Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

nie jest źle ja tam wygrałem 270pln:P obstawiłem wygrana niemców i pierwsza bramka strzelona przez Podolskiego.

btw Podolski naprawdę chciał grac w PL reprezentacji tylko ubecy nie pozwolili ,bo kasa bezpośrednio nie wpływała do kiejdy

(zresztą w bayernie to on inaczej się cieszy ze strzelonej bramki oj inaczej),a czorny grał poprostu swoje ,bo taktyki -kolektywu nie było żadnego:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie byłbym pewien takiej łtwej wygranej z Austriakami. Dziś myślałem, że Chorwaci zniszczą ich w 1 połowie a oni nawałnicę przetrwali, a w 2 połowie powalczyli trochę i na prawde gdyby nei ten karny to chorwaci mogli by dziś srać w gacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby Polak strzelał nam gole

Z Podolskiego to jest taki Polak, jak ze mnie Portugalczyk... :P

 

Ogolnie - byl Roger, moze Boruc, i jakas szara masa, ktora biegala po boisku i udawala, ze umie grac w pilke. Obrona to nawet udawac nie probowala, dawali ciala po calosci.

Mamy tez problemy z wykonczeniem akcji - zawsze brakuje tej trzeciej osoby, ktora postawilaby kropke nad "i" i nawet dobrze zapowiadajace sie akcje koncza sie w najlepszym wypadku roznym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle ja tam wygrałem 270pln:P obstawiłem wygrana niemców i pierwsza bramka strzelona przez Podolskiego.

btw Podolski naprawdę chciał grac w PL reprezentacji tylko ubecy nie pozwolili ,bo kasa bezpośrednio nie wpływała do kiejdy

(zresztą w bayernie to on inaczej się cieszy ze strzelonej bramki oj inaczej),a czorny grał poprostu swoje ,bo taktyki -kolektywu nie było żadnego:d

Ja tego nie obstawialem tylko ze wzgledu na wiare w nasz drim tim... rozsadek mowil co innego :P

 

Podolski gralby w Polsce, ale Niemcy byli pierwsi poczawszy od mlodzierzowki i seniorach! PZPN oczywiscie obudzil sie z reka w nocniku jak media naglosnily sprawe po fakcie! Zreszta ja sie chlopakowi wcale nie dziwie i widac po jego zachowaniu, ze na boisku robi swoje, ale mysli zupelnie co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle ja tam wygrałem 270pln:P obstawiłem wygrana niemców i pierwsza bramka strzelona przez Podolskiego.

btw Podolski naprawdę chciał grac w PL reprezentacji tylko ubecy nie pozwolili ,bo kasa bezpośrednio nie wpływała do kiejdy

(zresztą w bayernie to on inaczej się cieszy ze strzelonej bramki oj inaczej),a czorny grał poprostu swoje ,bo taktyki -kolektywu nie było żadnego:d

Ty lepiej wyniki publikuj z oc :wink: Przynajmniej 2 miłe rzeczy dzisiaj są :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie byłbym pewien takiej łtwej wygranej z Austriakami. Dziś myślałem, że Chorwaci zniszczą ich w 1 połowie a oni nawałnicę przetrwali, a w 2 połowie powalczyli trochę i na prawde gdyby nei ten karny to chorwaci mogli by dziś srać w gacie.

I chorwacja i austria grały dzisiaj słabo. Z Rogerem, Saganem bez Golańskiego i Piszczka powinno być łatwiej. Lobo dzisiaj lamił ze aż głowa boli ale może w następnych meczach lepiej zagra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak tego podolskiego bronicie?!?!? Co z tego, ze niby PZPN nie chcial srodolskiego tzn. podolskiego? Jak by mial honor to by nie gral u szwabow i tyle poprostu poszedl na kase, i to wlasnie czyni go w moich oczach podwojnego dziada.

 

Ze niby prawie plakal po strzelonych bramkach?? Ahahahah jaaaaasne, niby mial skwaszona mine po golach, ale bylo widac, ze w glebi duszy sie cieszyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka zupełnie uwaga poza tematem gry na boisku - najlepszym Polakiem w Polskiej drużynie jest odtrącany Brazylijczyk, a w Niemieckiej drużynie bramki strzela Polak, który zdaje się, że w Polsce jest raz na rok, a mimo tego wywiadu udziela w języku polskim lepiej niż 'nasz' Smolarek ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorszym graczem dzisiejszego meczu był Dudka. W następnym meczu Dudka, Żurawski out ewentualnie Piszczek za Krzynówka i będzie dobrze z Austrią jesteśmy w stanie wygrać, a wtedy kto wie Chorwaci pokazali dzisiaj tylko to, ze są fatalnie przygotowani fizycznie, a po meczu z Niemcami będzie jeszcze gorzej bo dojdzie zmęczenie dwoma meczami w krótkim odstępie czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zal....

