Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

@BLANTMEN

Jeśli chodzi o szamana na miśki, to ja mogę doradzić, bo mam go obcykane.

Ogólnie sporo zmian potrzeba żebyś mógł spamować misiami.

Musisz uzbierać pełen set zuni, czyli 4 przedmioty - brakuje jeszcze ringa i czapki.

Do tego broń z LS to absolutny mus.

Więc albo 1h z 2.6-3.0 % LS, albo skorn z ponad 5% LS.

Ta druga opcja moim zdaniem jest lepsza, zapewnia większą przeżywalność za mniejszą cenę.

Grając misiami raczej wystrzegaj się szybkości ataku i pakuj w cc i cd.

Podciągnij hp chociaż do 50 k, bo biednie z tym u Ciebie.

 

Tak to wygląda na moim szamku:

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/stanko-2516/hero/26991246

Dzięki. Spróbuję coś znaleźć na AH :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Zmieniłem sobie dane na koncie blizza na angielskie. Zmienili mi region i adres. A telefonu łosie nie zmienili. A SMS na niego nie dochodzą. Nie wiem czy to przez roaming czy co. Mimo wszystko to zaskoczony byłem miłą obsługą.

 

Kazali mi nawet skanować dowód osobisty i rachunek jakiś angielski za media.

Poczekam może i telefon mi zmienia. Bo mam parę rzeczy droższych do sprzedania na RMAH :)

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sms nie dochodzą bo teraz masz domyślnie +44 przy starym numerze. Machnij nowy ticket, skoro zmienili już adres na UK to z telefonem nie będzie problemu najwyżej znów im będziesz musiał dowód/paszport czy inne rachunki komunalne skanować żeby potwierdzić tożsamość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rade,.. juz to wszystko robilem co pisales zeby zmienic adres... tylko telefon zostal ...

ale i to zmienili ;]

 

tylko maly zonk zrobilem .... chcialo mi potwierdzic telefonem jak wystawialem przedmiot na rmah i nie dzialalo... stad cala historia sie zaczela...

w koncu zrobili mi telefon i sie pospieszylem bo nie zauwazylem wieczorem (pare drinkow za duzo :P) i tak zamiast paypal wybralem BNet account ... szczescie w nieszczesciu mam teraz kolo 10funtow na koncie battle.net... i skoro nie moge ich z tamtad wyciagnac to stiwerdzilem ze trzeba je wydac ...

10kk golda kosztuje 0,25f wiec teoretycznie mam 400kk ... zatem czas na upgrade'y ;[

z tego co wstepnie  patrzylem to nie oplaca sie kupowac za kase tylko zmienic to na zloto i kupic za golda itemy

jakies rady?

wiem ze musze wymienic na pierwszy ogien bizuterie i mainhand..

jakby komus sie nudzilo to popatrzcie co tam ciekawego na AH znajdzie sie dla mnie

 

moj slabiak tutaj

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Chaos-2480/hero/986889

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie DH powoli.
CC, AS, CD wiadomo potrzebne.
Interesuje mnie czy działa LOH. Ile trzeba mieć resów min. i ile min. życia.

Które itemy z monka się nadadza?
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/lysyn-2166/hero/19011701

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chaos

Nadal nie stac cie na mempo wiec musisz zostac z IK, tylko kup taki 170str 70vit 12%life 6cc (ok 10 mln, moze mniej). Zbroja moze zostac na razie. Pas oczywiscie Witching Hour, cos w stylu 150 sily 40++ cd i zaleznie ile chcesz wydac  @res lub vita lub %life( cena: @res>>life>%life, ale musisz patrzec co da ci wiecej EHP przy obecnej sytuacji, bo najczesciej jest tak ze nie ma co przeplacac, bo dostaje sie to samo. cena 10mln-2mld. Spodnie Inny - na nich jest tylko jeden roll, wiec musisz wybrac czy chcesz str+vit, @res, czy samo vit/str. Reszta raczej nieprzydatna. za roll +70str i vit zaplacisz 300-400 mln np, wiec moze lepiej bedzie wziac pojedynczy roll str. Buty zamieniasz na Ice climbers. powinienes dostac cos w stylu 200++str <100 vit za kilkadziesiat milionow. bedziesz mial 24ms ze spodni i lacuni wiec mozesz olac MS na butach - duuzo taniej. Jak beda z +def to tez fajnie. 

