Skocz do zawartości
pmp

Asus Maximus Ii Formula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

a czy moze ktos ma puszconego na tej plycie E5200 ?? bo ja wyciaglem max fsb 333x10.5 na napieciu 1.38 i niestety mam ramy nieciekawe bo geile 800mhz 4 4 4 12 i z nimi nie da sie az tak poszalec ale moze jakas rada co i jak ustawic bo poza wymienionym zmniejszonym mnoznikiem i podniesionym napieciem wszystko mam na auto

A zmieniłeś mnożnik pamięci na niższy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam KHX8500D2T1K2/4G, w singlu odpalają w pierwszych 2 slotach A1 A2, przy próbie w B1 B2 komp nie wstaje, dual nie wstaje (sloty niebieskie bądz białe), pojedynczo chodzi tylko w A1 lub A2, powinno to chyba chodzić niezależnie od slotu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak mam grafikę w dolnym slocie pci expres jak włączyć by działała x16?

Działa x8 :/

 

jak masz dwie karty wrzucone to tak będzie, sam dopiero wrzuciłem gtx285 i pokazuje że pracuje na x8 + 8800gts zajmujący się fizyką też na x8, jak były osobno to na x16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się ustawić działanie dwóch kart graficznych nie x8 + x8 ale x16 + x4? Zamierzam kupić Radeona 5870 i zostawić 8800GTSa do liczenia fizyki. Czy da się to zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko,na jesien wychodzi BF3 i zastanawiam sie nad zmiana proca. Czy jest sens ladowac Intel Core2 Quad Q8300 2,50 GHz BOX? Obecnie mam DualCore Intel Core 2 Duo E6750, 2666 MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podkręcił tego E6750 tak, by nie ograniczał karty graficznej (jeżeli masz stock 2666 MHz to na pewno tak się dzieje z Twoim GTX 275), poczekał na wprowadzenie nowej rewizji H67/P67 i przesiadł się na Sandy Bridge. Ja do dziś działam na C2D wolfdale @4,5 GHz + R4890, co w zupełności wystarcza nawet na najnowsze gry i planuję kupno Sandy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak samo myslalem ;),zeby jak juz to przeskakiwac na i5 lub i7 :). Poki co podkrece. Dzieki za odp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...