Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze prawisz kolego.Nie wiem czego sie ludzie spodziewali i nie rozumiem kompletnie faktu ,ze mw1 im sie podobal 2ka juz nie.Kompletnie nie widze roznicy miedzy tytulami.A juz czepianie sie grafiki to juz wogole porazka.Gra stoi na przyzwoitym poziomie i nie widze zbynio konkurenta ,ktory by posiadal rownie dobra,,

1. Mamy dość odgrzewanych kotletów w jeszcze wyższej cenie.

2. Nie widzisz różnicy między MW1 a MW2? MW2 to gorszy technicznie multi, jeszcze więcej skryptów a poza tym masz rację, dużej różnicy nie uświadczymy -punkt 1.

 

Nie twierdzę że jest fatalnie jednak uważam że gracze mają prawo czuć się nieco zawiedzeni .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Moze napiszcie cos o multi, ktory mimo braku dedykow daje sporo zabawy

aha, tyle frajdy, ze juz ludzie "crakuja" gierki i bawia sie w specjalne exeki by miec mozliwos grania na dedykach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mamy dość odgrzewanych kotletów w jeszcze wyższej cenie.

2. Nie widzisz różnicy między MW1 a MW2? MW2 to gorszy technicznie multi, jeszcze więcej skryptów a poza tym masz rację, dużej różnicy nie uświadczymy -punkt 1.

Zgadzam sięw pełni.

MW2 jedzie tylko na świetnej opinii jaką dała MW. A tak jak już wspomniałem wcześniej jal bym miał możliwość dzisiaj wyboru MW czy MW2, to brałbym w ciemno MW.

Jest to gra z prawdziwego zdarzenia, świeży oddech na serii COD a nie tak jak w przypadku MW2 jazda na plecach starszego brata. Skrypt na skrypcie, plus historia wzięta niczym z wenezuelskiej telenoweli. Jeżeli MW3 pójdzie tym tropem raczej czarno to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi to rzecz powszednia, system dopasowywania graczy to jak dla mnie nie wypał, raz ekipy jak pro a później świeżynki . Aż samemu mi jest ciężko przyznać ale zawiodłem się na tej grze, bardzo, fakt faktem nie jest zła ale ilość durnych pomysłów IW przekreśla ją jak dla mnie.

Dopasowanie graczy ? Tylko wedle jakiego klucza to się odbywa ? Tylko przez pierwszy tydzień jakoś to działało - bo wszyscy mieli niskie levele :D a teraz ? Cała paleta na serwerze: od początkujących z niskim lvl, po pro z ~60... Dodatkowo ostatnimi czasy lagi są na porządku dziennym - ale to wina tego, że gram sobie na serwerze na drugim końcu świata i nie daj boże jak "serwer" sobie z gry wyjdzie - albo wracamy do lobby i szukamy nowego "chętnego" albo poprostu szukamy nowej gry...

 

Może w ramach płatnego DLC będzie możliwość stawiania dedyków :D ;) ;)

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopasowanie graczy ? Tylko wedle jakiego klucza to się odbywa ? Tylko przez pierwszy tydzień jakoś to działało - bo wszyscy mieli niskie levele :D a teraz ? Cała paleta na serwerze: od początkujących z niskim lvl, po pro z ~60... Dodatkowo ostatnimi czasy lagi są na porządku dziennym - ale to wina tego, że gram sobie na serwerze na drugim końcu świata i nie daj boże jak "serwer" sobie z gry wyjdzie - albo wracamy do lobby i szukamy nowego "chętnego" albo poprostu szukamy nowej gry...

 

Może w ramach płatnego DLC będzie możliwość stawiania dedyków :D ;) ;)

Raz na jakiś czas chyba działa bo jednak parę razy na PS3 udało mi się trafić na naprawdę zaje**stą ekipe gdzie wyniki zawsze oscylowały koło remisu... ale było mineło. Nie wiem jak ten system wygląda, gdzieś czytałem że miał przydzielać graczy według statystyk gry a nie lvla ale patrząc po dotychczasowych meczach to bujda na resorach.