 

Rekawice, naramienniki i amulet craftujesz. max dps na rekawicach i amu i max EHP na naramiennikach  -> patrz w kalkulatorze na d3up.com .  Nie wiem jak chcesz grac, ale jesli chcesz zachowac furie na np. mlotki to znajdz lepsza z dps ok 1k 50cc i soc, bedzie za 30-50mln pewnie. Przy grze  mlotkami (z furia) mozesz nie zwracac uwagi na aps broni - wez taka zeby miala duzy dps, LS, cc, str i soc.

 

Pierscien tez moglbys zmienic na cos bardziej ofensywnego;p  Bierz max ias i max cc, potem reszte statow jak +dmg, str, cd. 

 

Ja mam teraz 450@res, 60kHP, 6800defence unbuffed i rzadko gine grajac na MP10. masz duzo do kupienia,  wiec tzreba zrobic jakies priorytety. Duzo zalezy od tego ile szczescia bedziesz mial przy craftach, moze zacznij od nich. nie wydawaj wiecej jak 100mln na 1 item - nie warto przy takim budzecie.  po 50 mln na bronie i reszta rowno na pozostale czesci i bedzie spoko. Luknij moja postac , powinienes byc w stanie kupic bardzo podobne przedmioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Jak widziałeś sam ostatnio, sprzęt zmieniony.

Wychaczyłem ostatnio też fajny ring. Muszę jeszcze tylko hellfire zmienić. Tyle że daje mi on sporo dpsu.

Amu fajny całkiem znalazłem sam (cud). Reszta w trakcie. Brakuje mi trochę resow i ls ale ogólnie idzie już znacznie lepiej. Zostało mi jeszcze 145kk.Ale na razie się wytrzymam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie jest w stanie pojąć tego "systemu" rządzącego D3.

Ot dla odmiany od ciągłego molestowania wizza, postanowiłem pobiegać barbem, który notabene cienias 60(9) i z 60 dps. Po 30 minutach spędzonych w podziemiach i gdzieś na moście w 3 akcie (mp1) - łup: 3 setówki i jakieś 3 legendy, że tylko wspomnę kilka: Wstęga Tal Rashy, Legendarna Pięść Shenlonga, Piekelna Machina, Sierp Rzeźnika itd. WTF? Biegać można godzinami i nic, a wbije się raz, solo, a itemów jak grzybów po deszczu. 

Nie pytajcie tylko o staty tych gratów (specjalnie nie robiłem screenów) bo to inna historia.

I gdzie tu sens i logika - pyta mały Jasio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o analizę mojego barba:

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/HarDy44-2420/hero/16112896

i podowiedź co (a może lepiej w jakiej kolejności) zmienić, tak aby bezproblemowo kosić MP10

Czy jedyna słuszna droga to zestaw: Raki+Spodnie Iny+Godzina Wiedźm?

Myślałem nad zakupem Raków z ms i do tego jakieś żółte spodnie z dużym +str i ress all,  ale chyba combo RakiInaWiedźmy w dłuższej perspektywie czasu pozwoli mi na jeszcze większy wzrost dpsu? (po wymianie broni)

Jaka jest optymalna wysokość ressów dla MP10?

Udało mi się uciułać 600kk (sprzedaż unid ringów/amuletów) i chciałbym je dobrze zainwestować.

Z góry dziękuję za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz do Lacuni spodnie Inny to juz nie potrzebujesz MS na Ice climbers. Zeby jak to ujales ' bezproblemowo kosic MP10' to musialbys podwoic DPS, bo inaczej to dlugo sie schodzi.  Nie musisz miec wiecej jak 450-500 @ res, zreszta patrz na EHP co wiecej ci daje. 

