Skocz do zawartości
Kaeres

Nasze furki

Rekomendowane odpowiedzi

jest taki odcinek jak sie jedzie z warszwy do wyszkowa że można te 200km/h jechać , jest tam kilku kilometrowa autostrada :wink: 

btw. kiedyć jechałem z rodzicami na autostradzie pod wiedniem i koło nas(jechaliśmy 160) przemknęło ferrari testarossa (albo f40) z jakimś 20 latkiem w kombinezonie fabrycznym ferrari(podejrzewam że jakiś schumacher). automatycznie wszystkie samochody (nawet BMW 750il) zjeżdżały na prawy pas

Na tym odcinku smigałem z braciakiem 220km/h :twisted: Mazdą mx-6 2.5 V6. Teraz ma Forda mondeo 2.0. Moim przyszłym samochodem jeździ drugi braciak mianowicie Toyoto Corolla 1.4 (a tak naprawdę 1332) około 75km V-Max 160 (przed gazem śmigała 180 :(. No i teraz najlepsze. Samochód mojej matki Daewoo Tico 0.8 V-max 150-160km/h 6lat i przebieg 160000km. (ostatnio koleś się dziwił że ten samochód jeszcze jeździ.) Szkoda mi tego samochodu bo pracuje bardziej jako dostawczy no ale cóż poradzę.

 

P.S. Moje realne marzenie to Honda Civic 1.8 V-tec rok 1994 169km. Mało tego jest w polsce :( Może czasy się jeszcze zmienią. Macie może jakieś zdjęcia czy coś na temat tej hondy?? Kontakt na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żuk A-11 2120 ccm  pojemnosci - V-Max = 143 KM/h :twisted:

ŻUK to da best bryka!!! Ten basowy pomruk silnika kiedy się mieli w błocie... Ten świst powietrza przy prędkości 80 km :twisted: Te popurkiwanie silnika na luzie... Ale takim samym żukiem tyle że z budą grzalim z Jarkiem i Błażejem 110 :twisted: Ale to juz przemeczyło go i nie było czym wozić jabłka...

 

BTW. Fajna droga jest jak sie jedzie na Toruń i za Lubawą koło przejazdu 2-giego jak skręcicie w lewo to jest 10 km prostej 1 pasmowej aswaltówy (ale dopiero po 3 zakrętach) Tam to można rozbujać Żuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam bialego kaszlaka pojemnosc 650cc, lat 6, kolor bialy, moc 24KM, vmax 120, odpala za 5 razem, ma dziory od rdzy, starte sprzego, i strzela z rury, i zato go kocham :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialo mi sie przy okazji tej opowiastki o ferrari.

Jechalem w Niemczech z ojcem fordem mondeo (ojca) srodkowym pasem (byly 3). Nagle jakis ryk za mna slysze i przemyka kolo mnie Audi A3 (podejrzewam, ze S3). Zerkam na budzik myslac, ze jechalem z 80 km/h bo przemknal jakbym stal w miejsu. A tam na zegarze 180 km/h :)

Koles przycinal zdrowo ponad 250km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Mondeo 2.0 Ghia Wagon (kombi, ale jak przyciśniesz to naprawde wgniata w fotel) i ma wspaniały czekoladowy kolor :D ciśnie dwie stówki lekko :twisted:

-Renault Kangoo 1.4

-Renault Traffic, nowiutki, 100KM- To jest bryka :twisted: Turbo diesel, sześć biegów, zbiera się rewelacyjnie, i kocham ten gwizd sprężarki który zachęca do wciśnięcia gazu do końca :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa jest z V-max w skodach, kiedys Reed w podobnym temacie nawet podal ze swoja Fabia poginal sporo wiecej niz jest w teori

Rodzice maja Skode Felicje 1,3 w ksiązeczce napisane ze ma jakos 68koni ( + kilka za nowy wydech) z modyfikacji to wsumie nic szczeolnego bo tylko minimalnie wiekrze alufelgi zalozone i wydech sportowy, w instrukcji samochodu :D napisane jest ze v=max to 140, a ja jechalem 170, ciekawe jest to, bo te 140 bylo pod sam koniec zielonego pola na obrotomierzu, wiec czyrzby podano v-max dla srednich obrotoof czy co ?

 

W tej calej ksiazeczce napisane jeste tez ze ma do 100 13 sekund z groszami, a jak ja jechalem z kumplem ion mierzyl czas, to bylo 11 z grosikami, jak bym sie postaral, i jezscze szybciej zmienial biegi co i tak robilem na maxa szybko to by bylo ponizej 11, niewierze ze az tyle dal wydech, no ale neistety neimialem okazji jeździc przed zmianami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa jest z V-max w skodach, kiedys Reed w podobnym temacie nawet podal ze swoja Fabia poginal sporo wiecej niz jest w teori

Rodzice maja Skode Felicje 1,3 w ksiązeczce napisane ze ma jakos 68koni ( + kilka za nowy wydech) z modyfikacji to wsumie nic szczeolnego bo tylko minimalnie wiekrze alufelgi zalozone i wydech sportowy, w instrukcji samochodu :D napisane jest ze v=max to 140, a ja jechalem 170, ciekawe jest to, bo te 140 bylo pod sam koniec zielonego pola na obrotomierzu, wiec czyrzby podano v-max dla srednich obrotoof czy co ?