Pc to już zupełnie inna bajka, w MW zły nie byłem a tutaj dostaje baty nawet nie wiem skąd, pora wrócić do pasjansa :/

DLC wcale by mnie zdziwiło, wszak już parę dodatkowych trybów znaleziono. Ale nawet jak by były dedyki i np większa ilość graczy to i tak na moją karte kredytową nie mają co liczyć.

Tak swoją drogą jak wspomniałeś o "serwach" to grałem dziś z grupą japończyków, o dziwo nie "Cyborgi" ale pośmiać się było można co nie miara gdy co chwilę siebie przekrzykiwali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, tyle frajdy, ze juz ludzie "crakuja" gierki i bawia sie w specjalne exeki by miec mozliwos grania na dedykach...

 

Pomyslmy dlaczego....

Moze dlatego ze scena Pr0 tez chce poorganizowac meczyki...

 

Wskaz mi teraz prosze gre FPS multi do ktorej nie powstawaly mody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Wskaz mi teraz prosze gre FPS multi do ktorej nie powstawaly mody...

Inaczej : wskaz mi gre o takiej renomie , do ktorej powstawal mod tylko dlatego, ze producent wprowadzil pctowa innowacje..wycinajac to co jest podstawa w multi...

 

Nie przecze, ze mody powstaja, ale nikt do rF, Race 07 WTCC, GTL, GTR, GTR2 czy starego MW1 nie robil modow takich jakie trzeba robic do MW2 bo wywalono dedyki. Tutaj producent zlal klientow. ci, jak widac, maja to gdzies bo ponoc sprzedaz jest wysoka co potwierdza, ze da sie sprzedac wszystko oferujac tak wspanialego ficzera jakim na pc jest np. zmiana rozdzielczosci :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej : wskaz mi gre o takiej renomie , do ktorej powstawal mod tylko dlatego, ze producent wprowadzil pctowa innowacje..wycinajac to co jest podstawa w multi...

 

Nie przecze, ze mody powstaja, ale nikt do rF, Race 07 WTCC, GTL, GTR, GTR2 czy starego MW1 nie robil modow takich jakie trzeba robic do MW2 bo wywalono dedyki. Tutaj producent zlal klientow. ci, jak widac, maja to gdzies bo ponoc sprzedaz jest wysoka co potwierdza, ze da sie sprzedac wszystko oferujac tak wspanialego ficzera jakim na pc jest np. zmiana rozdzielczosci :lol2:

Po opiniach moich znajomych śmiem twierdzić ,że każdy dał się zrobić w bambuko.... Jedynka była grą dobro, IW miało szanse na gre świetną, a wyszły tylko kluski z makiem.

Zlał to mało powiedziane... wypiął się na całego. Mam nadzieje ,że po świętach te tysiące kopii wyląduje na Ebay'y w dziale "Unwanted"/

Przez granie na pc, mam coraz większą ochote wyrzucić kopie za okno... G jakich mało, przez 40 minut udało mi się rozegrać może dwa w miarę składne mecze, a jak już znalazłem ekipe, się lobby wzieło i zamknęło...

MW I FTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mam nadzieje ,że po świętach te tysiące kopii wyląduje na Ebay'y w dziale "Unwanted"/

Watpie, jesli mowisz o uzywkach to steama nie ma co odsprzedawac - a widziales pewnie co IW zrobilo z wersjami "innnych" dystrybutorow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciężko mi się z tobą zgodzić jonathan, dla mnie mnie głównym powodem zakupu oryginalnej kopii gry, jeśli chodzi o serię Call of Duty był MP, był... [ ; :lol: No ale i tak się nowy MW ładnie sprzedał, więc nie ma problemu :D A z piratami jak ze złodziejami, walcząc z nimi, najbardziej utrudnia się życie pozostałym ludziom... ale to jest 'normalne' [ ; Zresztą i tak wiadomo o co tak naprawdę chodzi [$$$] i o większościową część konsumentów, która daje się rżnąć w dupę jak... dobra, bo się rozpędzam ; ) peace & no offence! :wink:

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak

Ten glupi wybryk z serwerami to uklon takze w strone piratow... Producent mial nadzieje ze tak powstrzyma meczyki na nielegalnych kopiach

Znając życie ruskie coś wymyślą. A jak zawsze zamiast w piratów uderza to w uczciwych graczy. Jak będzie można grać na piracie na dedykach? No cóż moja kopia (ps3) pójdzie z w powrotem do sklepu.

