Skocz do zawartości
Scyzor 663

Potrzebny Moderator? Tak!

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy dobrze widzą co dzieje się w dziale CO KUPIć. Prowokacje, ataki dzieci neo, wiele smiesznych tematów, skutecznie zaśmiecających

forum, niestety (z całym szacunkiem dla moderatorów) pomoc w postaci zamknięcia tematu przychodzi zbyt późno, dopiero wtedy jak wszyscy odchodzą już od zmysłów (bo tego po prostu nie da się wytrzymać). Więc ja proponuje demokratyczne głosowanie, może jeśli wszyscy się za mną podpiszą administratorzy wysłuchają nasze prośby.

 

Ja uważam ze moderator jest potrzebny od zaraz i na to stanowisko proponuje Miguel707

 

Proszę o wypowiadanie się w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, to już n-ta chamska prowokacja?, którą miałem okazję oglądać (a nawet trochę w niej popisać).

 

Człowiek codziennie odwiedza ten dział, stara się pomagać, jak tylko może (nie mówię, że to tylko obowiązek :) bo naprawdę fajnie jest usłyszeć tekst "bierz zestaw proponowany przez halo?!, jest bardzo dobry", zresztą każdy tutaj to powie), a tutaj przyjdzie taka osoba, która nie ma, co robić w długi weekend i robi jakieś zamieszanie na poziomie podstawówki i tekstów "twoja stara". Bez przesady, tak być nie może. Porządek musi być.

Edytowane przez halo?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram

chociaz glupie tematy prowokacje itp mam w daleko gdzies... lepiej nie karmic trola i tyle <_< ale zanim ktos pozamyka tematy to rzeczywiscie biedne dzieci maja wrazenie ze ktos sie nimi interesuje... :mur: a przy okazji robia syf na forum

trzeba moderatorow i zamykac zanim ktokolwiek zdazy cos odpisac w czyms takim

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Nie macie żadnej władzy

Po 2. Wybory na moderatora to nie referendum.

Po 3. Wypadałoby najpierw z zainteresowanym pogadać

Po 4. Wiedza, a zaprowadzanie porządku to dwie różne sprawy

Po 5. Chcecie się Miguelowi przypodobać czy jak?:> (uszczypliwy dzisiaj jestem:P)

 

Jeśli mój głos cokolwiek zmieni/znaczy - jestem na tak.

Edytowane przez neho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Nie macie żadnej władzy

Po 2. Wybory na moderatora to nie referendum.

Po 3. Wypadałoby najpierw z zainteresowanym pogadać

Po 4. Wiedza, a zaprowadzanie porządku to dwie różne sprawy

Po 5. Chcecie się Miguelowi przypodobać czy jak?icon_wink_smile.gif (uszczypliwy dzisiaj jestem:P)

1. wiemy, 2. wiemy, 3. nie chodzi o osobę (jak dla mnie), ale o to by ktoś na tym cały czas czuwał, nie przez chwilę, 4.yyy? 5. jesteś :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Nie macie żadnej władzy

Po 2. Wybory na moderatora to nie referendum.

Po 3. Wypadałoby najpierw z zainteresowanym pogadać

Po 4. Wiedza, a zaprowadzanie porządku to dwie różne sprawy

Po 5. Chcecie się Miguelowi przypodobać czy jak?:> (uszczypliwy dzisiaj jestem:P)

1. wiem ale może jak bedzie nas więcej to moderator to zauważy,

2. tak oczywiście ja tylko nasunałem propozycje kandydata,

3. gadalem z Miguelem,

4.??? myśle ze kazdy normalny z tego forum potrafiłby zamknać głupi temat...

5. nie. bo po co??? poprostu uwazam ze cos mu sie nalezy za swietne zestawy, a do tego spedza na tym forum chyba najwiecej czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję na Miguel707, jeśli jest takowe głosowanie :). Robi dobrą robotę z zestawami na co miesiąc, tak, że zawsze można wejść, i zobaczyć co jest modne. Tak, że wnosi wiele i raczej wie co pisze. Miguel707 +mod ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dobrze widzą co dzieje się w dziale CO KUPIć. Prowokacje, ataki dzieci neo, wiele smiesznych tematów, skutecznie zaśmiecających

forum, niestety (z całym szacunkiem dla moderatorów) pomoc w postaci zamknięcia tematu przychodzi zbyt późno, dopiero wtedy jak wszyscy odchodzą już od zmysłów (bo tego po prostu nie da się wytrzymać). Więc ja proponuje demokratyczne głosowanie, może jeśli wszyscy się za mną podpiszą administratorzy wysłuchają nasze prośby.

 

Ja uważam ze moderator jest potrzebny od zaraz i na to stanowisko proponuje Miguel707

 

Proszę o wypowiadanie się w tej sprawie.

