Skocz do zawartości
Szawel

Oszust Na Giełdzie!

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? Nie szedłbym z tym na policję.Odwiedziłbym typa tak,że po spotkaniu miałby nasr... w galotach.Kase by zwrócił na bank.A jeszcze bardziej chamsko to wjazd na chate ;P ale za takie czyny to ty mozesz miec przewalone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,chyba że tak..

A ja zakupiłem dysk u usera marco.czy ktoś juz coś u niego kupował? jest na forum już baardzo długo.nie wahałem się,od razu poprosiłem o nr konta,ale teraz tak sie boje żeby nie znalezc się w podobnej sytuacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest na forum już baardzo długo.

No nie sadzę żeby ktoś był na forum dłużej od niego :lol:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Przepraszam, 3 osoby były wcześniej niż marco :lol:
Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Admin też jest userem costi [; Tak samo moder też jest userem.

 

EDIT: Dałeś ale nie każdy może wiedzieć o co chodzi :P

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wątek i współczuje autorowi. Później logując się na moje konto w banku ONLINE i w zakładce "Doładowanie telefonu" ukazał mi sie taki napis:

Dołączona grafika

Od razu ulica Haffnera 6 (co prawda w poście Szawła było przez jedno "f" ale reszta się zgadza) wydała mi sie skądś znajoma. Tylko co firma Blue Media ma wspólnego z tym oszustem? Podszywa się pod nią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie szedłbym z tym na policję.Odwiedziłbym typa tak,że po spotkaniu miałby nasr... w galotach.Kase by zwrócił na bank.A jeszcze bardziej chamsko to wjazd na chate ;P ale za takie czyny to ty mozesz miec przewalone :P

Szczerze? Zapewne by się wystraszył piętnastolatka z ojcem, albo dwoma kolegami... Przestań gadać głupoty, bo mógłbyś się zdziwić i nie wiesz na kogo możesz trafić... takie sprawy najlepiej od razu zgłaszać, albo porządnie wybadać z kim ma się do czynienia jeśli jest taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IP: 195.117.209.44

 

Adam Roszyński 81-717 Sopot, ul. Haffnera 6

 

czyli ten kut.. mieszka na bank na haffnera 6 tylko zmienia imie i naziwsko dla ściemy

 

niech administracja forum sprawdzi kto logowałsie z tego ip i wali bana

Z tego IP nie było nigdy logowania na forum.

 

Zresztą IP należy do providera w miejscowości Grybów gdzieś w nowosądeckim więc dosyć daleko od Sopotu.

 

 

Takie przy okazji małe info dla poszkodowanych którzy się wahają czy iść na Policje czy nie:

Akurat w sprawie tego typu wyłudzeń skuteczność (widziałem statystyki) jest bardzo wysoka. Większość oszustów to ciach!iarze którzy na szczęście nie potrafią zacierać śladów i wpadają bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledztwo się toczy. Z tego co wiem, namierzyli kolesia i sprawa ma iść do prokuratury jako przestępstwo ścigane z urzędu. Niby kolo wyłudził kasę od większej ilości osób.

 

P.S. Mimo to jakoś niezbyt wierzę w zwrot kaski ;/

 

Mały OT: Mam nauczkę i tyle. Teraz skrobię na nową kartę na okres przejściowy (1950GT pewnie, albo PRO od znajomego), a w połowie roku zmiana platformy. ;]

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mma innegro zgryza....

Zgodnie z umowa - orzez GG gadka, ale rozpoczeta przez PM`ki na forum ze znanym userem - po dokonaniu przelewu w zeszly czwartek(tj. 10.01.2008), mial do mnie byc wyslany procesor w piatek z rana...

Po weekendzie odzywam sie kiedy mam sie spodziewadz - dostalem odpowiedz we wtorek, ze jeszcze nie zostal wyslany.

Napisalem jeszcze kilka wiadomosci na GG i PW i od wtorku zima.

Zadnego kontaktu, odzewu - nic.

Mam jeszcze czekac czy juz atakowac przez GSM - mam jego numer.

