Skocz do zawartości
ath

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na dobry początek :

Dołączona grafika

Ogólnie gra słaba, ale ma i plusy. Na pewno lepsza od pro street, wiele rzeczy poprawili, wiele rzeczy wzieli z poprzednich nfs'ów, nie pamiętam dokładnie, których, ale mi to pasuje ( przeszkody itp ). Pasuje mi tez motyw z policją, którego nigdzie indziej, wcześniej nie było, że muszą konkretnie nas zatrzymać, jeśli tego nie zrobią, to mozna dalej uciekać... Przez to jest ciekawiej. Na początku się wydaje, że przez to nigdy nas nie złapią i jest za prosto, ale później jest trudniej, przede wszystkim jak już Porsche nas ścigają. Chodz z drugiej strony te ich furki delikatniejsze się wydają wtedy, ale pewnie prędkość to robi.

O fizyce gry nie będę się wypowiadał, bo jej nie ma i tego nie porpawili. Chodz jest kilka rzeczy na plus, w końcu na piasku ( duze pobocza itp ) jest mniejsza przyczepność, niż na asfalcie :lol: Jest pewna konfiguracja samochodu i jak się jej nie skonfiguruje, to samochód jest dużo gorszy, tylko sama regulacja jest dość kiepna. Do tego całe menu, wczytywanie itp jest bardzo słabe.

Ogólnie nie jest aż tak źle, jak większość pisze, tzn zależy od podejścia. Jak ktoś chce z nfs'ów symulatory zrobić no to nie da rady. Jak ktoś się wgłebi i będzie choćby dla beki z policją się ścigał i rozwalał ich, to jest całkiem fajnie. Jest masa wad, ale i jest poprawa. Takie jest moje zdanie. Ps. brakuje mi kilku marek... Aha, i jest jedno piekielnie denerwujące. Np. EVO X jest szybsze seryjnie od EVO IX seryjnego, co jest śmieszne, chodzi o trakcje, jak i przyśpieszenie. I tak jest z wieloma autami, co jest troszkę głupie. Zawsze było tak, że furki były skalowane z realiami, w nfs UC nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Niemal od trzynastu lat, regularnie ukazują się kolejne odsłony legendarnej już serii Need For Speed. Chyba nie znajdzie się osoba mająca jakąkolwiek styczność z grami, której obcy byłby ten tytuł. Niegdyś marka mogła poszczycić się mianem najznamienitszego przedstawiciela wyścigówek na wszelkich dostępnych platformach. Czasy się jednak zmieniły, a blask dawnej sławy nieco przygasł i zmatowiał. Konkurencja zaś urosła w siłę, szczególnie na konsolach nowej generacji. Gran Turismo 5, Forza 2 czy Race Driver: Grid wywindowały poziom bardzo wysoko, a nowa produkcja Electronic Arts siłą rzeczy będzie musiała się z nimi zmierzyć w otwartej walce. Co począć w takiej sytuacji? Programiści wpadli na pomysł, aby w ciąg wyścigów wpleść nić fabuły o zabarwieniu kryminalnym, stąd właśnie podtytuł. Czy takie posunięcie wystarczy, żeby tchnąć nowego ducha w skostniałą formę i ponownie ją ożywić? W celu uzyskania odpowiedzi na to pytanie, zapraszamy do lektury recenzji traktującej o Need for Speed: Undercover.

PEŁNA TREŚĆ RECENZJI NEED FOR SPEED: UNDERCOVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

co tym postem wniosłeś do tematu? podobnie z tymi informującymi całe forum, że nie chce Ci się "graaać"? nie graj i poszukaj innego tematu do nabijania postów :mur:

 

"Użytkownik zobowiązany jest dbać o porządek na forum; w tym celu należy: (...) powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", "zgadzam się w pełni z przedmówcą"

 

EOT

 

Ch... Ch jak chcesz pisac o meskim przyrodzeniu...

 

I tak przy okazji - jesli ktos [ciach!]a nie ma nic do napisania to moze wrocic za tydzien ZPP i 3 dni ZKU.

