra... W czasie eksploracji - niewidzialne ściany, nie można wejść do wody...

 

No nie wiem sam... z pełną recenzją trzeba będzie jeszcze poczekać... ale patrząc przez pryzmat gothic 3 nie wygląda to dobrze...

 

Demo już przeszedłem, doszedłem do Rohbara 2 , tzn teleportowałem się do niego

i koniec gry. Krótkie to demo, grafika ładna, wymagania bardzo niskie w 1280x1024 , testowałem na dwóch grafikach 4670 i 8600GT bez zacięcia. Jedynie co do minusów to liniowość, po blokowane będą dalsze tereny. No i co mnie jeszcze denerwowało to miniaturyzacja postaci podczas walki ,nie wiedziałem jak go powiększyć bo taki malusi się robił bezimienny.Nie można też przespać się do rana.Gra niezła ,ale liczyłem na coś więcej ale może być.

Edytowane przez cyrion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle jakby mogło być, ale to nie żadne cRPG tylko rąbanka z pierwiastkiem erpega i chyba tak należy Arcanie traktować. Odpalałem na dwóch kompach:

 

  • C2D 2,66 GHz, 9800 GT, 2GB w 1440x900 detale max = tragedia ~9 klatek. Detale średnie, to już „całe” 17-20, ale grać się za bardzo nie da.
  • QX9650 4 GHZ, 4 GB, GTX 295 – 1680x1050 full detale i śmiga jak złoto ~60 fps.
Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zupełnie nieznanych przyczyn demo sie nie odpala. Ma ktoś jakiś pomysł na to lub podobny problem ?

 

A nie odpala Ci się instalator czy sama gra? Jeżeli gra .to mi też się za pierwszym razem nie odpaliła. Już nie pamiętam jaki to był komunikat, ale musiałem odinstalować demo i zainstalować ponownie z opcją ignorowanie czegoś tam z początkiem nazwy "GPU-Z Arcania". Po prostu jak wyskoczy i zapyta o to dajesz ignoruj i powinna iśc dalej instalacja.Co do gry to gra lubi gigaherce , procesor kręciłem na 3,3Ghz i dało się dobrze grać. Trochę przypomina teraz Gothic gre Diablo 2. Edytowane przez cyrion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie ciekawie - niestety widac pewne braki wzgledem poprzednich czesci.

Gra ma stosunkowo niskie wymagania wiec nie wiem skad kosmiczne zalecane.

sprzet z siga

1920x1200 wszystko WSIO co sie da wlaczyc 21-24 fps

Zmiena opcji cieni z ultra na high + 8fps

Co niestety i tak wydaje sie gra na granicy plynnosci.

Niemniej jednak ktos z lekko mocniejsza grafa pogra w pelni komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zupełnie nieznanych przyczyn demo sie nie odpala. Ma ktoś jakiś pomysł na to lub podobny problem ?

 

Me too.... z tego co doczytałem z niektórych mirrorów skaszaniona bywa.

Mi odrazu error wywala przy próbie odpalenia.

Może dziś zassam od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...