Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Btw na diabloprogress jest opcja w zakładce items, compare. Można sobie porównywać jak nam się zmienia ehp i dps unbuffed z itemów innych ludzi, sporo wygodniejsze niż w grze.

 

Kombinowałem z heroscore, co by mi podbiło itp. I tam na różnych itemach, kupując bardzo dobre mogę zyskać na wd, tam po 500, niekiedy 1000. Postać staje się gorsza, bo traci mana regen, zwiększa attack speed, ale mniejsza z tym.

I na koniec patrze, co się stanie jakbym ubrał echoing fury takie 1.2k dps, oczywiście bez leecha, tylko z critem i socketem. +3000 score.. z 1 itema.. SUPER RANKING KUR&$% :) pomijam fakt, że taka postać staje się 100% niegrywalna bez żadnego life steala.

Nie ma sensu się w to bawić, skoro pod głupi score trzeba wybulić bilion za broń która nie nadaje się do niczego innego niż podbicia wyniku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto patrzy na d3 progress?

Topowi gracze szukajacy sprzetu?Party?

tak samo d2jsp

 

Ja sam wchodzę tam gdy widze flamewara na BN.

 

Dopóki czerwona czcionka w grze nie krzyczy mi:

TWOJ HS JEST ZA NISKI! JESTEŚ NA POZYCJI 53405 A TWOJ ZNAJOMY NA 53400

To mi to lata

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo diabloprogress - jak podajecie swój DPS unbuffed to ten z gry czy na diabloprogress? Ja dodałem tam swój profil i wdzę że jest ~50k dps róznicy na minus.

 

Tam jest prawdziwy "unbuffed".

Zdejmij pasywy dodające obrażenia, zwolnij najemnika (też dodaje). Profil w diablo pokazuje dps razem z tymi dodatkowymi bonusami, nawet lepiej, jak użyjesz jakiegoś aktywnego skilla podbijającego dps (battle rage), i się wylogujesz, to w profilu będzie wa wartość podbita.. Można w party mieć buffy, shrine, i mieć milion dps :)

Miarodajna jest wartość, beż żadnych dodatkowych skilli i bonusów, wyłącznie to co wychodzi z geara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aerial - wiem że mam perma bonus ias od czarodziejki i brałem to pod uwagę (battle rage wiem że podbija i potem w profilu stoi damage z nim) ale przypomniałeś mi o pasywach (weaponmaster i ruthelss) i to stąd jest różnica, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na to patrze zupełnie inaczej. Skoro pasyw działa cały czas i BR mam odpalony cały czas to uważam ze taki jest mój dps stały :) berserk owszem czasem zniknie ale reszta stoi cały czas

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy sporo klas byłoby uprzywilejowanych, jak np. barb który ma pasywy dodające do obrażeń, beż żadnych "skutków ubocznych".

Tutaj chodzi o oddzielenie przedmiotów od klasy, i porównanie ich.

Zresztą działa to też w drugą stronę, patrząc na heroscore, mnóstwo topowych miejsc okupują wizardy i dh, z tego powodu, że mają offhand przewyższający w statystykach pozostałe klasy (wizard - triumvirate z dodatkowymi 3x 6% elemental damage, albo chantodo, które jest jak normalny offhand, i dodatkowo ma ias, a dh ma quivery, któe w połączeniu z bronią 2h dają więcej niż normalne combo 1h + zwykły offhand). Więc jeżeli brać całkowitą pulę statystyk, wyłącznie z itemów, te dwie klasy są na starcie nieco uprzywilejowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soj to nie wyjątek, buty zuni, amulet tala (i bonusy z tal seta)

Myślisz czemu barby lataja w legacy butach od zuni?

jak masz broń z czystymi fizycznymi obrażeniami, sporo to dodaje

 

btw, nagrałem azmodana mp10 moim wd, przy itemach 180k unbuffed dps i 400k ehp

dość trzeba się nagimnastykować z timigami skilli (horrify i spirit walk)

minuta i 20s, nie jest źle jak na te statsy

 

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn to też zależy od builda.

Taki CM wizard, i tak używa orba chantodo bo musi mieć ias, ten build jest w ogóle tak przegięty, efektywny dps rośnie ci do kosmicznych wartości, w miarę jak resetujesz szybciej cd. Explosive blast nie ma animacji, jak szybko go castujesz, zależy tylko jak szybko twistery resetują ci cooldown. Jakbyś miał dość celi do resetu, limit to 60 klatek animacji w grze.. I teraz patrz tu na dps, skoro mechanika builda pozwala castować spell kilka razy szybciej niż wskazywałaby na to szybkość ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw, nagrałem azmodana mp10 moim wd, przy itemach 180k unbuffed dps i 400k ehp

dość trzeba się nagimnastykować z timigami skilli (horrify i spirit walk)

minuta i 20s, nie jest źle jak na te statsy

 

To już mój DH przerobiony na tanka szybciej bije :P skromne 205k dps ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barb robi w 11 sekund, więc takie porównanie nie jest do końca fair.

Azmo jest dość trudny jeżeli nie ma się nieograniczonych zasobów, i cały gear musi działać tak żeby starczało many.

Np, po zmianie speca na 0 cd zombie dogs, ten sam azmo z tym gearem można zrobić ponad połowę szybciej. Ale już normalnej grze jest to dużo wolniejsze z racji na kiepski zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem d3 dwa tygodnie temu i gram wizem. Czasami czytam ten watek, jexnak nie rozumiem co 3 slowa o czym piszecie:) jest gdzies dostepny zbior skrotow, specyficznych nazw i ich tlumaczenie "na moje"??

 

Ja to śledzę od początku, gram od miesięcy i też wiele z tego nie rozumiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Nareszcie uzbieralem troche golda. Co moglibyscie zasugerowac do zmiany za maksimum 30kk?