Tylko tyle mozna powiedziec...

Krzynowek - traci pilki, fauluje, nie potrafi przyjac... nie idzie mu to na lawe!! Niech chlopak sie nie meczy

Boruc - coz on mial powiedziec... co mogl to wybronil

Roger - gral swoje i pokazal na co go stac, dobry wystep. Przynajmniej nie boi sie robic czegos z pilka

 

Nasz zespol gral za schematycznie i za wolno. Wystarczy spojrzec na Niemcow... idzie kontra to nikt nie czeka na napastnika, leci pomocnik nawet obronca. QA u nas podanie, przyjecie, przystopowanie pilki o ile uda sie przyjecie, no i podanie, zajebiscie jak jest to udane podanie. O wykonczeniu nie pisze bo go poprostu nie ma.

 

Co do Podolskiego to szkoda mi chlopaka, tyle ubiegal sie by grac w reprezentacji, ale PZPN doszedl do wniosku ze mamy tylu utalentowanych pilkarzy ze kolejny nam nie potrzebny, to mamy. Chlopak robil co nalezy. Gra bardzo dobrze, a dzisiaj gral calymi silami. Brawa dla niego. ogolnie Niemcy pokazali ladny futbol. W pelni zasluzona wygrana.

 

PS1

Podolskiemu lepiej w naszej koszulce

 

PS2

Grzie jest Jelen!!??!!??!!??!!??!!??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1996 roku Czesi swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Europy przegrali ze Szwabami 0:2 a co było dalej? Doszli do finału i tam ulegli znów ale tym razem pechowo ze Szwabom.

 

Głowa do góry jeszcze dwa mecze. To nie nasza wina, że Deutschlandy zagrały mecz życia z Podolskim na czele. Austriaków przejdziemy spokojnie a Chorwatów też. Oglądałem 1 połowę meczu Chorwatów z Austriakami. Jedni i drudzy zbytnio nie zachwycali. No to do czwartku! :)

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2

Grzie jest Jelen!!??!!??!!??!!??!!??!!

Przeca jedenastu biegało po boisku w czerwonych koszulkach. Mało Ci? :wink:

Ten wynik to kara za to że Polacy jak zwykle nie potrafili się zachować i gwizdali podczas hymnu Niemieckiego :rolleyes: ...proste.

Narazie sprawdza się scenariusz dowcipu, z którego się wszyscy tak cieszą: mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor...oby nie.

Najważniejsze, że Kubica pierwszy!!!! B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Podolski gralby w Polsce, ale Niemcy byli pierwsi poczawszy od mlodzierzowki i seniorach! PZPN oczywiscie obudzil sie z reka w nocniku jak media naglosnily sprawe po fakcie! Zreszta ja sie chlopakowi wcale nie dziwie i widac po jego zachowaniu, ze na boisku robi swoje, ale mysli zupelnie co innego.

Co Ty opowiadasz... A ktoś przykazuje, że trzeba koniecznie grać w reprezentacji? NIE NIE NIE, nie jest to koniecznością, nie musiał grać dla niemców, proste.

 

Co do Podolskiego to szkoda mi chlopaka, tyle ubiegal sie by grac w reprezentacji, ale PZPN doszedl do wniosku ze mamy tylu utalentowanych pilkarzy ze kolejny nam nie potrzebny, to mamy. Chlopak robil co nalezy. Gra bardzo dobrze, a dzisiaj gral calymi silami. Brawa dla niego. ogolnie Niemcy pokazali ladny futbol. W pelni zasluzona wygrana.

 

PS1

Podolskiemu lepiej w naszej koszulce

 

PS2

Grzie jest Jelen!!??!!??!!??!!??!!??!!

Chyba kpisz... Tak robic co należy, gra dla największego wrogra, rzeczywiście robi co należy :damage_wall:

 

 

 

W 1996 roku Czesi swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Europy przegrali ze Szwabami 0:2 a co było dalej? Doszli do finału i tam ulegli znów ale tym razem pechowo ze Szwabom.