Nie chce podawac nicku, bo moze wszystko sie wyjasni, ale sprawa dosc wazka dla mnie i juz jest zagmatwana.

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dzwoń do niego i opieprz go ostro. Jeżeli nie będzie odbierał to wyślij sms że pójdziesz na komende to zgłosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem przygodę z tym typkiem... chciałem kupić płytę DFI i oczywiście ją miał. Nie chciał innego kontaktu jak przez gg... poprosiłem o login na forum, to powiedział, że w google znalazł moją ofertę :) Wkręcał, że prowadzi mały sklepik i została akurat mu ta płyta to może sprzedać,a konta na allegro nie ma. Oczywiście ja zadowolony itd już praktycznie ją kupiłem, ale za dużo rzeczy mi w nim przeszkadzało. Więc zacząłem od poproszenia fotek płyty, to koleś że nie ma aparatu w tej chwili. To ja, że nie biorę, a on ok zrobię za kilka dni jak pożyczę aparat. Tak następnego dnia odezwał się, że ma foty. Zobaczyłem je i jakoś mało mi pasowały, to do niego, że takie to na necie mogę znaleźć i proszę o foty np z położonym długopisem na płycie głównej, żebym miał 100% pewności. A on do mnie od jakiś dzieciaków i frajerów...

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem je i jakoś mało mi pasowały, to do niego, że takie to na necie mogę znaleźć i proszę o foty np z położonym długopisem na płycie głównej, żebym miał 100% pewności. A on do mnie od jakiś dzieciaków i frajerów...

To sie inaczej robi. Foto sprzedawanego przedmiotu z kartka na ktorej jest odrecznie napisany nick i aktualna data. Świetnie zdaje egzamin za granica.

 

http://img259.imageshack.us/img259/4835/66484462vh0.jpg

http://img442.imageshack.us/img442/1168/56479501sq0.jpg

 

Mialbys jakies watpliwosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie. Właśnie coś w tym stylu miałem na myśli, ale przecież nie będe męczył kolesia, żeby mi tu jeszcze szkice robił, dlatego jakby położył długopis na mobo = mi styka ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nie rób reklamy ;)
Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z autopsji wiem, ze o dziwo dzialania policji przynosza dobre rezultaty w takich sprawach. chwala im za to. gosc zlapany, kasa zwrocona. po ladnych paru miechach, ale byla to mila niespodzianka. zycze powodzenia. walczcie o swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wchodze w dilowanie przez forum, zawsze proponuje sfinalizować przez allegro, nawet kosztem zwiekszenia ceny o prowizje allegro

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Dołączona grafika

 

chetni? długopis gratis!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

obecnie w dobie internetu zaloenie konta na papiery kogos innego nie jest najmniejszym problemem dla osob ktore tylko chca to zrobic. I wtedy po danych konta do nikogo nie dojdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie w dobie internetu zaloenie konta na papiery kogos innego nie jest najmniejszym problemem dla osob ktore tylko chca to zrobic. I wtedy po danych konta do nikogo nie dojdziesz.

niby jak ? :blink: założysz konto w mbanku podając fałszywy/błędny pesel i resztę danych ? :blink:

czy skorzystasz z kradzionego dowodu który i tak zostanie zgłoszony.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz ogłoszenie w gazecie o prace. Dajesz maila gdzie wysyłać CV, wraz ze SKANEM DOWODU. Zawsze się jakiś znajdzie.

 

I jest już na co założyć konto. Nie problem.

 

Było już kilka razy o tym, chyba w "uwaga tvn" czy jak to sie nazywa :wink:

Edytowane przez oskarro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Niekoniecznie.

Sa tez tacy kombinatorzy ktorzy daja 20 pln za skan dowodu ;]

Sa tez tacy , ktorzy sprzedaja karte graficzna oznaczona w opisie aukcji jako super nowke , pomylke przy prezencie przez posiadanie AGP , a tymczasem w postach walilo sie jak to swietnie krecila sie karta.

 

O ile sie nie myle (jesli to co pisal Masell jest prawda) to dostales bana za to , stalego <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...