Firekage zapomniałem właśnie o cholernym Steamie :/ U nie ma co pc'owcy nie mają lekko.

Generalnie w wersje konsolowa jeszcze ujdzie, nie wiem jak to wygląda na Xie ale na PS3 dobieranie graczy do składu idzie dość szybko, pc to nistety ślimak w tej dziedzinie :/

Jonathan może tak, ale co to za problem udostępnić baze serwerów IW dla dedyków? Jakiś system obsługi muszą mieć żeby zarządzać siecią. Teraz wygląda to tragicznie, trafisz na lipnego hosta i modlisz się o szybką migracje. W erze kiedy każdy będzie miał 10/2Mb można by się bawić w coś takiego ale teraz to raczej tylko zadowala panów którzy to wymyślili niżeli graczy. Mały patch dodający szyfrowanie połączenia ( da się czy tylko bujam w obłokach, dało by się grać z czymś takim?) co by ruscy tego nie rozkminili i heja do przodu. Dostawałbyś klucz do serwa plus mały panel kontrolny, za mała opłatą, wilk byłby syty i owca cała, ale to raczej w sferze marzeń

Według mnie może to być powodem zastopowania tudzież uniemożliwienia zaistnienia nawet Ligi MWII, komu będzie się chciało kombinować z zaproszeniami? Jedynie może co zostanie to lan party. Idzie bida jednym słowem mówiąc, trza się na Bad Company przerzucić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal

Masz racje... dla Ciebie, ale nie dla wielu, ktorzy gre sciagneli, pomlucili w slaby SP i ocenili gre jako gniot...

 

Ja serie COD mam tylko dla multi, lubie polatac i postrzelac i prawie kazda czesc mnie bawila.

 

 

yoshik

Ja problemow z polaczeniami czy migracjami nie mam, nie spotkaly mnie tez jakies zabojcze lagi. Raz!! DOslownie raz na kilka ladnych godzin gry trafilo mi sie ze cos mi przylagowalo. Moze masz racje ze chodzi tu o predkosc lacza. Ja mam 8Mbit.

Lecz to juz nie wina IW ze Polska jest 100 lat za Murzynami i wiekszosc jeszcze siedzi na laczach 2Mbit ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wygląda to tragicznie, trafisz na lipnego hosta i modlisz się o szybką migracje. W erze kiedy każdy będzie miał 10/2Mb można by się bawić w coś takiego ale teraz to raczej tylko zadowala panów którzy to wymyślili niżeli graczy.

Póki światłowody (w odniesieniu do latency) nie dotrą do klientów tak długo rozwiązanie p2p w grach sieciowych nie będzie miało racji bytu. Pomijając już słabe community czego winą jest nieprzemyślany system IWnet. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonathan > Nie mam słabego neta, raczej chodzi o połączenie irlandii z resztą świata :P Ale wracając to sedna, mam rozegrane setki godzin w 4 i pingi na dobrych europejskich serwach maksymalnie sięgały mi do 70, a tutaj mam jakieś kreseczki Oo, tak więc nie sądze , że jest to wina łącza, raczej posądzałbym o słabą jakość rozwiązania technologicznego/hardware/software* jeżeli chodzi o IWnet na pc, na konsoli nie mam żadnego problemu, gra się płynnie, szybko znajduje ludzi ale na na kompie to zakrawa o pomste do Nieba...

Trochę prawdy w tym jest o gniocie, ludzie którzy nie lubią aż tak dużych innowacji w ich ulubionych seriach zostali zaskoczeni marnym SP i kiepskim rozwiązaniem z MP, nic dziwnego ,że spora rzesza ludzi zaczęła się odwracać od MW.

Ojciec > Nie wiem, może tak, ale część gier jaki Fifa czy PES nie są oparte na tej samej zasadzie? Host > klient? Wiadomo tam może to działać ze względu na małą ilość osób ale nie sądzę żeby to stanowiło duży problem w dzisiejszych czasach tylko za pewne zabrakło kasy na optymalizacje pewnych szczegółów.

