Skocz do zawartości
nrl

Doom 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie gra? Ja się skusiłem po lekturze gameplays na YT i jestem pozytywnie zaskoczony jak na razie.

 

Gra ma klimat, rozgrywka jest szybka i wszelkie nowe aspekty dodają grze świeżości. Auto run autentycznie dodaje dynamki, tak samo podwójny skok - przyjemna sprawa to finishery na demonach i potrzeba sensownego gospodarowania amunicją.

 

Na moim konfigu grafika się praktycznie nie poci, stabilne 60 (1920x1080), wszystko na ultra - zero ścinek (Wolfensteiny były gorzej zoptymalizowane od F4 nie wspomnę).

 

Gra roku to na bank nie będzie, ale tytuł jest jak na razie pozytywny+.

Edytowane przez Veilroth
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się jarali, że na 1080 momentami miało 200FPS w FHD, a u mnie w 1440p wszystko na full łącznie z TSAAx8 praktycznie nie spada poniżej 120FPS. Gra jest świetna, przpomina się stary dobry DOOM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem z zamiarem kupna wersji PC, ale jak zobaczyłem ceny (Empik 189,99 i Media M. 179,99) to obróciłem się na pięcie i wyszedłem ... pogięło ich z tymi cenami ?, przecież to idealny powód aby swoją kopię zacząć szukać w internetach mad2.gif. Do tej pory nie kupiłem GTA5 bo cena nadal jest zaporowa ...

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zarzuci jakimś linkiem do  taniego  klucza  ?

znalazłem coś takiego tylko nie mam pojęcia czy to  pewna strona :

http://www.cdkeys.com/pc/games/doom-pc-cd-key-steam

 

 

update:

sprawdzone

Działa  Steam właśnie zaciąga  50 gigasów za  2h powinno byc na dysku

 

 

Jest moc  , ale  granie w najłatwiejszym trybie to strata czasu

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak... Mialem nie kupowac, ale po obejrzeniu filmikow musze przyznac, ze calkiem dobrze sie to prezentuje. A ogladalem rozgrywke na PS4 bodajze. Efektowna rozwałka, modyfikacje broni i skafandra. Nie spodziewalem sie tego. I chyba sie skusze, jednoczesnie pozostanie mniej w skarbonce na GTX 1070 :|

 

Mozecie polubic, profil  cdkeys.com na FB, podac maila i daja kod znizkowy na 5% (wiem tyle co nic, ale zawsze cos). W ten sposob DOOM wychodzi za 137pln

Edytowane przez logimen
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u mnie coś nie działa. Przepisałem i podaje że jest niewłaściwy..

 

Czekam na lepszą ofertę i cene w okolicach 100 zł bo ta oferta nie wchodzi w grę.  49,99 CAD lub 37.99 USD to prawie że 150 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u mnie coś nie działa. Przepisałem i podaje że jest niewłaściwy..

 

Czekam na lepszą ofertę i cene w okolicach 100 zł bo ta oferta nie wchodzi w grę.  49,99 CAD lub 37.99 USD to prawie że 150 zł

 

Musisz miec konto zalozone i byc zalogowany. Dopiero wtedy kod zadziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już pograne i ja zdania nie zmieniam. Gra jest naprawdę bardzo przyjemna i widać, że dobrze pomyślana. Masa sekretów, nawiązania do starego Dooma, świetny klimat i prawie że multiplayerowe challenge z mobami, które są ciekawe zorganizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doom_full_test_gpu_performance_6.jpg

 

Jego piekielność DOOM zadebiutował w piątek 13-tego, wybierając znamienną datę zwiastującą kłopoty, jednak wówczas niewielu potencjalnych graczy właściwie zinterpretowało niepokojący zbieg okoliczności. Długo wyczekiwana pierwszoosobowa strzelanina opracowana przez legendarne studio id Software, miała wszystkim przypomnieć korzenie gatunku, który ukształtował jej praprzodek. Entuzjazm względem DOOM trochę ostudziły wprawdzie testy modułu sieciowego, jednak to kampania singleplayer obiecywała najwięcej atrakcji, jak również dopieszczoną oprawę graficzną. DOOM napędzany silnikiem id Tech 6 wyglądała całkiem apetycznie na przedpremierowych screenach, ale kwestia finalnych wymagań sprzętowych pozostawał otwarta do dzisiaj. Czy trzeba zaprzedać duszę szatanowi, aby zobaczyć pełnię jego możliwości?

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem na 30 minut. Podoba się. Bezpiecznie ustawiłem High ale widzę że z Ultra Settings na 970 nie powinno być większego problemu.

 

Drugi monitor dla patrzenia na użycie GPU, temperatur i wydajności systemu jest bardzo pomocny [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na  Radeonach  ??  wszędzie na  texturach widać  siatkę  tka jakby polygony budujące geometrie  były  widoczne na  otexturowaniu :/ zmieniłem stery na najnowsze crimson-16.5.2  i ciągle to samo  .

 

kgfNjj3.jpg?1

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie gram i nagle bum... CTD tak z niczego w srodku akcji :/

Stery najnowsze pod Doom'a bo na starszych cielo juz na filmikach reklamowych :)

 

Mnie się zdarzyło do tej pory raz - jestem na szóstej misji.

 

Btw. laleczki są zaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdarzyło do tej pory raz - jestem na szóstej misji.

 

Btw. laleczki są zaje :)

Mnie tez tylko raz, zaraz na poczatku jakos. A pozniej gralem juz ponad 2h i zadnego crasha. Jestem w odlewni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie dużo żółtego tekstu o nieprawidłowych załadowaniach jakiś plików w konsoli? 

Raz otworzylem konsole przypadkowo, ale wszystko na zielono mialem. W kazdym badz razie zoltego tam nie widzialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem niezłą ofertę (patrząc na ceny), na EuroRtv gra do jutra 9 rano jest za 159 zł (pudełko), można zamawiać przez neta z odbiorem.

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem niezłą ofertę (patrząc na ceny), na EuroRtv gra do jutra 9 rano jest za 159 zł (pudełko), można zamawiać przez neta z odbiorem.

Nic nadzwyczajnego. Kupilem digitala na cdkeys.com za 145 pln, 53.8gb pobralo sie w godzinke i jest radocha :) Na konkretne obnizki trzeba bedzie zaczekac ze 2 miechy pewnie. Ale i tak lepsze to niz placic 59.99 ojro na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...