Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Te nowe "ubery" to żal.

Mamy 4 bossy, po jednym na akt, które występują na konkretnym waypoincie, zbieramy z nich tokeny i plan, to daje dostęp do nowych bossów.. Malutki pokój, portal, i trafiamy np do uber siegebreakera, który wygląda i robi to samo co zwykły, jest na tej samej mapie co zwykły, jedyna różnica to że ma więcej hp i obrażeń, no i wszystko jest niebieskie (w klimacie drugiej fazy walki z diablo). I kilka pozostałych podobnie.

 

Jak ktoś liczył na nowy poziom, jakąś losową mapę, to się przeliczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe "ubery" to żal.

Jak ktoś liczył na nowy poziom, jakąś losową mapę, to się przeliczył.

 

Przeciez to od razu bylo widac po kluczach i organach ze bedzie to samo co w d2 z Torchem...

 

Poki co nie moge w ogole grac na PTR bo wywala mnie sekunde po zalogowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pl.twitch.tv/moldran Niezły stream z PTR 1.0.5. Jak widać dobrze ubrany barb nie ma problemów Dołączona grafika

 

Stream się skończył ale wyglądało to całkiem zachęcająco :)

Co to znaczy dobrze ubrany? Nie mam normalnego neta żeby tu obejrzeć

 

Te nowe "ubery" to żal.

Mamy 4 bossy, po jednym na akt, które występują na konkretnym waypoincie, zbieramy z nich tokeny i plan, to daje dostęp do nowych bossów.. Malutki pokój, portal, i trafiamy np do uber siegebreakera, który wygląda i robi to samo co zwykły, jest na tej samej mapie co zwykły, jedyna różnica to że ma więcej hp i obrażeń, no i wszystko jest niebieskie (w klimacie drugiej fazy walki z diablo). I kilka pozostałych podobnie.

 

Jak ktoś liczył na nowy poziom, jakąś losową mapę, to się przeliczył.

Spodziewałem się że trzeba będzie szukać tego tak jak części laski. zresztą coś pisali że będzie się bić z dwoma bossami na raz. Coś z tym jest?

 

Ten PTR to ma wogole zamiar zaczac dzialac przed patchem 1.0.5 ?

A jest podana oficjalna data premiery patcha?

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klient EN nie dziala prawidlowo, w kazdym razie nie zawsze. Zmienilem jezyk na francuski i rozlaczenia zniknely, mozna grac.

 

gram barbem z 900 LoH i niecale 600@ res po okrzyku (impunity +20%@) 42k HP 6.1k armor buffed armor (WC + enchantress)

 

MP 0 wydaje sie tak latwy jak pieklo. moby gina za szybko bez szans utrzymac Berserkera

MP 2 ciagle latwiej niz obecnie, szczegolnie jesli chodzi o przyjmowane obrazenia. 900LoH ciagle starcza

MP 4 tu juz gra sie spoko WW, spokojnie starcza na 120+ s, wiec jak wypadne to od razu mam nowe. 900 LoH jest na styk, taniec w laserach raczej odpada ^^. moby maja 2-3 razy wiecej HP ale z WW tak tego nie czuc. Zostane tu, sprobuje ten event odpalic.

 

WW daje rade, problemem na nizszych poziomach jest brak furii bo moby sa za slabe. Trzeba znalezc swoj "sweet spot" jesli chopdzi o MP i bedzie dzialalo, o ile mamy szybkie tornada. Budzetowe barby raczej odpadaja. Caly czas tzreba sie pilnowac zeby zuzywac furie wystarczajaco szybko, bo samo WW nie starczy ( spam sprintu i BR )

 

Update

najwyzszy czas kupic pas IK. MP 3-4 to dobry start dla mnie, nizej jest za latwo a wyzej za dlugo sie zabija.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o przeżywalności. A jak z generacja furii przy bieganiu? Utrzymujesz berserka normalnie? Spamowanie br i sprint przy kręceniu już teraz nie jest mi obce. Mam nadzieje że nie będę musiał się pedalic tak jak kknd z templarem :P

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem ze ponizej MP 2 nie ma szans na uzyskanie wystarczajaco duzo furii bo moby za szybko gina. Na wyzszych poziomach maja juz wystarczajaco HP ale trzeba miec wiecej LoH czy LS niz w tej chwili. Dorzucilem 3% LS na pasie i jest gitara. Jesli chodzi o podtryzmywanie berserkera to tzreba non stop utrzymywac furie ponizej maximum zeby zawsze sie ladowal, inaczej klapa. Jak masz wolne tornada to nawet to nie pomoze - berserker sie skonczy zanim cooldown na nastepnego minie.