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Trawienny-2157/hero/775219

 

Planowalem kupic jakis budzetowy Zunimassa's Pox (pierscien) i Marrow (zbroja) i zgarnac dodatkowe kilka setek inta. Wiem ze mam malo resow ale do biegania MP1-MP3 mi wystarczy (a przynajmniej tak mi sie wydaje). Nie chce za bardzo zbijac MF bo jesli przez 200h wypadla mi jedna fajna legenda to.. sami wiecie :)

 

PS. DPS podany na stronie jest bez Magic Weapon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z grubsza to mozesz wymienic prawie kazdy item na lepszy za mniej niz 1mln. Zaczalbym od tych dziurawych butow.

 

dobra, przesadzam,troche , ale buty, zbroja, pas i spodnie powaznie ponizej miliona. i na kazdym +100 int albo wiecej

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to śledzę od początku, gram od miesięcy i też wiele z tego nie rozumiem Dołączona grafika

 

http://eu.battle.net...opic/4310136160 tutaj jest terminologia, chociaż "trochę" przesadzili z wyjaśnianiem sporej części zwrotów...

 

Barb robi w 11 sekund, więc takie porównanie nie jest do końca fair.

 

No porównuj nas do uber barba... to jest fair Dołączona grafika

 

Azmo jest dość trudny jeżeli nie ma się nieograniczonych zasobów, i cały gear musi działać tak żeby starczało many.

Np, po zmianie speca na 0 cd zombie dogs, ten sam azmo z tym gearem można zrobić ponad połowę szybciej. Ale już normalnej grze jest to dużo wolniejsze z racji na kiepski zasięg.

 

anyway nie ma rewelacji, mój dh to słabiak przecież, a te 205k to zbufowany dps. Nie spodziewałem się, że efektywny dmg robiony przez dh z dps unbuff 158k może być większy niż u wd z 200k dps. Szkoda, że przeżywalnośc mam kiepską po "odtankowaniu", bo na pełnej mocy powinienem jeszcze trochę czasu urwać ^^ Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy walce vs pojedynczy boss, wd traci dużo dps, bo nie ma health globów, nie ma soul harvest, nie resetuje cooldownów, i nie zabija trashu które też dodaje mane za same kille. Praktycznie cały rdzeń który napędza tą klasę, nie istnieje. Vs elity, jak są globy i soul harvest to dps jest praktycznie 2x większy, z voodoo i paranoia 3x.

 

Dh może stackować sentry przez całą walkę. Teoretycznie, też nie jesteś w stanie używać non stop cluster bomb, ale widać nie jest to wymagane.

Swoją drogą, dla tego clipa który nagrałem:

Azmodan ma 138425408 hp.

Wychodzi 1730317 dps.

Więc jeżeli liczyć 190k dps (tyle jest unbuffed z mercem), to łącznie zadawałem 910% obrażeń z broni na sekundę, szybkość ataku 1,72 (przez część walki więcej bo voodoo), to wychodzi ~530% obrażeń na atak. Czyli mimo to że 90%+ czasu spamuje zombie bears, które jeżeli 3 trafiają powinny trafiać za 700%+, dodatkowo garg dodaje trochę obrażeń, i voodoo dodaje 20% ias na 20s walki, robię około 500% w przeliczeniu na 1 atak. Jedyne wytłumaczenie, to że, albo nie trafiam cały czas 3 misiami, albo momenty w których brakuje many, i cast speed zwalnia, powoduje taki spadek w dps.

 

edit: upgrade

 

Dołączona grafika

 

Dziwne że ludzie tego nie kupują 40m bid, nikt nawet nie podbił. Taki soj to 100% perf dla wd pod wysokie mp, nie ma nic lepszego. Podobny soj np z max elemental arrow 30% do elit i 6% ele damage by kosztował pewnie z bilion.

Wychodzi popularność WD jako klasy.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyłeś mnie z tymi healthglobami, wydawało mi się, że całkiem sporo ich rzuca. Miałeś założoną w ogole pasywkę na zwiekszanie dmg z nich? Może tak szybko zbierałeś, że nawet nie zauważyłeś Dołączona grafika ...albo trzeba go trochę podziurawić zamiast łaskotać miśkami xD

 

Przy walce vs pojedynczy boss, wd traci dużo dps, bo nie ma health globów, nie ma soul harvest, nie resetuje cooldownów, i nie zabija trashu które też dodaje mane za same kille. Praktycznie cały rdzeń który napędza tą klasę, nie istnieje. Vs elity, jak są globy i soul harvest to dps jest praktycznie 2x większy, z voodoo i paranoia 3x.

 

Dh może stackować sentry przez całą walkę. Teoretycznie, też nie jesteś w stanie używać non stop cluster bomb, ale widać nie jest to wymagane.

 

Tylko to też okresowy dps. Przy większym mp nie masz ciągle 5 kulek, a przeciwnicy dopiero pod koniec walki zaczynają padać pod żniwa. No i nie trafiasz każdego 3 miśkami naraz, więc ten dps imho może być nawet niższy Dołączona grafika Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem pasywa, azmo rzuca tylko kilka przez całą walkę nie opłaca się.

Natomiast co do normalnej gry. Nawet na mp10 bonus gruesome feast się trzymuje większość czasu.

Wd z dobrym dps któremu nie kończy się mana, produkuje ogromne ilości health globów jak tylko ma co bić.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak działa pierwszy affix w SOJ

fire dmg odnosi się do skilla czy do broni ?

ganiam z buildem pod kwasową chmurę a na broni nie mam żadnego elemental dmg

będzie ten affix dla mnie miał znaczenie ?

 

w sumie pytam się z ciekawości bo i tak mnie nie stać Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...