Skocz do zawartości
DrKleiner

Geforce GTX 285/295

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz odpowiedz na twoje pytanie:

http://www.gigabyte.pl/products/vga/specs/gv-n295-18i-b.html

http://www.gigabyte.pl/products/vga/specs/...5-18i-b_20.html

Ze swojej strony mogę dodać że wersja one PCB jest zdecydowanie cichsza i chłodniejsza.Przy zakupie tylko tą właśnie warto brać pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co odpukac nie mam problemow z 295-tka. Uzywam sterownikow 186.XX nie pamietam bo komp rozkrecony ale zadnych problemow, takty oczywiscie obniza w idle. 1 i 2 pcb to jest ta sama karta, bierze sie ta ktora taniej wychodzi :)

Myslalem nad 3x gtx 280, cenowo drozej od gtx 295 ale taniej od 2x gtx 295 :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DARK666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi drodzy rodacy. Co z tym 295 i mikroprzycięciami. Mam już na liście zamówieniowej wpisanego Gigabyte 295, ale wciąż mnie gryzą te mikroprzycięcia. Jest jakaś reguła na ich powstawanie?

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych ,lub nie jestem w stanie ich zauważyć ,niby występują ale nie w każdej karcie ,ja osobiście niczego takiego nie stwierdziłem. W momencie gdy znacznie podniosłem takty karty to miałem pokaz slajdów ale to tylko wtedy gdy przeholowałem z OC. Jeśli się boisz o microprzy.. to kup pojedynczego GTX 285

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam takich rzeczy nie widziałem na GTX295.

To mało widziałeś :wink: ,w nie każdej grze to występuje i w nie każdym momencie w tej samej grze. Jak zobaczyłem jak to wygląda w praktyce , to powiedziałem good bye sli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z mojego doswiadczenia moge stwierdzic ze karta po mocnym OC wywala tzw. "microprzyciecia".

na msi gtx 295 oc [600/2100/1300] i core i7@4.2 GHz mam 0 microprzyciec... w rozdzielczosci do 1920/1200

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was posiada MAtrixa 285? Potrzebuje przetestowac itracker2 na swojej karcie. Wersje 1.6b, 1.7 i 1.8 nie dzialaja pod Win7. Moze nowa odslona bedzie dzialac? Na stronie Asusa nie ma zadnych aplikacji dla tej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops:

 

 

ASUS GTX 285 Matrix 1gb HTDI 662/2468

 

 

Proszę o wypowiedz osoby które z kartą mają lub miały do czynienia.

 

 

jak sie sprawowała czy trzeszczenie to wina cewek , kondensatorów itp...czy chłodzenie(turkot )

 

cy chłodzenie poważnie jest tak głośne jak to napisali w opinii na pc-lab?

 

 

jeśli nie to to co byście wybrali zamiast niej w tej cenie?????

Edytowane przez marcinboree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest zasilana 1x 8 pin i 1x 6 pin muszą być obydwa podłączone.

 

Marcin - pisz może konkrety .jeśli pytasz co polecimy za miast jej ,to napisz za ile możesz ją kupić. Bo możesz na allegro za 1000 lub nową za 1500 ,a tu już można coś dobrać innego (podałem tylko przykład cenowy).

Edytowane przez Bartass13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z temperaturami, podaj jakie masz ? rozebrac mozesz, tylko nie zapomnij przy skladaniu przesmarowac dobra pasta :) ja proponuje sprzezone powietrze w spray-u lub odkurzacz z tylu karty docisnac i heya :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z temperaturami, podaj jakie masz ? rozebrac mozesz, tylko nie zapomnij przy skladaniu przesmarowac dobra pasta :) ja proponuje sprzezone powietrze w spray-u lub odkurzacz z tylu karty docisnac i heya :)

 

Pozdrawiam

Nie sama pasta bo pojdzie z dymem.... ;) Tasma termoprzewodzaca jest potrzebna na memki ;)

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...