 

Najwiewkswzym problemem jest zuzywanie furii wystarczajaco szybko. Wyglada na to ze build bedzie działał na wyzszych MP, nawet bez templara jak bedziesz sie pilnowal Dołączona grafika

 

wrocilem pograc na 1.0.4 i roznica jest kolosalna... tam ledwo wiaze koniec z koncem a tutaj z palcem w nosie zawsze berserker na maksa. Zabrali caly fun z WW.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem ze ponizej MP 2 nie ma szans na uzyskanie wystarczajaco duzo furii bo moby za szybko gina. Na wyzszych poziomach maja juz wystarczajaco HP ale trzeba miec wiecej LoH czy LS niz w tej chwili. Dorzucilem 3% LS na pasie i jest gitara. Jesli chodzi o podtryzmywanie berserkera to tzreba non stop utrzymywac furie ponizej maximum zeby zawsze sie ladowal, inaczej klapa. Jak masz wolne tornada to nawet to nie pomoze - berserker sie skonczy zanim cooldown na nastepnego minie.

 

Najwiewkswzym problemem jest zuzywanie furii wystarczajaco szybko. Wyglada na to ze build bedzie działał na wyzszych MP, nawet bez templara jak bedziesz sie pilnowal Dołączona grafika

 

wrocilem pograc na 1.0.4 i roznica jest kolosalna... tam ledwo wiaze koniec z koncem a tutaj z palcem w nosie zawsze berserker na maksa. Zabrali caly fun z WW.

 

Ja nadal nie rozumiem co ty sobie za filmy krecisz z tym IAS (wolnymi tornadami) jak juz wczesniej wspominalem mam 0 IAS poza bonusem od enchantress, przed chwila wbilem na PTR 1 grupe jaka spotkalem to 2 championy ktorych zjechalem z palcem w nosie na MP4, fury podczas walki praktycznie nonstop na full.

Jedyne co sie zmienilo to ze berserker sie szybciej konczy, co generalnie nie jest jakims strasznym utrudnieniem bo 90% elit mozna zabijac bez tego.

Do tego jeszcze nie probowalem zmieniac mighty weapon do mh, co moglo by jeszcze troche wydluzyc berserka.

 

Zeby nie byc goloslownym zaraz wrzuce filmik na yt (moby juz maja troche malo hp z poczatku bo za pozno sie zorientowalem zeby zaczac nagrywac), generalnie lecialem troche na pale i momentami hp spadlo, ale po 1 nie mam ll w pasku ani 3% pasywa (podczas nagrywania byl bodajze superstition).

Z tym templarem tez nie wiem ocb, lecialem standardowo z ench.

 

A dodam jeszcze ze moj barb to jest budzetowka ze sprzetem o wartosci ponizej 50kk, wiec skoro ci tak zle to moze wlasnie przez ten ias ktory wsuwa fury jeszcze szybciej a nie jego brak? Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie rozumiem co ty sobie za filmy krecisz z tym IAS (wolnymi tornadami) jak juz wczesniej wspominalem mam 0 IAS poza bonusem od enchantress, przed chwila wbilem na PTR 1 grupe jaka spotkalem to 2 championy ktorych zjechalem z palcem w nosie na MP4, fury podczas walki praktycznie nonstop na full.

Jedyne co sie zmienilo to ze berserker sie szybciej konczy, co generalnie nie jest jakims strasznym utrudnieniem bo 90% elit mozna zabijac bez tego.

Do tego jeszcze nie probowalem zmieniac mighty weapon do mh, co moglo by jeszcze troche wydluzyc berserka.

