Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

o masz na diablo można nawet zarobić

Diablo 3 Europe GOLD od rodaka !!! 1 MILION (2385378864) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :lol:

 

http://allegro.pl/diablo-3-iii-milion-1-000-000-zloto-gold-3-min-i2384354151.html :blink:

ile zajmuje wytrzepanie miliona z postacią zrobioną na max gold find ?

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj o 9 rano w Tesco na Myśliborskiej w Gorzowie leżały przynajmniej 3 sztuki - 199zl. jakby ktoś chciał.

 

To samo w Krakowskim empiku w galerii, dwie sztuki za 199..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy błąd dotyczący łowczyni demonów + templariusz został już rozwiązany ??

Gram łowczynią, templariusz się plącze ale boję sie cokolwiek mu dać.

 

P.S.

error 3006, na forum eu.battle.net ostatni wpis dotyczecy tego błędu jest z 22/05/2012, ale nie ma info, ze naprawiony .....

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy błąd dotyczący łowczyni demonów + templariusz został już rozwiązany ??

Gram łowczynią, templariusz się plącze ale boję sie cokolwiek mu dać.

 

P.S.

error 3006, na forum eu.battle.net ostatni wpis dotyczecy tego błędu jest z 22/05/2012, ale nie ma info, ze naprawiony .....

 

ja gram DH od samego początku i cały czas biegam z tempem, nie miałem absolutnie żadnych problemów z dawaniem mu przedmiotów itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile zajmuje wytrzepanie miliona z postacią zrobioną na max gold find ?

 

Parę godzin na inferno, akt I. Na pewno nie więcej niż 1 dzień. Chciałem kupić hełm za pół miliona i nie miałem kasy (87000 tylko) i wyfarmiłem resztę może w 2-3 godziny z gold find +198% oraz +75% z nephalem valor 5. Nie jest to jeszcze maks gold find, parę rzeczy da się znacznie poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się nie bój tylko rób zapasy itemów, a potem sprzedaj z zyskiem ;) A tak serio, to według mnie nic sie nie zmieni po wejściu rmah, jeśli chodzi o ceny. Możliwe, że złoto zacznie tracić na wartości ze względu na farmerów, ale w sumie tak by się działo nawet bez wejscia RMAH.

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi raczej jak RMAH wpłynie na stuff dostępny za złoto teraz w AH, bo boje się, że itemki podrożeją...

 

Zalezy od ceny golda - jesli bedzie sie oplacilo sprzedac za golda i potem opchnac zloto za kase to zapewne zbytnio nie wplynie.

 

Jak zloto bedzie chodzic za bezcen to ceny beda astronomiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedys mialo byc inaczej ?

 

Swoja droga ciekawe jak urzad skarbowy traktuje sprzedaz wirtualnych dobr ?

 

kiedys mialo byc tak ze wszyscy startuja z gold AH a jesli ktos chce moze przejsc na RMAH ale taka zmiana jest permanentna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bot nie łączy się z internetem i w żaden sposób nie modyfikuje plików gry co czyni go wyjątkowo bezpiecznym. (...)

Używając mojego programu jesteś w 100% bezpieczny – program działa w pełni lokalnie, nigdy nie łączy się z internetem.

Wietrzę ja wałka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to cos w stylu mmBota i skryptow autoit? Kilka prostych klikniec po zalogowaniu sie do gry i nowa gra. Czytalem tez cos na temat skryptow przeszukujacych itemy na AH i wykupujacych a potem wystawiajacych wyzej.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakikolwiek bot zarabiający mamone w dIII to totalna porażka, większość dobrych itemów można kupić na ah ale przynajmniej trzeba pokombinować, natrudzić się by golda zdobyć a tak ? zapuszczę bo ta na dwa dni i kupuję cokolwiek co mi się jawnie podoba, jaki to ma sens, zwłaszcza jak wejdzie PvP ? to co się będzie liczyło refleks ? totalna kicha, ogólnie kupowanie czegoś za kasę na allegro, czy to golda czy botów, to lekka kicha jak dla mnie, gdzie tu frajda ?

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jego gwarancę satysfakcji, jak za parę tygodni Warden wyparuje kilka tysięcy kont na których wykryto botting. Co z tego, że bot się z netem nie łączy (bo i po co by miał), jak łączy się gra, a działanie bota rozpoznać Warden potrafi, a jak nie to się nauczy.

To nie Diablo II, gdzie po kilku latach gdy Blizz już miał je gdzieś sobie można było bezkarnie używać takiego ciach!a. Za dużo kasy na tym mają zamiar zarobić.

Ja już czekam z niecierpliwością na tematy "BLIZZARD BANNED MY ACC AND I DIDNT DO NOTHING!!!", będąjeszcze bardziej zabawne od tych, w których był płacz o hax z autentykatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...