Nie bede sie pieprzyc w subtelnosci gdy debilizm sie rozlazi po tym subforum

Musze odpisać wam bo bym nie przeżył. Mumin jeżeli Ty tylko piszesz w tym temacie żeby nabijać posty to nie znaczy że ja. Tu jest wiecej takich ludzi. Ja nie widze sensu żebym miał nabijać posty, jest to dla mnie bez sensu dziecko i nic mi to nie daje.

A moderator Orgiusz zapomniał że moderatorzy tez muszą przestrzegać regulaminu, nie obrażaj mnie, przejawem debilizmu może być Twoje rozporządzenie odnośnie mojej kary, nie wiem za co byłem zbanowany na tydzień i sie zastanów może. Wpisałeś mi "Postfuckerstwo" gratuluję :mur: Nie mam pojęcia za co. Zrób tak z innymi którzy też piszą nic nie wnoszące do tematu posty. Nie bede więcej strzępił jezyka bo niewarto i nie tu miejsce.

Łaski nie zrobisz że wypowiadam sie w tym temacie.

 

Co na Undercovera, to pograłem, zobaczyłem, ale musi ustąpić miejsca lepszym gierkom które wyszły. dziekuje, nie mam wiecej nic do powiedzenia.

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisaliście, że wprowadzono niszczenie przeszkód, spowalniacz itp. Wszystko to bylo już dawno temu w NFS MW, w którego grałem na GF3. :) Przyznam, że nie grałem nigdy w Carbona, więc nie wiem jak tam wyglądało. Ale grając teraz w Undercovera, jak dla mnie to to samo, co MW + kilka nowych aut i możliwości tuningu + i parę małych zmian. Dlatego uważam grę za bardzo nieudaną i zrobioną jak najmniejszym kosztem. Edytowane przez HucK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem ze sobą i grałem....Ikonka obok tej od Most Wanted(wciąż nowe autka wychodzą-dodają powoli te z UC!).Grafika/płynność -jakoś dało radę na maxa w 1280x1024.Nie czułem zbuka spowalniacza.Oczojebność pseudosłoneczna za mocna dla mnie nieco....choć momentami wyglądało to mucho ładnie.Model jazdy -arkade ale zbyt oderwane od "lajfa" jednak.Wolę MW pod tym względem -jakoś bardziej cieszy i model jazdy jakiś jednak bardziej zyciowy(wolę niż "autko na patyku" z TDU).Rozległy teren -fajnie.Długie jazdy po "szerokich" -też cieszą.Co martwi to jednak ta policja.Roją się jak muchy, nawracają w miejscu przy 120tu, doganiają nie tylko mnie ale i słynnego Geparda Czestera :sad: .Chciałbym czuć "walcie się panowie mam lepszą brykę" i widzieć coraz mniejszy migobłekit w lusterku.....I niech kombinują blokady, ewentualnie śmigłowiec plus dwa .trzy pościgowe szybkie auta ,a nie jak ktoś wspominał SUVy ,które dogonią nawet tych co "Nas nie dagoniat'".Pal sześć tuning(mi styka) i fabułę(w ścigałce to mi potrzebna jest zupełnie do niczego).Nie ma funa z palenia gum i wycia motoru super bryką odwalającą pojazdy policyjne, chodząc bokami po łukach.Niby to występuje ale nieco karykatura -nawet za duża jak na arkade.Lepsze niż PS i słabsze od MW.Tak to widzę.Nie uważam ,że gra łapie się pod kreskę oznaczającą 0pkt. ale 5pkt. to dla mnie maksimum.I tak sporo -jak czytałem opinie Kolegów z Forum były bardziej krytyczne.Ale nie mam wielkich oczekiwań od serii....i tak zawód mnie spotkał.Gra ładunkiem emocji staje w szranki z Far Cry 2 -obie cieszą ,ciekawią i(przynajmniej mnie) nagle przestają ciekawić.A więc wracam do snucia się po mieście w MW