 

Zeby nie byc goloslownym zaraz wrzuce filmik na yt (moby juz maja troche malo hp z poczatku bo za pozno sie zorientowalem zeby zaczac nagrywac), generalnie lecialem troche na pale i momentami hp spadlo, ale po 1 nie mam ll w pasku ani 3% pasywa (podczas nagrywania bylo animosity) wiec przezywalnosc to napewno nie bedzie zaden problem.

 

Z tym templarem tez nie wiem ocb, lecialem standardowo z ench.

 

A dodam jeszcze ze moj barb to jest budzetowka ze sprzetem o wartosci ponizej 50kk, wiec skoro ci tak zle to moze wlasnie przez ten ias ktory wsuwa fury jeszcze szybciej a nie jego brak? Dołączona grafika

 

heh kelcior co za noob z ciebie. To wlasnie wszystko o to sie rozchodzi zeby utrzymac berserkera przez 100% czasu a przynajmniej tyle zeby nastepny cooldown byl gotowy. Grasz i nawet nie wiesz czym i dlaczego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh kelcior co za noob z ciebie. To wlasnie wszystko o to sie rozchodzi zeby utrzymac berserkera przez 100% czasu a przynajmniej tyle zeby nastepny cooldown byl gotowy. Grasz i nawet nie wiesz czym i dlaczego.

 

Wyobraz sobie ze wlasnie lecialem w A3 od mostu i doszedlem do siegebrereakera na DWÓCH berserkach, z ZEROWYM IAS. (z mighty weapon w mh + animosity)

Wciskaj dalej wszystkim ten IAS, pozniej sie okaze ze sprzet do wymiany.

 

Jedyne co odczuwam to ze moby mocniej bija ale to juz raczej kwestia MP4 i mojego sprzetu (armor ponizej 6k z buffem ench) a nie zadnych nerfow czy IAS. Dołączona grafika

 

Wyglada na to ze to ty sie naczytales jaki IAS jest przezajebisty wszystkim go wciskajac nie majac zadnego pojecia o swoim buildzie. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dodam jeszcze ze moj barb to jest budzetowka ze sprzetem o wartosci ponizej 50kk

Ciekawe podejście do słowa budżetówka. :)

Niektórzy nigdy nie widzieli więcej niż kilka mln :) a ty mówisz że 50kk to budżetówka.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe podejście do słowa budżetówka. Dołączona grafika

Niektórzy nigdy nie widzieli więcej niż kilka mln Dołączona grafika a ty mówisz że 50kk to budżetówka.

 

Sent using Tapatalk

 

No coz niektorzy sie tutaj chwalili ze kupowali buty za 30mln wiec wydaje mi sie ze to jest budzetowka, ostatnio jak chcialem troche poupgrejdowac sprzet sprzedajac stary to sie zalamalem bo niektore czesci ktore nosze sa warte ponizej 1m. Dołączona grafika

 

Edit:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Gnsppv2rBNU&feature=youtu.be

 

Przypominam ze to sa absolutnie 1 packi ktore spotkalem na ptrze wiec lecialem z wszystkimi skillami defaultowo (z macka w mh)

Z fury jest kapa bo wyczyscilem caly ten tunel z mobow zanim sie zorientowalem zeby nagrywac. Dołączona grafika

 

Generalnie po 2 runach wydaje mi sie ze mighty weapon + animosity to jest najlepsze rozwiazanie, znika problem fury i szybko konczacego sie berserka a ten caly ias mozna sobie w buty wsadzic.

No chyba ze ktos chce pokozaczyc jakiego ma full wypas idealnego barba, ja mam to w nosie skoro bez tego idzie b. dobrze.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 50kk to budżetówka to mój sprzęt na Monku warty jakieś 2-3kk to co jest? Dołączona grafika

 

Nie no mysle ze przesadzilem z tym 50kk, jakies 20-30 (i to glownie bronie, bo reszta smieci)

Z ringa to jeszcze mam pre 1.04 ktory jest warty z 200k Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraz sobie ze wlasnie lecialem w A3 od mostu i doszedlem do siegebrereakera na DWÓCH berserkach, z ZEROWYM IAS. (z mighty weapon w mh + animosity)

Wciskaj dalej wszystkim ten IAS, pozniej sie okaze ze sprzet do wymiany.

