Skocz do zawartości
Arni

Galeriawc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko się zaczęło od kolekcjonowania fotek kibli z całego świata na zasadzie pobierania pojedynczych fotek na hdd... później stwierdziłem że warto je zgromadzić w jednym miejscu i tak powstała stronka galeriawc.prv.pl po kiilku tygodniach shackit.pl zaproponował mi że udostępni miejsce na swoim serwerku za free. Dla mnie oznaczało to koniec z limitami i większą widownie dla nichwiększe zainteresowanie serwisem.. tak oto powstała jakieś kilka miesięcy temu galeria http://galeriaWC.pl/

Projekty z PL mają zgode autorów na umieszczenie ich fotek 99% [jeden projekt nie ma zgody bo autor poprostu jest nieaktywny na forach ani na gg ;/ spróbuje później ...]Projekty zagraniczne umieszczone w galerii nie zawsze posiadają zgody ze względu na bariery językowe (wiele projektów jest z poza europy i autorzy nie zawsze posiadają znajomość języka angielskiego).

 

opinie ?

sugestie?

 

BTW

 

posiadacze FF niech przewijają menu przy użyciu kursorów albo wdusżą rolkę :damage_wall: :damage_wall: taki ot problem tego skryptu na FF ale pracuje nad tym ;)

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam galerie oglądać przy full screenie wtedy większe ilości fotek ładniej się prezentują [full screen to Prawy Przycisk Szczura>Go to Full screen]

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

BTW

 

posiadacze FF niech przewijają menu przy użyciu kursorów albo wdusżą rolkę :damage_wall: :damage_wall: taki ot problem tego skryptu na FF ale pracuje nad tym ;)

Po przyciśnięciu scrolla przewijanie działa, ale przy normalnym kręceniu już nie >> Firefoz 2.0.0.13

 

Bardzo fajnie zrobiona galeria :razz: :blink:

 

edit

szkoda, że na full screen nie ma menu po prawo

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mówię, że przydało by się odwrócić perspektywę... bo jak zdjęcie jest zzumowane i chciałbym się przełączyć na prawe zdjęcie... to jadąc myszką w prawo powinienem ujrzeć więcej tego prawego zdjęcia a tymczasem ono się zbytnio przybliża do ekranu przez co trzeba trafiać myszką w wąski kawałek wystającego zdjęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie mi wytłumaczyć co to znaczy "się wywala" łatwiej będzie zreperować icon_razz.gif btw mi sie jeszcze nie popsuło więc nie wiem ocb aha screeny mile widziane icon_wink2.gif

PelzaK zmniejszę miniaturki przy apdejcie powinno być spoko icon_wink2.gif

 

btw

na razie kombinuje nad podkładem muzycznym icon_biggrin3.gif

 

Edyta:

Scroll powinien już chodzić bez zarzutów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...