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie nie! Jak wszystie Twoje recenzje mi się podobały, tak z tą nie zgadzam się w ogóle. Dla 99% ludzi tutaj ta gra zasługuje na paszkwil, a Ty piszesz coś tak powściągliwego i obiektywnego? Mimo że nie jestem największym przeciwnikiem tej gry, dla mnie granie w nią jest rzeczą tylko troche bardziej przyjemną niż hemoroidy i zwyczajnie nie rozumiem za co i jakim cudem dostała 60%. Ja nawet próbując być obiektywnym dałbym jej góra 40%. Od kiedy nuda+banał= 60%? Chyba jedynie ten nieszczęsny NFS w nazwie to zagwarantował. Poza tym jak te syfne gry od EA dalej będą w taki sposób oceniane przez recenzentów, to nigdy nie doczekamy się niczego lepszego. Moim zdaniem to czas na zimny kubeł wody dla EA i pokazanie im że nikt nie będzie im płacił za tą samą szmirę 5 raz. Kolejna rzecz której nie czaję, to jakim cudem ci zawsze dają wyższe oceny niż ogół graczy? Jakim cudem to coś dostaje w zagranicznych recenzjach oceny 6-7, owiedzmy wiedźmin, który jest grą niemalże wybitną 7-8.5?! Nie obraź się, bo uważam, że piszesz fajne recki (fallout 3 mi się bardzo podobało) ale moim zdaniem tutaj klimat nfs ci się udzielił przy pisaniu recki, bo jest ona taka sama jak gra: nudna i bezpłciowa. Więcej jaja proszę, bo wiem że potrafisz. Nie powinienem Cię uczyć pisania, ale pamiętaj że 100% obiektywizm, nie jest gwarancją sukcesu, ani tym czego chcą czytelnicy. Przykładem tego fenomenu jest Top Gear i Jeremy Clarkson, którego ludzie kochają nie dla tego że wyjaśnia jak działają zmienne fazy rozrządu, ale za to że potrafi bez ogródek i w przezabawny sposób powiedzieć co mu nie pasuje. Pozdr ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisaliście, że wprowadzono niszczenie przeszkód, spowalniacz itp. Wszystko to bylo już dawno temu w NFS MW, w którego grałem na GF3. :) Przyznam, że nie grałem nigdy w Carbona, więc nie wiem jak tam wyglądało. Ale grając teraz w Undercovera, jak dla mnie to to samo, co MW + kilka nowych aut i możliwości tuningu + i parę małych zmian. Dlatego uważam grę za bardzo nieudaną i zrobioną jak najmniejszym kosztem.

Znaczy się nie chodziło o to, że jest to nowość, ale że jest wprowadzone w ogóle :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No normalnie nie wypał jakich mało! STEROWANIE to jest coś tak dziecinnego, że nie da się tego opisać.! BRAK CAŁKOWICIE REALIZMU! Normanie szkoda aby było wydać 1zł na tą grę bo jest słaba. Gram na maksymalnych detalach i w rozdzielczości 1920x1080 i powiem, że jestem załamany grafika jest straszna i do tego taka bajeczna i znowu asfalt się świeci jakby popadało, a później przymroziło. No i hamulce to jest majstersztyk z 200km/h-0 w dwie sekundy:P. Każdy zakręt niemalże 90 stopni można wejść z prędkością ponad 200km/h.

Widać, że EA robi Nitkę tylko dla dzieci :(

Ocena 2/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety taka jest prawda :)

Taki troche nieudany klon Most Wanted. Szczerze powiedziawszy to nawet grafika nie jest wiele lepsza niz w MW.

Samochody sie zachowuja jak by mialy magnes od spodu i droga ich przyciaga.

Gdzies przeczytalem, ze filmy miedzy wyscigami nadaja iscie kinematyczny charakter calej grze ...

Ostatni film jaki widzialem w tej grze trwal chyba 3 sekundy ...

