Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

W becie ros sporo zmian, duży nerf geara, już nie lecą bronie po 3-4k dps.

Tak wygląda mój gear po 1 dniu grania: http://abload.de/img/gear116s5m.jpg

 

O upgrade już ciężko, przez ostatnie np. 3h farmy na torment 1 w teamie = 0 ulepszeń :D

Loot 2.0..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wygląda ptr dla zwyklego diablo ale ten dla RoS daje rade. Mistyczka odblokowuje się szybko i zaczyna się zabawa. Zbierac trzeba wszystko bo potrzebne do craftowania potem składniki. Grałem wczoraj może godzinkę i było miło. Elity sporo trudniejsze. Grafika lepsza I mroczniejsza. Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten PTR to jest taki mega żal, że nie chce mi się potwarzać tego co już pisałem. Z nudów możecie fame poczytać na forach, nawet na pl, http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/8965436526?page=1

 

Thanks for the heads-up. Zastanawiałem się czy nie ściągać PTR żeby znowu sobie pograć ale to skutecznie mnie powstrzymało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś, kto ma klienta PTR, w podstawce manticore: jak nabliżej 50% enhanced damage, 100% crita, 2 sockety, dex, poison damage roll bez znaczenia.

Chcę sprawdzić co wyjdzie w ros jak się rerollnie damage. 

Można przekazywać itemy z ptr zwykłego d3, do ros, więc bym przygarnął taki item do testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów udalo mi się trochę pograc. Powiem szczerze że nie wszystko jasne jest w tym RoS. LS nie działa chyba wcale a te rerolle u mistyczki nie podają zawsze prawidłowych podpowiedzi bo czasem się robi coś innego niż było w możliwościach pokazane. Ale ogólnie klimat dla mnie nadal na plus.Dla tych co twierdzili ze mob density jest mniejsze to nie wiem czy teraz coś zmienili czy jak ale gdzieniegdzie to było naprawdę sporo mobów Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień bez zmian, zero odzewu ze strony supportu, blizzard ma ludzi głęboko w poważaniu...

 

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/8966176950

 

co chcialbys wiecej uslyszec niz to ze pracuja nad tym? Na pewno nie jedza pizzy z nogami na klawiaturze smiejac sie czytajac forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...