Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Usunęli wpływ paragona na MF i u mnie też jest cieniutko z dropem (MF tylko z itemow na falolerze). Czy na poziomach trudności Torment jest jakiś bonus do MF?Dla mnie zmiany w dropie na plus (wypadło mi niewiele przedmiotów, ale te które wypadły, dobrze rokują na przyszłość); nowe affixy dla elit też dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tylko kwestia braku mf, ale braku znaczenia mf:

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/10895540027?page=2#24

 

Because of all of this we decided to not only remove MF as an affix from gear but also change exactly how MF interacts with different item qualities. MF will apply 100% of its benefit to Blue items, 30% to Yellow items, and 10% to Legendary and Set items. This means someone with 300% MF will end up finding roughly 30% more Legendary and Set items than someone with 0%.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie był taki pewien czy rozgrywka będzie dużo ciekawsza :D Może przez 2 dni pierwsze.

Gra naprawdę jest dużo prostsza niż by się mogło wydawać, itemy w ros, przez ten rozdział na primary i secondary, są bardzo "biedne". Trzeba czekać na ten jeden specjalny legendary żeby coś się zmieniło. Nawet bonusy do skilli uprościli, że wszystkie to po prostu +x% do obrazeń do danego skilla x, nie ma że coś ma mniejszy koszt, coś dodane crita, wszystko tak samo..

Jeżeli chodzi o opcję buildów, to bez specjalnych unikatów, które całkowicie odwracają balans, różnorodność buildów jest bardzo mała, może nawet mniejsza niż w podstawce, z powodu braku life steala, i ogromnego hp potworów na poziomach trudności torment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem ze nie widziałem żadnej itemu z LS który wypadł. Nawet u enchantress chyba nie można tego wymienić. Swoją droga to powiem wam że dziwi mnie ze ludzie wciąż kupują na ah tyle. Sprzedałem prawie cały gear mojego wizza i trochę resellingu i juz mam miliard golda. Zastanawiam się tylko czy mi to będzie potrzebne. Bo grając w RoS cały czas brakuje mi raczej składników do craftowania a nie kasy Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na Tormencie jedynym rozsądnym źródłem regeneracji życia będą itemy z LoH?

 

W skrajnych wypadkach, ale musisz mieć bardzo dobry proc coefficient, bo ludzie mają po 500k życia, w górę. 4k loh można mieć z paragonu, z itemów już tak dużo nie, tam po 2k np. z broni. Loh jest słaby, chyba że masz jakieś combo w stylu na dh, 5 sentry chain of torment czy coś takiego. Skille o mniejszej ilości hitów, to działa słabo, bo proporcja życie vs wartość loh, jest znacznie większa w ros niż w klasyku. Masz tam 2-3x więcej loh max, a życia masz 10-20x więcej.

 

Leczenie raczej z health globów, albo niektóre klasy mają życie za wydaje punkty swoich zasobów, czyli im szybciej wydajesz "manę" tym szybciej się leczysz.

 

Problemem nawet nie jest przeżycie, ale zabijanie dość szybko. Dla porównania, mp0 vs mp10, to było 38x więcej hp na mp10 względem mp0. Na torment 6, względem normala (czyli odpowiednik mp10 i 0 w ros), różnica ta wynosi nie 38x, ale 525x.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając mnichem będę musiał iść w pelny set Iny czy są jakieś pojedyncze itemy ilvl70, które gwarantują zamianę punktów zasobów na punkty życia?Chciałem zrobić monka z wszystkimi możliwymi itemkami z szybkością ataku i odpowiednio je podrasowac z dexem u mistyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie w ros pełnego setu.. :d trochę to zajmie. Przy obecnym dropie, trzeba pewnie ostro grać co najmniej kilka tygodni albo miesiąc.Nawet ze smart lootem lecą nam wszystkie sety, nie ma chyba żadnej uprzywilejowanej szansy na znalezienie setu konkretnie pod naszą postać.

 

A w party jak ktoś znajdzie, to zazwyczaj też jest problem, bo smart loot powoduje że np. barb znajdzie item dla wd, ale z siłą, i na tym itemie np. brakuje crita (bracery np.). I wtedy można się wymienić ale jak rerollniemy siłę na inteligencję, to już nie ruszymy innego moda, którego chcielibyśmy zamienić na crita. To znacznie osłabia potencjalny handel w obrębie teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakimś polskim sklepie z kluczami powinno być sporo taniej.  Podstawka była po 150 przed premierą, co było tańsze niż właśnie 60€.

Kupowanie wersji digital przez bn ma sens tylko jak ktoś chce mieć grę absolutnie bez żadnych możliwych opóźnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...