Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

znajdziesz info o tym na http://uneit.com/ - bezposredniego linku nie bede podawal, bo nie wiem czy moge -.-

potwierdzam, skorzystalem z tej opcji i dostalem unikalny kluczyk, dzieki za info :]

 

btw. dostepne wersje do pobrania to :

- win 7 ultimate

32 bit (X86) and 64 bit (x64) releases

 

- win 7 home premium

32 Bit (X86) and 64 Bit (X64)

 

- win 7 server

64 bit (X64) Server and Server Web

64 bit (IA64) Server Enterprise

 

aha i jeszcze nowe paki jezykowe ale polskiego nie ma :]

Edytowane przez lukas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi sie roznic, pewnie ma jakies ograniczenia administracyjne itd, analogicznie do wersji vista home premium i ultimate

 

mozna wygenerowac maksymalnie 5 nowych unikalnych kluczy :]

Edytowane przez lukas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to systemy roznia sie wielkoscia, zobacz sam ze np. server jest lzejszy od ultimate

Chyba normalne ze Server 2008 R2 bedzie mial inny rozmiar. To calkiem inny system.

 

musi sie roznic, pewnie ma jakies ograniczenia administracyjne itd, analogicznie do wersji vista home premium i ultimate

Róznil to się bedzie ale po instalacji. Wersja HP jest i w instalce Ultimate, tylko zablokowali w instalatorze opcję wyboru wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie riva tuner'a.

Reguluje on w kompie w zasadzie jedynie prędkość wentyla na grafie, ale ... przy każdym starcie w7 pyta się, czy pozwalam na ingerencję programu ..... Czy można tego się jakoś pozbyć bez wyłącznia zabezpieczeń ??

 

Nie wiem jak w W7, ale sposób jak to rozwiązać w Viście jest w FAQ w temacie o RivaTunerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Działa Wam jakiś program do czytania obrazów płyt? Magic Disk wiesza system, a Deamon nie chce sie zainstalować.. dvd mi padło i nic nie da sie zainstalować...

 

 

 

fl0r3k virtual clone drive, ultraiso

Generalnie system postawilem , dziala , jest niezle. W zasadzie wiekszosc programow smiga , nawet sieciowka na PCI od Asusa. Jednak wlasnie z iso jest pewien problem - clone niby sie instaluje , niby odpalam , wybieram ilosc virtualnych drajwow i tyle bylo z dzialania , wie ktos o co chodzi? Nie pojawia sie w ogole w pasku , tak jakby sie od razu wylaczal.

 

Druga sprawa dotyczy wylaczania samego W7 - nie da sie u mnie , system lazi , wchodzi poprawnie , ale przy wylaczeniu chyba wiesza sie , dysk nie pracuje , non stop "logging off , shutting down" i czekam , czekam i nic.

 

Moze to wina tego , ze na 1 HDD sa 3 Windowsy :| ale XP jak i Vista wylaczaja sie poprawnie , W7 juz nie.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

virtual clone drive - po instalacji trza reset zapodać i chodzi ok ikonki w trayu tez nie mam...

U mnie po reboocie i tak nic nie ma , nawet nie mam jak montowac iso. Nie ma nawet skrotu kontekstowego do eksploratora (vide CCC etc)

 

Nie mam zadnych updejtow of koz.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do Computer. Najeżdzasz na ikonkę wirtualnego dysku. Dajesz prawy myszy. Wybierasz VirtualClone. Dajesz zamontuj lub odłącz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Wchodzisz do Computer. Najeżdzasz na ikonkę wirtualnego dysku. Dajesz prawy myszy. Wybierasz VirtualClone. Dajesz zamontuj lub odłącz.

Tak , tak , tylko ze jak mowilem - aby to dzialalo musi mi przypisac stacje , a u mnie nie pojawia sie dodatkowy naped , wyglada to tak jakby program od razu konczyl swoja prace po odpaleniu , nie moge nawet ustawic napedu dla tego "clone'a" - dlatego pisalem o tym.

 

Tak samo jak i z wylaczaniem systemu , u mnie nie wylacza sie , wisi na "shutting down". Tak samo wisial "bez" sterow jak i ze sterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , tak , tylko ze jak mowilem - aby to dzialalo musi mi przypisac stacje , a u mnie nie pojawia sie dodatkowy naped , wyglada to tak jakby program od razu konczyl swoja prace po odpaleniu , nie moge nawet ustawic napedu dla tego "clone'a" - dlatego pisalem o tym.

Po zainstalowaniu włączasz program, ustawiasz ilość napędów i OK, program się zamyka.

Potem reset i po ponownym uruchomieniu w "Computer" masz dodatkowe napędy wirtualne. Jak na nie klikniesz prawym przyciskiem to jest "mount image" czy coś takiego i wtedy wybierasz plik ISO. Niestety nie sprawdzę teraz dokładnie bo już powróciłem do Visty HP i Daemona :).

Edytowane przez Janisław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Po zainstalowaniu włączasz program, ustawiasz ilość napędów i OK, program się zamyka.

Potem reset i po ponownym uruchomieniu w "Computer" masz dodatkowe napędy wirtualne. Jak na nie klikniesz prawym przyciskiem to jest "mount image" czy coś takiego i wtedy wybierasz plik ISO. Niestety nie sprawdzę teraz dokładnie bo już powróciłem do Visty HP i Daemona :).

Eh...Panowie...JA NIE MAM tego , o tym pisze caly czas. To zadna filizowia kliknac na naped , dac moubnt , gdy ten jest :| Walne pewnie formata bo to wylaczanie mnie drazni , sprobuje jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie... no i pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to na HP jest inny problem z dzwiekiem niz na Ultimate :P

 

na Ultimate mialem charczenia a tutaj co jakis czas w ogole nic nie slychac :E

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co instalować gorszą wersję (Home Premium), kiedy można lepszą (Ultimate)?

A od kiedy więcej=lepiej? Ja lubię minimalizm i na pececie mam vistę home basic i to okrojoną vlitem, bo po kiego grzyba mi jakieś media centery, movie makery, bzdety gadżety, aero, 100 języków, ułatwienia dla niepełnosprawnhych ważące 1gb i inne paści które za nic w świecie mi się nie przydadzą, a zasyfiają kompa i przedłużają instalację? Pomijam już fakt, że koszt home basic jest o wiele mniejszy niż ultimate (przynajmniej w viście, bo cen 7 jeszcze trochę nie poznamy)

 

Jak miałbym ściągać 7 beta to też na 100% używałbym pokrojonej HP.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co instalować gorszą wersję (Home Premium), kiedy można lepszą (Ultimate)?

A od kiedy więcej=lepiej? Ja lubię minimalizm na pccie mam vistę home basic i to okrojoną vlitem, bo po kiego grzyba mi jakieś media centery, movie makery, bzdety gadżety, aero, 100 języków, ułatwienia dla niepełnosprawnhych ważące 1gb i inne paści które za nic w świecie mi się nie przydadzą, a zasyfiają kompa i przedłużają instalację? Pomijam już fakt, że koszt home basic jest o wiele mniejszy niż ultimate (przynajmniej w viście, bo cen 7 jeszcze trochę nie poznamy)

 

Jak miałbym ściągać 7 beta to też na 100% używałbym pokrojonej HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...