 

Głowa do góry jeszcze dwa mecze. To nie nasza wina, że Deutschlandy zagrały mecz życia z Podolskim na czele. Austriaków przejdziemy spokojnie a Chorwatów też. Oglądałem 1 połowę meczu Chorwatów z Austriakami. Jedni i drudzy zbytnio nie zachwycali. No to do czwartku! :)

Czesi>>>>>>lata świetlne>>>>>>>>polska jeżeli chodzi o piłkę. To że wygraliśmy z nimi przed Euro nic nie znaczy.

Chorwaci też są mocni, Ci którzy piszą "chorwację na pewno pukniemy bez problemu" są co najwyżej niedzielnymi kibicami i nie mają pojęcia o piłce.

 

Ale tak sobie myślę.. co z tego, że Podolski grałby w rep. Polski jak i tak nie rozwinąłby tutaj tak swoich umiejętności icon_lol.gif

łooo to Ci się żart rzeczywiście udał, umiejętności podnosi się w KLUBIE a nie reprezentacji. Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kpisz... Tak robic co należy, gra dla największego wrogra, rzeczywiście robi co należy :damage_wall:

Poważnie puknij sobie baranka o ścianę bo coś Ci się chyba w głowie pomieszało...

Jesteś w XXIw otwórz oczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wajha każda piłka do przodu? No coś ty. Zauważ, że przy kontratakach wszystko było rozgrywane do boku, tempo zwalniane.. Nie lepiej ciachnąć prostopadłą piłe do napastnika? Brakowało takich zagrań miedzy dwóch drewnianych Germanów.. / Wyjątkowo zawiodła mnie postawa naszego super strzelca Euzebiusza. A zresztą.. Zapomnijmy o tym meczu./ Myślmy o czwartku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Kaaban za bardzo się podjarał tym meczem :lol:

 

Co do gry naszych to jeszcze:

 

nie potrzebne były te zatrzymania.. skrzydło dostało piłkę to po jaki ch. czekało na 1 napastnika (na którego przypadało 3 obrońców) zamiast pędzić, dośrodkowywać i grać z pomocnikami? Dokładnie tylko w tej roli sprawdził się Roger, nie czekał, dryblował pomiędzy niemcami i sam szukał dla siebie sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gonzus faktycznie:D zapomnialem o akcjach w ktorych trzeba bylo zagrac w tempo na dojscie lecz nasi podawali z plecy:> poprostu brak myslenia, pchali sie tam gdzie bylo najwiecej niemcow, zamiast zagrac na strone gdzie bylo pusto, wiekszosc podan nie w tempo. Mam nadzieje ze Zuraw juz nie zagra i Roger wejdzie od poczatku bo jako jeden z nielicznych pokazal ze umie grac w pilke i wie o co chodzi. Najlepsze bylo jak Zuraw wymyslal dlaczego juz nie zagral w drugiej polowie, zatkal sie na 5 sek i wymyslil ze z udem ma klopoty

Edytowane przez wajha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eech takich Podolskich to u nas bo barach bez liku i nikt nad nimi nie płacze. dla mnie sprawa jest czysta - gra dla Niemiec więc traktuję go tak samo jak Ballacka czy Lahma. to czy chciał, co mógł i z kim, szczerze mało mnie obchodzi. jest w tym 40 mlnowym kraju masa chłopaków, którym warto poświęcić uwagę zamiast pisać o jakimś półtalencie na emigracji. jest przeciętnym grajkiem ze świetnym menagerem, a ten mecz zwyczajnie mu wyszedł. tyle.. btw. Austriacy zagrali świeny mecz (podobnie jak Szwajcarzy) i poważnie obawiam się tej konfrontacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego skrzydłami tylko i dlaczego ciągłe wysokie dośrodkowania, ja rozumiem, EBIIIIIII JEST WIELKIIIII, ale panowie, chyba za dużo reklamy Pepsi. Ebi nie jest aż tak wielki jak dwóch niemieckich stoperów, i Ebi nie wygra z nimi pojedynku główkowego... Zawiodłem się, nie podobała mi się gra Krzynówka, obrońcy crap, Lewandowski z Dudką starali się, czarną robote jakąś tam robili, Łobodziński nawet ok, ale wolałbym Kube, Żuraw kompletnie nic, nie dał rady. Roger na duży plus, Piszczek się starał ale jakoś niemrawo, Sagan chyba za mało czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żurawski to porażka.. kolejny raz przeskakujemy nad bramkarzem zamiast wsadzić tam nogę. Kolejny raz truchtamy i oszczędzamy zdrowie, a potem będziemy brylować na okładkach gazet i w wywiadach dla damskiej prasy.. żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...