 

Ja na twoim miejscu wymienil bym wspomniane pas spodnie i buty na Witching hour, Inne i Ice climbers. Poniewaz stracisz 3LS z pasa, musisz tez wymienic bron (off hand) na taka z LS. W sumie zalezy jak bedziesz gral, ale masz za maly dps na samo 3% z pasywa. Wywalil bym tez HR i kupil trifecte albo chociaz jakis dobry z cc i ias. Mozesz tanio (<20mln) kupic furie z gniazdem i cd, niekoniecznie z sila. Masz taka sytuacje jak Chaos, mniej wiecej to samo do wymianny. Ja to do tej pory na MP10 gram tylko w druzynie bo samemu uwazam ze lepiej szybko robic mp7.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja barbem doszedłem do ponad 200k dps po okrzyku pisałem trochę właśnie na mp7 i stwierdziłem że mi się znudził barb trochę. Zainwestowalem wiec 100k w wizza i biegam sobie critical mass na mp5 bez problemu (jakieś 140k dps). Jeszcze sporo sprzętu do wymiany ale jak na razie mi się podoba :-) Odmiana jakas.

Na razie mam tylko 2.43 aps wiec jeszcze mnie czeka trochę wymian sprzętu.

 

generalnie to mi się wydaje ze tornada cos słabo crituja . Największy dmg idzie z chain reaction.

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HR jest najlepszy jaki udało mi się wycrafcić; miałem mocne postanowienie zrobić coś lepszego (znaczy marzyła mi się trifecta) - niestety los chciał inaczej i mam (miałem bo rozbiłem) masę szmelcu.. Więc chyba trza będzie coś kupić.

Zostać przy Obliczu Andariel (to takie Mempo dla ubogich Dołączona grafika ) czy założyć stary hełm z zestawu IK? (coś koło 180 str, i 5 CC) po wywaleniu pasa IK pozwoliło by mi to na zachowanie bonusu do ress.

Acha zostać przy 2x1h czy może przesiąść się na Skorna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz ginal to zmien Andy na IK 170+str 70+vita 12% 6cc. Z twoim HR jest taki problem ze nie ma na nim ani cc ani cd ani ias, dlatego jest kicha. nawet jesli kupna trifecta bedzie dawala podobny dps to bedzie lepsza, bo te staty zwiekszaja przezywalnosc i ulatwiaja gre.  Jak grasz mlotkiem to 2x1h, jak build z rendem i ww to skron. Mozesz zwiekszyc jeszcze latwo ehp przez craft karwaszy, ale wtedy nalezalo by wziac ten MS na rakach - jak chcesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy diablo spędziłem niewiele, bo jakies 35 h grając barbem ale teraz rozumiem narzekania niektórych osób co do kwestii generowania losowych itemów przez gre. Jestem w 1 akcie piekła i jak do tej pory ani razu nie wypadł mi setowy ani legendarny przedmiot. To norma czy może pech? Czytając wypowiedzi obstawiam to pierwsze ;-) Mam wrazenie ze wszystko sprowadza sie do zbierania golda, sprzedawania itemów na AH i kupowania tych upatrzonych. Troche to zabiera radośc z gry. Nie zapomne tej euforii  jak za młodu grajac w D2 w pierwszym akcie na koszmarze wypadł mi jakis legendarny topór, wtedy dowiedziałem się ze takie itemy w ogóle istnieja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaję powoli mój gear. Jak wyjdzie blog z itemizacją, to już nic nie da się sprzedać, no i problem znudzenia grą.

Z lepszych rzeczy, skorn z wd np poszedł za 200€.

Ale i tak, w porównaniu co kiedyś dało się dostać za gear, to bieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to mi się wydaje ze tornada cos słabo crituja . Największy dmg idzie z chain reaction.

 

Sent using Tapatalk

Tornada nie sa w tym buildzie do robienia DMG tylko do triggerowania CM. DMG robisz chain reaction, diamond shards (runa ze skilla diamond skin), bone chill (runa ze skilla frost nova), pomarańczową bańką i pasywem cold blooded.

Edytowane przez rezo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezo_ co robie zle ze uklad ktory mam sprawdza sie lepiej w party od tego co podales (nie jest to ani ironia ani zlosliwosc - po prostu chce cos poprawic w buildzie). Z magic weapon i deep freeze mam 190k ale mam wrazenie ze moge wycisnac cos jeszcze. Do wydania mam tyle co uzbieralem przez ten caly czas czyli nieco ponad 13kk:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Trawienny-2157/hero/775219

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...