Skocz do zawartości
DziubekR1

8800gs 384mb-768mb/192bit 12rops

Rekomendowane odpowiedzi

AlienMks, z całym szacunkiem, ale weź nie ściemniaj, że Crysis chodzi Ci na high (i nie mowie tu o MAX detalach bo to wogóle nierealne jest :lol2: ) i to płynnie na rozdziałce 1440x900 przy tej karcie. Ja właśnie zmieniłem monitor na LG L197WH i ciesze sie ze przeszedłem Crysisa na starym CRT-eku bo przy tej rozdziałce gra sie ZACINA na moim 88gt podkręconym do 700/1950 i procku podniesionym do 3,15 więc szczerze wątpie w to co piszesz... B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis na high hmm :)

Problem polega na tym ze dla wielu osob 30fps to plynnie "gierka smiga az milo", wtedy wychodza takie nieporozumienia. Plynnie to 60fps (i w gore) jak skala, niezaleznie od tego co sie dzieje na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś się może orientuje czym się różni wersja Palita od Gainwarda? Teoretycznie są identyczne (oprócz koloru radiatorów) natomiast Palit jest kilka procent droższy co mnie lekko dziwi, prędzej bym się spodziewał odwrotnej sytuacji... Może mają różne pamięci?

 

Chciałbym też spytać posiadaczy tych kart o to, czy mają plomby na chłodzeniu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wątpię , aby cena wersji z 512 mb ramu była tańsza niż 500pln-ów.

ja też chyba kupię tego gainwarda , ale pod warunkiem , że 9600gt będzie dość drogi (512mb ramu , bo na 256 nie patrzę ) , a braki wydajności 8800gs w porównaniu do 9600 ( o ile będą ) da się nadgonić oc.

Edytowane przez PaBlO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że 9600gt 512 bedzie koszt ok 500-550, a 8800gs 768mb 550-600, tylko wtedy ten drugi będzie kompletnie nieopłacalny w stosunku do 8800gt

 

PS. Ktoś z posiadaczy Gainwarda może powiedzieć jak z OC tej karciochy ???

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

Gainwardy 8800GS juz po 450 zl w esc.pl - jesli ktos nie lubi kupowac z allegro :)

wlasnie kupilem gainwarda - odbior pare krokow od domu a cena ciutek wyzsza niz w esc.pl

 

pierwsze co sie nasuwa na mysl: ale to glosne.... da sie sciszyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś będzie się chciało zrobić taką mini recke tego gainwarda ?? Sam chyba biorę go na dniach, ale chętnie bym przeczytał, jak głośne to chłodzenie jest jak się O\C itp :) Ktoś chętny ?

Ciekawe jak ten wentylek będzie się zachowywał, na np. 7 V hmm ?

Edytowane przez _Frost_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

Może monitoring temperatury będzie się dało odblokować w BIOSie, tak jak w orzypadku 6200??

eh okazuje sie ze nawet czujnika temp ta karta nie ma?:( no coz :) jak taniosc to taniosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...