Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei czytałem na którymś z for, że ten dodatek będzie dostępny wyłącznie w dniu premiery.

Cóż, dużo niejasności w okół tych paczek DLC, ale mam nadzieje, że nie dostaną one gratis blokady regionalnej :angry:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no szkoda by bylo stracic te 10 aut tylko dlatego, ze preorder bedzie szedl o dzien dluzej. A teraz doczytalem, ze maja tez dac jakies 2 trasy ekstra wiec tym bardziej mam nadzieje, ze to jednak oznacza "OD" tej daty, ale dla kazdego "NOWEGO" egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu raczej chodzi o to, ze bedzie dostepny od tego dnia, gdyby bylo "will be available only on" to znaczylo by tylko w ten dzien

Mam nadzieję, że masz rację, choć zupełnie nie wynika to z przytaczanego zdania, które brzmi "dnia 27.10 będzie dostępne...". Nawet po polsku może to być dwuznaczne.

 

A propos recenzji- no to niestety w full'u mamy więcej tego dramatycznego niemal j-pop'u (od razu kojarzy mi się muzyka z GT), szkoda, że nie ma ambitniejszych tracków, tak jak w FM2. Choć to rzecz gustu. I tak raczej dawałbym "music off".

 

Pewnie było już z 10 razy, ale niech jest i 11ty- wszystkie auta z FM3, widać jest kilka hothatch'y za ok. 100k PLN, więc będzie można porównać model jazdy z realem ;)

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,7123...torsport_3.html

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może też już było- FM3 jest oparte na zmodyfikowanym silniku FM2? Patrząc po niektórych trasach postęp względem FM2 jest niewielki, co nie zmienia faktu, że na limitkę się doczekać nie potrafię.

 

I martwią trochę zdania z recenzji, jakoby jest łatwiej prowadzić w FM3, co potwierdza moje odczucia z dema i bezpośrednie porównanie po chwili z FM2. Trzeba zaczekać do premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Aha, czyli te ponad 100 tras to po prostu wariacje różnych torów. Przyznam że spodziewałem się większej ilości lokacji po takiej grze, no ale jest ok. Nie znam peawie nic z tej listy, więc na razie nie oceniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem- w przypadku torów z FM2 wygląda to niemal, jak przeniesienie 1:1, ale tu będę czekał na fulla, bo screeny z FM3 jakoś generalnie słabo wyglądają (np. screeny z dema, a to co widać na tv, to niebo a ziemia, naturalnie in plus rzeczywistego obrazu).

 

Dobra oferta, gdy ktoś nie ma jeszcze fajerki

 

http://www.ultima.pl/Bundle_Wireless_Racin...rsport_3/i8022/

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacOSek, skończ już robić smaka ;) Na "przeczekanie" właśnie kupiłem Shifta, jak będzie tak dramatyczny, jak niektórzy piszą (po demie nie umiałem sobie wyrobić jednoznacznej opinii) to przynajmniej za długo z nim się męczyć nie będę musiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy tylko ja uwazam, ze tego typu malowania bardziej szpeca niz nadaja uroku? Dla mnie fajna wygladajaca fura to taka, gdzie udziwnien i jakis pstrokatych malunkow jest jak najmniej czyli dobrze dobrany kolor (wiecznie modny czarny) i ladna, pasujaca do auta felga. Ewentualnie jakis delikatny akcent w innym kolorze (np. lusterka albo maska). Takie samochody-tecze to nie bardzo do mnie trafiaja chociaz oczywiscie trzeba sie wykazac jakims tam skillem zeby cos takiego stworzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Po mieście to może bym takim autem nie jeździł, ale w wyścigach z reguły bryki są pomalowane i wg mnie pasuje, a ta wygląda ładnie. Zresztą zawsze to dodatkowe auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od marketingu musieli chyba ladnie posmarowac ;D nawet na głownej stronie onetu sie wyswietla odnosnik do podstronki poswieconej nowej forzie =]

 

btw w stanach niektorzy juz graja... dzisiaj powinny byc komentarze, czy cos poprawili w stosunku do demka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia co do gry.

 

Strasznie denerwujący jest czas reakcji wirtualnej kierownicy na prawdziwą, nie powinno tak być. Na żadnej recenzji nie widziałem żeby się ktokolwik po kokpicie rozglądał - wniosek - na 98,98% nie dopracowali kokpitów i rozglądać się można jeno od lusterka do lusterka. Oglądając gameplaye z niektórych tras odnoszę wrażenie, że to forza 2. Tak naprawdę mogli by grę nazwać forza 2,5 a forzę 3 napisać już od nowa i wypuscic np. za 3 lata. Szablony do malowania są żywcem skopiowane z dwójki, nie widziałem żeby dodali coś nowego. Podoba mi się urozmaicenie, że nie trzeba będzie malować już na dachu albo masce przykładowo jakichś postaci, tylko najpierw je namalować na monitorze a później nałożyć na auto. Generalnie moje odczucia są takie, że jest to odswieżona forza 2 o NIECO lepszą grafikę, trasy oraz tryby gry tak więc już nie mogę się doczekać przyszłego piątku [;

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najlepszym razie wysylac beda dzien przed, zeby w dniu premiery gry doszly do tych co zlozyli zamowienie wczesniej. Mowa oczywiscia o UK, do nas w dniu premiery raczej nie dojda na bank.

 

No tak jasna sprawa, z tego co wyczytałem na stronie GAME to przesyłka do PL idzie od 3 do 5 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...