1. Od kiedy wybory na moderatorow byly wyborami demokratycznymi userow? W takim wypadku 90% obecnych powinno stracic swoje uprawnienia ;)

2. Szanuje prace Miguela707 wlozona w ten dzial forum. Czy zostanie to kwestia administracji.

3. Kilka h opoznienia akcji od zaraportowania nikogo nie zabilo. Niestety mamy swoje zycie i nie jestesmy przywiazani 26h na dobe do internetu.

3a. Ale widac iz niektorych ze nie potrafia sie wstrzymac z dobiciem odpowiedzi na prymitywna prowokacje zamiast kliknac raport i dodac do ignorowanych. Przez to czyszczenie forum z niechcianych postow i watkow czasem stwarza nieciaglosc w dyskusji - pojawia sie w poscie cytat wypowiedzi usunietej/zmodyfikowanej, swiezaki nie sa na tyle bystrzy zeby znalesc swoj watek czy nie wiedza za co zostal zamkniety...

4. Generalnie chcialbym powiedziec ze szykuja sie pewne zmiany ale na chwile obecna patrzac po "zrywie" do nowych stanowisk niektorych przemilcze i wezme sie za dyskusje i pielegnowanie ulubionych dzialow.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. nie. bo po co??? poprostu uwazam ze cos mu sie nalezy za swietne zestawy, a do tego spedza na tym forum chyba najwiecej czasu

Z takimi argumentami powinniście zakładać temat. To jest przekonujący argument.

 

3. Kilka h opoznienia akcji od zaraportowania nikogo nie zabilo. Niestety mamy swoje zycie i nie jestesmy przywiazani 26h na dobe do internetu.

To też prawda. Ludzie mają swoje życie prywatne.

Edytowane przez neho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także popieram, pomysł dobry, popieram także kandydaturę Miguela707, aby zajął się zaprowadzaniem porządku w dziale "co kupić" ale... ale może nie sam Miquel tylko jeszcze ze 2 osoby, bo tematy rosną tam jak grzyby po deszczu!

Proponuję kandydaturę także Pelzaka :)

Edytowane przez Lowermann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Od kiedy wybory na moderatorow byly wyborami demokratycznymi userow? W takim wypadku 90% obecnych powinno stracic swoje uprawnienia ;)

Nikt nigdzie nie napisał, demokracja tu decyduje.

 

3. Kilka h opoznienia akcji od zaraportowania nikogo nie zabilo. Niestety mamy swoje zycie i nie jestesmy przywiazani 26h na dobe do internetu.

No i dlatego moze warto by skorzystac z pomocy. Poza tym dział mial kiedys wlasnego moderatora, wiec nie jest to mnozenie funkcji a jedynie powrot do sprawdzonych rozwiazan.

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawę kieruję do moderacji całej. Ona zdecyduje czy nie ma przeciwwskazań co do kandydatury. Trzeba jeszcze ustalić jak duży dział dostanie do moderacji.

 

 

Ja jestem na tak lecz muszę zobaczyć czy ktoś zgłasza sprzeciw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również podoba się ten pomysł - ktoś musi tu wreszcie zrobić porządek. Dlatego również oddaję głos na Miguela707, wydaje się być bardzo dobrym kandydatem na to "stanowisko".

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moderacja to ciężka, odpowiedzialna i czasochłonna praca.

To, że Miguel707 dobrze wykonuje kawał dobrej roboty w tym dziale nie oznacza jeszcze, że będzie dobrym moderatorem. Oczywiście nie wyklucza tego.

Ważna jest pomoc uzytkowników w moderacji poprzez raportowanie. Moderator nie zawsze będzie miał czas, by dokonać przeglądu kilkunastu tematów.

Zapis:

Forum co kupić jest przeznaczone na wszystkie dyskusje/flejmy na temat wyboru, wyższości jednego produktu nad drugim.

świadczy, że a tym dziale powinny uchodzić na sucho dyskusje, które w innych działa powinny już się spotkać z reakcją moderatora.

Jeśli ten dział dostanie swojego moderatora (nie mam nic przeciwko Miguel707), życzę mu cierpliwości i wytrwałości.

poprostu uwazam ze cos mu sie nalezy za swietne zestawy, a do tego spedza na tym forum chyba najwiecej czasu

Za zasługi to proponuję cos, np: ordery, dyplomy, nagrody pieniężne, rzeczowe itd (różnież z inicjatywy i na koszt użytkowników).

Stanowiska należy przydzielać, gdy ktoś się na nie nadaje lub chociaż rokuje dobre wykonywanie obowiązków.

Porządek musi być na każdym forum, jednak moderacja taka jak np. w dziale "Fotografia cyfrowa i grafika" tutaj nie jest wymagana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...