Skocz do zawartości
ath

Firefox 3.0 Rc1/2/3 & Final

Rekomendowane odpowiedzi

Jak usunąć, żeby w pasku adresu nie były widoczne adresy z zakładek i szybkie wyszukiwanie ?

Nadgorliwa do bólu ta ff3, zapamiętuje strony których nie wpisałem ale wszedłem przez link, odnośniki, nawet strony z wynikami wyszukiwania ppc-forum czy google. Po 5min googlowania, biegania po forum mamy w pasku adresu pełno śmieci których nie ma w ff 2.0.0.14

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć, żeby w pasku adresu nie były widoczne adresy z zakładek i szybkie wyszukiwanie ?

Nadgorliwa do bólu ta ff3, zapamiętuje strony których nie wpisałem ale wszedłem przez link, odnośniki, nawet strony z wynikami wyszukiwania ppc-forum czy google. Po 5min googlowania, biegania po forum mamy w pasku adresu pełno śmieci których nie ma w ff 2.0.0.14

Racja, do tej pory po usunięciu prywatnych danych wszystkie wpisane adresy były usunięte, a teraz są tam jakieś "dziwne" adresy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, mam pl wersje ff3, wywalilem jezyk ang z opcji, zostal tylko pl i mimo to sprawdzanie pisowni dziala tylko z ang wyrazami, jak to fix ? :unsure:

 

Ok, juz znalazlem w cfg. :]

Bylo eng-US czy jakos tak a trzeba zmienic na pl.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka kompatybilnej wersji Tab Mix Plus z FF3 to tu jest wersja dev: http://tmp.garyr.net/tab_mix_plus-dev-build.xpi

 

Jest już nas 3.9mln, a w PL 73,613 :razz:

Uratowałeś mi życie :) FF bez Tab Mix plus to nie FF [;

 

O i nawet ustawienia z poprzedniej wersji zatrzymało ;)

 

To teraz jakaś alternatywa dla Paste and Go ?

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paste and Go działa u mnie z ff3 na razie bez błędów.

robi się to tak:

zapisujesz na dysku plik .xpi, zmieniasz rozszerzenie na .zip, rozpakowujesz

w pliku install.rdf zmieniasz linię

<em:maxVersion>3.0a1</em:maxVersion>

na

<em:maxVersion>3.0.0.*</em:maxVersion>

pakujesz pliki, zmieniasz rozszerzenie na .xpi i instalujesz

Edytowane przez Qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie - czy ktoś wie jak zrobić podwójny pasek zakładek ?

Do pliku userChrome.css, który się znajduje w C:\Documents and Settings\[profil]\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\[cośtam].default\chrome

wklej:

/* Multi-row bookmarks toolbar */#bookmarksBarContent {display:block !important;}.places-toolbar-items {display:block !important; height: 48px !important; overflow-y:auto!important;}#bookmarksBarContent toolbarseparator {display:inline !important;}#bookmarksBarContent .bookmark-item {visibility: visible !important;}.chevron {height: 0px !important;}
Ewentualnie łatwiej użyć do tego rozszerzenie Stylish.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć, żeby w pasku adresu nie były widoczne adresy z zakładek i szybkie wyszukiwanie ?

Nadgorliwa do bólu ta ff3, zapamiętuje strony których nie wpisałem ale wszedłem przez link, odnośniki, nawet strony z wynikami wyszukiwania ppc-forum czy google. Po 5min googlowania, biegania po forum mamy w pasku adresu pełno śmieci których nie ma w ff 2.0.0.14

Mam dokładnie, to samo :blink: beznadzieja ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć, żeby w pasku adresu nie były widoczne adresy z zakładek i szybkie wyszukiwanie ?

Nadgorliwa do bólu ta ff3, zapamiętuje strony których nie wpisałem ale wszedłem przez link, odnośniki, nawet strony z wynikami wyszukiwania ppc-forum czy google. Po 5min googlowania, biegania po forum mamy w pasku adresu pełno śmieci których nie ma w ff 2.0.0.14

about:config

 

browser.urlbar.matchOnlyTyped ustawić na true i już będzie po staremu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img259.imageshack.us/img259/7190/beztytuukn0.jpg

i co jestem fajny?!

 

A tak poważnie fajna ta akcja, bardzo dobra reklama dla FF.

Dla ludzi którym nie podoba się "pasek stron", popracujcie na nim z 3 dni. Później zastanówcie się jeszcze raz, czy aby na pewno chcecie go kasować;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z firefox 3.0 jak chce np: przeniesc z kosza do odebranych w skrzynce albo jak chce po prostu wywalic jakies listy z odebranych. Albo mi sie wywala albo przeladowuje mi jeszcze raz tak jak bym odswiezal strone.

Takich kwiatkow to ja nie mam w starym firefoxie i explorerze.

Cos mam wylaczyc czy doinstalowac?

Edytowane przez mmmaaarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...