Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak nie jest źle, wyobraź sobie, że ja swego czasu jak jeszcze w to dziadostwo grałem :P zrobiłem 350 amuletów dla wd/wizza i żaden, ale to żaden nie miał nawet duofecty/dualfecty :-) to jest dopiero żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem przygodę z D3 definitywnie. Ostatni tydzień zeszło mi na dokończenie mniszką znerfionego (teraz trzeba się postarać żeby zginąć ) Inferno, z którym nie chciało mi się męczyć rok temu Dołączona grafika And guess what - na ostatniej prostej tuż przed DIablo wypadł mi PIERWSZY zielony setowy przedmiot. Przez całą grę (75h!) pojawiło się może z 6 unikatów, z czego 4 w aktach 3-4 na Inferno ...

 

Pierwszy raz żałuję kasy wydanej na grę Blizzarda - twórcy stanęli w rozkroku pomiędzy zrobieniem zwykłego remake'u dwójki a zupełnie nowym podejściem z numerkiem nr 3.  Efekt jest po prostu nijaki - nie zadowala ani fanatyków dwójki, ani ludzi którym się ona nie podobała. Do tego poroniony pomysł z AH i graniem solo online...

 

No cóż, pozostał mi Heart of the swarm na otarcie łez :)

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pozostał mi Heart of the swarm na otarcie łez Dołączona grafika

O to widzę, że chcesz się na dobre wykończyć...

 

Ludzie jeszcze w Diablo III grają. Patch 1.08 trochę ożywi grę na chwilę, a później 1.09 może zatrzymać część osób na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy ? To wg mnie pierwsza ich gra którą sknocili nieco, kolorystyka słabo, klimat dużo gorszy niż w dwójce do tego ten dom aukcyjny bez którego nie da się praktycznie grać, było by jeszcze trochę tego. Ja mam nagrane ok 100 godzin(nie pamiętam dokładnie) i wypadł mi JEDEN zielony item, do tego slaby i nie dla mojej klasy - tak ta gra jest naprawdę wspaniała Dołączona grafika 

Jestem pełen podziwu dla ludzi którzy w to dalej grają mi się już dawno odechciało.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy ? To wg mnie pierwsza ich gra którą sknocili nieco, kolorystyka słabo, klimat dużo gorszy niż w dwójce do tego ten dom aukcyjny bez którego nie da się praktycznie grać, było by jeszcze trochę tego. Ja mam nagrane ok 100 godzin(nie pamiętam dokładnie) i wypadł mi JEDEN zielony item, do tego slaby i nie dla mojej klasy - tak ta gra jest naprawdę wspaniała Dołączona grafika

Jestem pełen podziwu dla ludzi którzy w to dalej grają mi się już dawno odechciało.

 

Ty akurat też nie masz się czym chwalić, bo odpuściłeś, kiedy ta gra stanowiła jeszcze wyzwanie Dołączona grafika Po tych wszystkich nerfach i "poprawkach" zostało tylko mechaniczne klepanie runów. Ja byćmoże do teraz bym grał, ale wykształcił mi się odruch obronny przed diablo - po 15 minutach zaczynam ziewać i nie mogę przestać póki nie wyłączę gry Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100h(nawet 200h) to trochę za mało...

To kpina !

 

 

Ty akurat też nie masz się czym chwalić, bo odpuściłeś, kiedy ta gra stanowiła jeszcze wyzwanie Dołączona grafika Po tych wszystkich nerfach i "poprawkach" zostało tylko mechaniczne klepanie runów. Ja byćmoże do teraz bym grał, ale wykształcił mi się odruch obronny przed diablo - po 15 minutach zaczynam ziewać i nie mogę przestać póki nie wyłączę gry Dołączona grafika

Grałem ze 2 tygodnie temu, czasem to jeszcze włączam ale szybko uznaję, że to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kpina !