Bardzo nie lubie pisac "żali" na temat gry. Ale mysle, ze niektorzy wiedza dlaczego a niektorzy sie dowiedza, choc odradzam :)

Pozdrawiam i ... szanujcie sie :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze łatwiej by było wyłapywać plusy, a nie minusy więc zachęcam. Może ja zacznę:

+yyyyyyyyy możliwość jazdy samochodami jakimi nie będę chyba nigdy jeździł w prawdziwym świecie (naprawdę myślałem ok 3 minut co tu napisać)

+ wymyśl sam bo ja nic nie mogę wymyślić

 

EDIT:

Minęły trzy dni i 1 godzina i nikt nic więcej nie wymyślił. Normanie nie mogę ze śmiechu z tego EA.

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by odsprzedać prawa komuś innemu byłoby o wiele lepiej. Chyba sie popłacze bo w 2009 roku nie bedzie nowego nfs'a :lol:. Bardzo dobrze ze to ciach!o sie sprzedaje słabo bo ile można podawać ludziom ten sam krap ? Problem w tym ze news z onetu a syf do sześcianu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Może minął czas NFS-a a nadszedł czas serii Burnout. W końcu nareszcie ta gra pojawi się na PC i może będzie udanie kontynuowana już na wszystkich platformach. Jak widać EA ciągle potrafi robić dobre ścigałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może minął czas NFS-a a nadszedł czas serii Burnout. W końcu nareszcie ta gra pojawi się na PC i może będzie udanie kontynuowana już na wszystkich platformach. Jak widać EA ciągle potrafi robić dobre ścigałki.

Nic nie ujmując Burnoutowi ale jednak to trochę inny typ rozgrywki ;). Wolałbym kogoś innego aby sie NFSem zajął i może zrobić coś na kształt motor city online ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ostatnia odsłona sagi „NFS” sprzedaje się słabo, co może oznaczać wypalenie się formuły i pomysłu na grę wyścigową. "

Ale pier*ola glupoty.. jak tu nie przeklinac? Jest tyle starszych gier motoryzacyjnych ktore sie wciaz sprzedaja i sprzedawac sie beda... a tutaj wyskakuja z textem ze gry z 4 kolkami w roli glownej sa beee... Niech pogadaja z symbin albo codemasters... ich sciganki sie duzo lepiej sprzedaja i sa naprawde nie glupie... chodz juz troche czasu na rynku sa. Jak by EA sprzedawala nfsa za 20-30 zl to by sie sprzedawalo... a za takie kosmiczne pieniadze to wiadomo ze nie bedzie sie sprzedawalo.. tym bardziej ze wszystkie wersje nfsa od underground sa nie do przelkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A se skrobne urodzinowego posta :)

 

Zacznijmy do tego że nie zakończą serii NFS tylko zamykają Black Box bo najwyraźniej dotarło do nich że chłopaki nie radzą sobie ze stworzeniem dobrej gry. Sam też uważam że na siłę robili i lepsze efekty by były jakby wziąć NFS 1 lub 2 i wsadzić SPRAWNIE działający engine graficzny ot na przykład Pro Streeta a nie siadają za biurkiem walną dwa teksty "Co robimy ? Wyścigi legalne, nielegalne czy z policją ?" " pada odpowiedź" i ognia szybciorem byle na listopad w grudniu święta to robić się nie chce.

 

Ostatnio rozpracowuję Pro Street no i nie ma tragedii gdyby nie to że gra wie lepiej kiedy Ja chce zahamować ( hamujemy przez samo H żeby było szybciej :lol2: ) Tuning wizualny też kuleje bo wstawili po 4 części na krzyż, autosculpt vinyli pochłania tysiące megaherców a textury wypełnień zderzaków się rozjeżdżają :wall:

Plusy to...dźwięki samochodów choć i tak biedniejsze niż w MW, soundtrack, imprezy w których jest jakieś życie ( a nie moment kiedy miliony wiary szturmują TOI TOI ).

