Skocz do zawartości
Kaeres

F1 Sezon 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mówią: "uderz w stół a nożyce sie odezwą". Na krytykę stylu jazdy Hamiltona przez Kubicę odpowiedział sam "super talent", ale także prześmiewca Ron Dennis dorzucił swoje trzy grosze. Nawet nie przypuszczałem że Hamilton to taka nietykalna świętość.

 

Obym nie przespał jutrzejszego wyścigu. Może nie będzie źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis wstalem o 6:00 i na wszelki wypadek ustawilem nagrywanie :)

 

GP Singapuru bylo cienkie, a tak jest zawsze klimacik gdy trzeba wstac wczesniej i nie czekac do 14:00 :)

 

BMW przyznalo wprost, ze dali ciala z oponami. Zaryzykowali z twarda mieszanka, ale miekka okazala sie bardziej optymalna i skuteczniejsza. Potem tez tlumaczyli sie,ze chcieli zaoszczedzic wiecej miekkich kompletow na sam wyscig. Moze chca jechac az na trzy pitstopy ?

 

Zielone paski na oponach to akcja "Make cars green" tzn. ze F1 wspiera ekologie :) Trudno mi w to uwierzyc ;)

 

Troche rozczarowal mnie Massa, sam przyznal ze spartolil Q3 . Mam nadzieje, ze Kimi ma malo paliwa, wyprzedzi na starcie Hamiltona i skutecznie przyblokuje go tak by Massa mogl nadrobic troche dystansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda massy że tak mało pkt zdobył, jednak pokazał że ma jaja i nie ustąpił dla hamiltona. co prawda nieprzepisowo ale jest OK. świetnie kubica obronił sie przed raikonenem, cudem.

hamilton.... przesadził na starcie, później pech i błąd masy pozbawił go dobrego miejsca.

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cud czy też nie - Robert doskonale kontrolował sytaucję i przez kilka dość niezbezpiecznych dla niego okrążeń trzymał Raikkonena za sobą poza jednym czy dwoma zakrętami. A potem skutecznie odskoczył :)

 

Fajnie Alonso puścił oparzeńca, a może wręcz pojeba Hamiltona - po co wdawać się w przepychanki z dzieciakiem w superbolidzie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu ten geniusz na 2-3 okrążenia przed metą jadąc na 12 pozycji atakował na chama Alonso, który jechał na pierwszym miejscu. Nic by nie zyskał, a mógł zrójnować Alonso wyścig.

 

Ma talent i umiejętności, ale psychikę narwanego nastolatka.

 

Podczas startu Hamilton wypchnął Ferrari, przy okazji blokowane przez Kovaleinena. Massa mu się odwdzięczył - dlatego obaj zostali ukarani.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze było na starcie. Szkoda, że Kubica miał problemy z oponami, odskoczył mu Alonso i już nie był do doścignięcia. Najważniejsze, że dojechał do mety na pudle i to przed Kimmim ;]

Edytowane przez czeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nazwał go geniuszem

do geniusza HAM'owi bardzo daleko. udowodnił to na pierwszym zakręcie i próbując wyprzedzić Alonso będąc zdublowanym. klasę pokazał Alonso właśnie przepuszczając go. klasyczne "mądry głupszemu ustępuje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny obrazek na podium, dwóch przyjaciół. Gratulacje dla nich.

Start w wykonaniu "geniusza" kapitalny :lol2: , oby więcej takich. Powtórka z zeszłego sezonu ?

 

Szkoda że opony nie pozwoliły Kubicy na więcej, było widać że jak juz złapały odpowiednią temp to i czasy były coraz lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie posty jak na poczatku sezonu jechaliście po masie. teraz każdy mu kibicuje.

Ferrari to ja juz kibicuje od hohoho... Gdyby nie ten pieprzony pech to Massa bylby juz dawno mistrzem swiata ( 2 raza awaria i w 100% przegrane wyscigi :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułe, czułem to w trzewiach ze kiedy bedzie dobry wyścig to ja go nie obejrzę :lol:. Jak rok temu...

 

GG dla Kubicy :). O której jest powtórka wyścigu ?

 

WTF

 

Sonda na wp - zrezygnowali z GP KANADY ? ;ooooo czemu ? Tor popękany ale to najlepsze gp w sezonie....

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo to gdyby nie pech to imo nie Massa ale Kimi walczyłby o 2gi tytuł w tym roku.. Tyle wyścigów co Fin nie ukończył, albo przez losowe przypadki na jakiejś dalekiej pozycji przyjechał, to zliczyć nie idzie :)

 

 

Ja tam przegapiłem najciekawszą część wyścigu czyli pierwsze 20 okrążeń :/ Myślałem, że transmisja o 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać ;)

 

Renault mnie zaskakuje, już nie chodzi o 2gie z rzędu zwycięstwo Alonso, ale Piquet zbliżał się do Kubicy i Raikkonena z czasami o sekundę lepszymi od tych dwóch. Zresztą 1 + 4 miejsca mówią same za siebie, chyba najlepszy start Renault od... sezonu 2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo to gdyby nie pech to imo nie Massa ale Kimi walczyłby o 2gi tytuł w tym roku.. Tyle wyścigów co Fin nie ukończył, albo przez losowe przypadki na jakiejś dalekiej pozycji przyjechał, to zliczyć nie idzie :)

niestety czesc z nich nie ukonczył na własne zyczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...