"Naprawili" to już! Takich płaczków było więcej, dlatego teraz leci po 30 legend dziennie Dołączona grafika kiedyś pierwszy secik (niezły cień natalii) mi wyleciał właśnie po ~300h :D

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pierwszy secik (hełm Tal rashy) wypadł po ~300h gry. Co śmieszne, niby teraz tych legendów leci w opór, ale szczerze powiedziawszy nie widzę tego (nawet crapów dużo nie leci) a setowych leciało tyle co i wcześniej ;)

 

Ale to nie przeszkadza mi w poszukiwaniu mempo 6% CC 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem kkNd czy Ojejku ktorzy nagrali sie sporo i im sie znudzilo, ale jak widze takichy wyjadaczy co pograli 75h czy 100h i krzycza ze znalezli jeden setowy to az sie noz w kieszeni otwiera. To nie jest gra ktora sie poznaje po 100h. Płaczki dobili gre jęcząc o nerfy inferno a jak juz znerfili do poziomu pokemonow to wszyscy jak jeden mąż przestali grac "bo mi zielone nie leca". Idzcie do Keek lvl 2 , tam jest duzo zielonych...

  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez nerfy spowodowane płaczem takich niedzielnych graczy ja po ponad 700h gry odlozylem gre na bok. Blizz poprawił gre pod noobow i rozgrywka stała się zbyt łatwa...

O deszczu legend/setów to już nawet nie wspomne, o ich jakości też.

Żeby te itemki leciały to trza grać, a nie pisać gorzkie żale ''że nie lecą''

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość (szczegolnie dla graczy na HC, bo na sc to meh...) - w ostatnich zmianach na PTR Blizzard PODWOIŁ ilosc regenerowanego zycia w kazdym skillu, u kazdej postaci.

 

-> Diablofans

Edytowane przez ZlyDzien
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wd dostal buffa niezłego, cloud of bats.. skill jak się naładuje robi 1000% obrażeń :D da się dobić do critów 10mil.

Na szybko ghoma na mp10 w 14s zabiło z tego co testowałem. W vota avg czas na zabicie elitepacka wyszedł 15s. Powazna alternatywa dla zombie bears.

 

Mały test, 15s/elitepack na mp10 w vota

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile zobaczą co zrobi to znerfią, choć z drugiej strony już sporo "strzałów" dali....

Ja bym wolał zmniejszenie droopu legend(nawet o 60-70%) a ich poprawienie, bo średnio na dzień dzisiejszy to 1 legenda = 1 siarka.

Kiedyś szło zarobić na legendach a teraz tylko zarabiam na "żółtych"(broń, ringi + na razie amulety)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, masz rację, ale ONI - rządzą się swoimi prawamiDołączona grafika ,a pamiętacie "odskok/szlak popiołów"...

Robią co chcą, a graczy góra 10% słuchają....

 

PS. "Dzwona" nie lubię - za mały regen mam

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem kkNd czy Ojejku ktorzy nagrali sie sporo i im sie znudzilo, ale jak widze takichy wyjadaczy co pograli 75h czy 100h i krzycza ze znalezli jeden setowy to az sie noz w kieszeni otwiera. To nie jest gra ktora sie poznaje po 100h. Płaczki dobili gre jęcząc o nerfy inferno a jak juz znerfili do poziomu pokemonow to wszyscy jak jeden mąż przestali grac "bo mi zielone nie leca". Idzcie do Keek lvl 2 , tam jest duzo zielonych...

 

Jak dla mnie, to właśnie po tych 75-100h, jak się grę przeszło 4 razy, poznaje się ją wystarczająco dobrze i dochodzi się do wniosku, że endgame nie ma i jedyne co pozostało, to klepać te same mobki szybciej w celu zdobycia wyfarmienia kasy na sprzęt, który pozwoli robić to jeszcze szybciej. I tak w kółko. Na dłuższą metę mało kogo to bawi.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to właśnie po tych 75-100h, jak się grę przeszło 4 razy, poznaje się ją wystarczająco dobrze i dochodzi się do wniosku, że endgame nie ma i jedyne co pozostało, to klepać te same mobki szybciej w celu zdobycia wyfarmienia kasy na sprzęt, który pozwoli robić to jeszcze szybciej. I tak w kółko. Na dłuższą metę mało kogo to bawi.

Też tak to widzę, no ale co kto lubi. W każdym razie tej stówy wydanej na grę nie żałuję ale szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś więcej, zawiodłem się na grze od blizarda. A myślałem, że to niemożliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to właśnie po tych 75-100h, jak się grę przeszło 4 razy, poznaje się ją wystarczająco dobrze i dochodzi się do wniosku, że endgame nie ma i jedyne co pozostało, to klepać te same mobki szybciej w celu zdobycia wyfarmienia kasy na sprzęt, który pozwoli robić to jeszcze szybciej. I tak w kółko. Na dłuższą metę mało kogo to bawi.

 

Brzmi jak Diablo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...