Sama kariera też obleci, nie wiem kto tu narzekał że jest kiepska ale to że mamy imie i istniejemy w świecie to dla mnie pozytyw a żeby dojść do członka elity musimy się troche wykazać i cacy lala :rolleyes:

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiemy...

Ja gralem w 1920x1200 a raczej moja Pani gra...

Ja siadlem smignalem jej kilka wyscigow z ktorymi nie mogla sobie poradzic i to wszystko...

 

Ktos pisal o plusach i minusach...

 

+ Porsche 911 GT2

 

No to chyba na tyle....

 

- Mimo ze jade sobie takim GT2 zrobionym na maksa tak ponad 360KM/H policja dogania mnie jakas terenoweczka jakby mieli na liczniku 450 :| - zal

- Silnik gry tak samo zrypany jak w ProStreet wszystko smiga pieknie ladnie po czym jeb, przycinka

- Biedny tuning

- Wszystko to juz bylo

- Brak zniszczen - pomine

- Bedzie kolejna czesc, roznie gownana jak ta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam byla realistyka? NFS zawsze byl arcade i taki bedzie. Moze Porsche bylo jakims krokiem na przod ale do reala sporo jeszcze zostalo... Widac nie grales w tamtych latach w Nascar Racing czy IndyCar Racing, no i Rally Championschip (`99 czy `00) jeszcze bylo ktore tez co nieco dawalo nam poczucia ze mozemy cos szybko zepsoc i pozegnac sie z dalsza jazda.

Na dobra sprawe nie ma realistycznych ger, sa tylko takie ktore proboja nam oddac jakas czastke realiow. Takimi grami sa produkty SimBin`u czy rFactor od ISI, LFS, Nascar`y i IndyCar`y od Papriusa w dawnych latach, teraz jeszcze jakies iRacing`i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam byla realistyka? NFS zawsze byl arcade i taki bedzie. Moze Porsche bylo jakims krokiem na przod ale do reala sporo jeszcze zostalo... Widac nie grales w tamtych latach w Nascar Racing czy IndyCar Racing, no i Rally Championschip (`99 czy `00) jeszcze bylo ktore tez co nieco dawalo nam poczucia ze mozemy cos szybko zepsoc i pozegnac sie z dalsza jazda.

Na dobra sprawe nie ma realistycznych ger, sa tylko takie ktore proboja nam oddac jakas czastke realiow. Takimi grami sa produkty SimBin`u czy rFactor od ISI, LFS, Nascar`y i IndyCar`y od Papriusa w dawnych latach, teraz jeszcze jakies iRacing`i.

porównuje Porshe do innych czesci NFSa a nie do innych gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej możecie mi powiedzieć czy w tej grze jest wogóle jakieś menu?

wiem tylko tyle, że w trakcie gry można włączyć, a tak nie da rady?

coś przed naciśnięciem enter pisze "ble ble ble zapewnia jakość HD i pod spodem: menu główne, opcje i takie tam...

wciskam enter a tu od razu do kariery przchodzi?

są tu w ogóle jakieś utwory, bo całe g***o słyszę jak jadę.

i gdzieś znalazłem zakładkę "moje samochody", jak się je tuninguje?

nieźle ten NFS spieprzony :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście dla NFS że kolejna cześć będzie robiona przez Criterion. Nie wróże koniecznie powrotu do korzeni w stylu Porsche, ale liczę na niezły kawałek miasta, super model jazdy, piękna grafikę i zero zwolnień ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście dla NFS że kolejna cześć będzie robiona przez Criterion. Nie wróże koniecznie powrotu do korzeni w stylu Porsche, ale liczę na niezły kawałek miasta, super model jazdy, piękna grafikę i zero zwolnień ; ]

Masz jakieś oficjalne stanowisko w tej sprawie, albo chociaż nieoficjalną plotkę na jakimś w miarę wiarygodnym serwisie ?? Jeśli rzeczywiście Criterion robi nowego NFS-a to chyba będzie to w końcu pierwszy porządny NFS od czasów Underground-ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...