Kolejnym z chybionych pomysłów jest brak komunikatora/czatu podczas przerw.... Oczywiście pogadać sobie można ale reszta musi siedzieć i słuchać. Jak to w pewnym skeczu było... Bzzzduuuraa Oo

Przez takie rzeczy wcale mnie nie zdziwi jak po roku wyjdzie MWIII z dopracowanym IWnet, dedykami itd, że MWII to tylko zapchaj dziura :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzielę MW2 na SP i MP i wychodzi tak:

- SP. Ani lepszy, ani gorsz od MW1. Powinien wyjść jako "mission pack". Ci, którzy spodziewali się czegoś nowego mają prawo czuć się zawiedzeni. Moim zdaniem jeszcze krótszy łatwiejszy niż "jedynka".

 

- MP. Totalna porażka. Jeżeli ktoś nie zna innych MP, to początkowo może go to nawet bawić. Ale w końcu każdy wymięknie przy losowym wrzucaniu do kogo popadnie (wrzaski "noob-tube" nonstop i te rzeczy) i ciągłej migracji bądź wychodzeniu hosta. Lubię wybierać z kim grać i nie do przyjęcia jest dla mnie sytuacja, kiedy znajdę wreszcie jakąś normalną ekipę i po 2 mapach wypier...ala hosta i pa-pa :(

Stąd też bierze się większość kłótni o zasady, granatniki, campowanie itp. Bo nie możesz wybrać.

Matchmaking to ZŁO !!!

 

Jeżeli MP jest dla kogoś niegrywalne to 120zł za tak krótki SP to żart.

Edytowane przez Argi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priemiera MW (cod4) to było wielkie WOW! Zrobiła na mnie wrażenie odpicowanej i wartej swojej ceny. Mapy, bronie, rogrywka po prostu MIODZIO! A MW2 wydaje się jakieś niedporacowane. SP taki sobie, dużo broni OK, ale niektóre misje np. na ścigaczu albo tej łodeczce?! - OSZO TU CHOZI?! szczególnie z tym strzelaniem w powietrze :angry: . Wydaje się być wszystko za szybko i zbyt chaotyczne... boję się jednak że przy tylu skrypach i AI pamperków, zwolnienie akcji to by była BIG KICHA i dlatego tak jest jak jest ... niestety.

A MP... a mam już koło 40lvl'a... spierdzielili automat do wybierania graczy i serwów, a poza tym to taki PODRASOWANY MW i tyle... nic szczególnego - większy arsenał broni, perków itp...

 

Gra dobra, ale bez rewelacji. Na grę roku nie ma szans.

 

p.s. a 129zł w empiku to qrwa przesada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi w multi gra się coraz lepiej. Wraz z nowymi levelami doszły jeszcze większe możliwości kustomizacji slotów. Wraz z bratem i kuzynem, gra się znacznie lepiej. Przerzuciliśmy się tylko na tryb wysadzanie. W momencie gdy ma się zgraną ekipę, nie chyba chyba trybu dającego większą frajdę. Gra się rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się update na stronie TeknoGods ze screenem z MP loadera. Więcej info pojawi się w poniedziałek.

 

Gwoli ścisłości - to nie jest warez-talk. Autor na oficjalnym FAQ wyznaje, że nie popiera piractwa, a sam mod będzie prawdopodobnie działać wyłącznie na oryginalnym egzemplarzu (w tandemie ze Steamem).

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może napiszę tylko kilka sów o SP bo go 2 czy 3 dni temu ukończyłem. W MP nie gram stąd CAŁEJ gry nawet nie chcę oceniać, choć patrząc na głosy sporej części z was odnośnie okrojenia mp ... tak miałem pisać o SP.

 

NIE WARTO.

 

IW pokazało, że coś b.dobrego można w następnej części zamienić na coś żenująco słabego. Całość to rambo z botami, 0 myślenia, 0 klimatu. W zasadzie jedynymi misjami, które zostały wykonane nieco ponad przeciętną, a nie skopane po całej linii to misje w Waszyngtonie. Całość zajęła mi ~5 h. Gdyby panowie z IW przyznali, że tryb ten skleili w pół roku to powiedziałbym, że wyszło im ok. 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...