 

Jedyne co odczuwam to ze moby mocniej bija ale to juz raczej kwestia MP4 i mojego sprzetu (armor ponizej 6k z buffem ench) a nie zadnych nerfow czy IAS. Dołączona grafika

 

Po pierwsze nic nikomu nie wciskam,

Po drugie ias w olbrzymiej ilosci jest potzrebny do osiagniecia wyzszych progow dla tornad ze sprintu i to jest fakt.

Po trzecie to ze mam wysoki ias i ze ww spala wiecej to jest DOBRE bo berserker nie laduja sie jesli furia nie jest zuzywana, wieksze zuzycie = wiecej zyskanej furii moze byc przeznaczone na odnawianie timera na berserkerze. Blizz nie dosc ze znerfil proc na sprincie to jeszcze obnizyl koszt ww co jest podwojnym nerfem, ale nie spodziewam sie ze to zrozumiesz.

Po czwarte, ilosc uwagi jaka teraz tzreba poswiecac na utzrymanie berserkera przez 100% czasu jest duzo wieksza niz w 1.0.4

Po piate, to ze tobie udaje sie grac tak na MP 0 swiadczy tylko o tym ze masz malutki dps

 

Blizz tak to pozmienial ze latwiej jest grac WW bez berserkera ( mniejszy koszt) ale trudno z Thrive on chaos ( mniejszy koszt ww, mniejszy proc)

Edytowane przez ZlyDzien
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po piate, to ze tobie udaje sie grac tak na MP 0 swiadczy tylko o tym ze masz malutki dps

 

Ja nie wiem co ty bierzesz za dragi, ten filmik jest z MP 4 a nie 0. Dołączona grafika

A co daje IAS doskonale wiem, ale jak widzisz mozna grac z powodzeniem i bez niego. (czego nie mozna powiedziec o CC i CD, i od poczatku mi o to chodzilo jak jeszcze wczesniej probowales mi wmowic jaki moj barb jest z doopala bez IAS Dołączona grafika )

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ogladalem zadnego filmiku , jak pisalem to nawet jeszcze go nie wstawiles. zdawalo mi sie ze pisales ze grales na MP0

 

heh , no i wypadles z berserkera zaraz po zabiciu elity, to jest dokladnie to o czym mowilem. W 1.0.4 taka sytuacja nie ma miejsca nigdy.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ogladalem zadnego filmika , jak pisalem to nawet jeszcze go nie wstawiles. zdawalo mi sie ze pisales ze grales na MP0

 

heh , no i wypadles z berserkera zaraz po zabiciu elity, to jest dokladnie to o czym mowilem. W 1.0.4 taka sytuacja nie ma miejsca nigdy.

 

No przecie napisalem ze zanim sie zorientowalem zeby zaczac nagrywac filmik wyczyscilem caly tunel wiec nie mialem gdzie sobie podbic fury (co za tym idzie wydluzyc berserka), to po pierwsze.

Po drugie ten pack mial shielding, co generalnie rowniez nie pomoglo.

Po 3 co najwazniejsze, to moj 1 pack na ptrze a wiec nie kombinowalem ze skillami (lecialem bodajze z superstition) no i z macka w main handzie.

 

Jak juz mowilem z animosity + mighty weapon problemu z fury i berserkiem nie ma, co mam ci kolejny filmik wrzucic? Dołączona grafika

Tylko teraz moze byc problem z dostaniem sie na ptr.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbiegając od tej zaciekłej dyskusji który barb jest lepszy (z góry wiadomo że mały kiciuś) przedstawiam moją teorię na temat dropa. otóż zaobserwowałem że ludzie którzy mają przegraną dużą ilość godzin mogą się pochwalić dosyć hojnym dropem, a mi mimo grając czasem parę h nie potrafiło nic wypaść (do dnia dzisiejszego 0 setowych). no i tak sobie obserwowałem, obserwowałem i wyobserwowałem że magiczną liczbą jest 200h (na konto). po przekroczeniu tej magicznej bariery w końcu coś ruszyło! fakt, faktem crapy ale już legendarne... pare dni temu morda andy i jakiś miecz co na siarkę poszedł :D a dziś w jednym runie 2 legendy, jedna z goblina druga ze zwykłego moba

Dołączona grafika

szkoda ze mieczyk to crap bo fajnie wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...