Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Swoją drogą te autka z GAME się pojawiają jako Pre-Order Car Pack, czyli pewnie ściągamy cały zestaw wszystkich aut jakie różne sklepy dają, ale korzystać możemy tylko z tych które odblokujemy. Ciekawe ile osób zamówiło grę w kilku sklepach żeby dostać wszystkie autka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzegrz: morele.net - 165zł

Zamów odbiór we Wrocku i po sprawie ;]

 

----

edit:

Jeśli komuś się nie spieszy i przeboleje jeszcze kilka dni bez Forzy to warto się zainteresować tą aukcją: http://www.allegro.pl/item793026927_forza_...nowa_folia.html

Z tego co się dowiedziałem od sprzedającego to są to nowe, zafoliowane wersje z UK, z kodem na DLC w środku. Czyli dostajemy 10 aut i 2 trasy (tzw. Day-One DLC) ;]

160zł z przesyłką z UK to chyba dobra cena ;]

 

 

Szkoda tylko tych 5 aut z kolekcjonerki:

2009 Aston Martin DBS

2009 Chevrolet Corvette ZR1

2007 Ferrari 430 Scuderia

2007 Lamborghini Gallardo Superleggera

2007 Porsche 911 GT3 RS (997)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat:

 

1. model jazdy (bez pomocy tylko sprzęgło) bardzo dobry,

2. dźwięk również doskonały,

3. multi - wiadomo bardzo bogaty, można tu stracić kupę czasu nie tylko na jeżdzeniu,

4. grafika.... Grafiką to jestem raczej rozczarowany. Nie wiem może to wina mojego tv, ale aliasing jest okrutny i naprawdę mi przeszkadza. Niby tory miały być takie piękne i szczegółowe, a ja tu widzę mocne cięcia detali np. samego asfaltu. Szczerze mówiąc nie widzę, aż takiej dużej poprawy w stosunku do 2 części. Na szczęście nie tylko o grafikę tu chodzi:-)

Zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokpity w tej grze to tragedia.

Brak animacji zmiany biegów, anorektyczne ruchy kierownicą, spartańskie wnętrza - ciężko takie coś ignorować.

Zwłaszcza, że panowie z T10 strasznie się chwalili tym widokiem. Jak dla mnie to porażka, bo czekałem na kokpity ale w obecnej formie gra z tego widoku nie sprawia przyjemności. Ba, nawet nie da się porządnie rozejrzeć po kabinie.

 

AI też nie jest rewelacyjne. Już nie chodzi o to, że jeździ dalej po sznurku ( i od czasu do czasu popełnia zapisane w skryptach błędy), ale o to że kompletnie nie reaguje na to co dzieje się na torze. Już kilkukrotnie stawiało mnie bokiem podczas driftu, a pojazdy AI zamiast mnie ominąć, soczyście we mnie przypieprzały.

 

 

Po za tym gra sprawia, że na ćwarzy pojawia się gigantyczny banan;]

A Fujimi Kaido wymiata w każdym calu ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać, co to za prezent :)

TORBA!! bardzo fajna, nawet duża, dobra rekompensata za brak tych dodatkowych aut ;) Aparat coś mi nawala, ale jak tylko go odpalę, to będzie fotka... chyba, że ktoś mnie wyręczy ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez grzegrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Przyszła kolekcjonerka z GAME, po prawie dostaniu zawału serca na poczcie w wyniku oddychania CO2 przez pół godziny, wrzuciłem płytke do napędu i odpaliłem instalkę, która trwała masakrycznie długo bo chyba z 45 minut (1-sza płyta). Druga już się zainstalowała szybciutko.

 

Samo wydanie fajne, ale jak na kolekcjonerkę to troszkę skromne, przynajmniej porównując do choćby Fallout 3 czy Far Cry 2, ale nie ma co narzekać.

 

Dodatków 0.5 giga, masakra. :huh:

 

Jak trochę pogram to też się wypowiem, oryginalnie bo od strony gracza arcade-owego. Ale to raczej jutro, a pewnie będę grał cały dzień.

 

Swoją drogą jak chcieli mieć prawdziwe wzięcie na kolekcjonerkę to mogli drugą płytę dać ekskluzywnie dla tej edycji, to by dopiero było oburzenie. :)

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie jakoś FM3 na kolana nie powaliło - to oczywiście nadal świetna gra, ale 2 już taką była. ile jest nowych torów? bo mam wrażenie, że niewiele. na razie widziałem dwa (gram dopiero parę godzin)

 

edit:

 

sam se policzyłem :) wychodzi, że 10 nowych lokalizacji. czyli jednak git :)

Edytowane przez yamaykee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Fotkami to ten temat chyba zostanie zasypany, mi to oczywiście odpowiada bo ogląda sie je strasznie przyjemnie.

 

Ja staram się nie używać rewind, chyba że coś mi sie przytrafi na samym końcu wyścigu, a w trybie kariery interesują mnie tylko zwycięstwa.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

240z z seryjnym silnikiem 370z :D

 

Dołączona grafika

 

s13 z jakimś tam turbo

 

Dołączona grafika

 

350z z silnikiem 370z + twin turbo :D

390km/h i prosta na le mans si skończyła :D

do tego body kit top secret :wub:

 

 

Nie wiem jak wy ale ja na razie przechodzę sezon samymi JDMami

brakuje mi tylko opcji żeby jakoś podzielić garaż na grupy samochodów, bo żal sprzedawać to co sie dostaje za wyścigi, a tylko szpeci mi to moją kolekcje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...