 

W tej calej ksiazeczce napisane jeste tez ze ma do 100 13 sekund z groszami, a jak ja jechalem z kumplem ion mierzyl czas, to bylo 11 z grosikami, jak bym sie postaral, i jezscze szybciej zmienial biegi co i tak robilem na maxa szybko to by bylo ponizej 11, niewierze ze az tyle dal wydech, no ale neistety neimialem okazji jeździc przed zmianami

Dobrze dotarty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa jest z V-max w skodach, kiedys Reed w podobnym temacie nawet podal ze swoja Fabia poginal sporo wiecej niz jest w teori

Rodzice maja Skode Felicje 1,3 w ksiązeczce napisane ze ma jakos 68koni ( + kilka za nowy wydech) z modyfikacji to wsumie nic szczeolnego bo tylko minimalnie wiekrze alufelgi zalozone i wydech sportowy, w instrukcji samochodu :D napisane jest ze v=max to 140, a ja jechalem 170, ciekawe jest to, bo te 140 bylo pod sam koniec zielonego pola na obrotomierzu, wiec czyrzby podano v-max dla srednich obrotoof czy co ?

 

W tej calej ksiazeczce napisane jeste tez ze ma do 100 13 sekund z groszami, a jak ja jechalem z kumplem ion mierzyl czas, to bylo 11 z grosikami, jak bym sie postaral, i jezscze szybciej zmienial biegi co i tak robilem na maxa szybko to by bylo ponizej 11, niewierze ze az tyle dal wydech, no ale neistety neimialem okazji jeździc przed zmianami

Dobrze dotarty :)

niekoniecznie, predkosciomierze potrafia zdrowo przesadzac, szczegulnie gdy sa np. nie standardowe kolka (wieksze/mniejsze), do tego dochodzi blad samego predkosciomierza (im wyszsza predosc tym wiekszy, nawet do 10%). najlepej znajac predkosc obrotowa silnika przy Vmax i przelozenia (skrzynia biegow i przekladnia glowna, romiar kol i opon) policzyc sobie rzeczywista predkosc. w wypadku mojego poldka jechalem na 5 biegu wedlug zegarow 160 co wedlug zrodel fabrycznych jest niemozliwe (Vmax 155 i to na 4 biegu), ale nie chcialo mi sie liczyc ile to wtedy bylo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astra gsi rocznik 97 silnik od Calibry turbo (2 litry 16v + turbina Garrett) plus wydech Ultera plus strumienica luskowa plus dolot (Lexmaul ram indutcion type 3) plus chip

(v-tech)na hamowni 268KM. 0-100 6.5sek. top speed 245 km/h (deska digital więc bez przekłamań). A najszybciej jechałem własnie te 245 ale sadze że rozbujalaby sie szybciej gdyby nie koniec fajnej prostej :) . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punto75 rocznik `97 full wersja - klima, abs, 2 poduchy i takie tam <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły. Max kilka razy na A4 Katowice-Kraków na zwykłej 95 185 km/h według licznika, ale silnik wydaje wtedy takie dzwięki, że daje do zrozumienia że coś go boli. Kiedyś jadąc z taką zawrotną prędkością dla mojego bolidu byłem dumny, że Audi A4 odpuściło ale volvo 850 poprostu mi odjechało ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra:

Fiat Marea 1.9 TDi 1997. V max 180 (jechane 170). 0-100 w ok. 12 sekund(mierzone) pod mala gorke. Koni nie brakuje, kiedy chcesz, to przyspiesza. Super silnik.

Fiat Punto 2001. Najwiecej 140 km/h.

Matiz

Warszawa

Moskwicz

Lamborgini Lampo (tak to podpucha, a kto znajdzie jaka ? Zareczam, ze marka Lamborgini prawdziwa i tak to TO Lamborgini :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astra gsi rocznik 97 silnik od Calibry turbo (2 litry 16v + turbina Garrett) plus wydech Ultera plus strumienica luskowa plus dolot (Lexmaul ram indutcion type 3) plus chip 

(v-tech)na hamowni 268KM. 0-100 6.5sek.    top speed 245 km/h (deska digital więc bez przekłamań). A najszybciej jechałem własnie te 245 ale sadze że rozbujalaby sie szybciej gdyby nie koniec fajnej prostej  :) . Pozdrawiam

Witam.

 

Czy chip zakładał ci V-tech ?

 

Standardowo ma 204 konie ? Wierzysz w taki przyrost ?

 

A i elektroniczne też przekłamują, tylko w inny sposób pokazują prędkość... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przejme po mamusi Opla corse 1,2 75HP 160Vmax jechalem na paliwie 95 z orlen moze cos by dalo to z shela ale narazie nie bede prubowal:)Przyspieszenie mialem 0-100 12s Jak na moje potrzeby narzie stytknie potem jak sie dorobie moze vectra 2,0 16v lub passat 2,5 V6(ale to tylo mazenia narazie):)

pozdro

Passat nie ma takiego silnika :lol:

I tu sie mylisz bo ma .Dokladnie jest to kombi moich znajomych jak byk napis w dowodzie 2,5 V6 :)To nie jest ten najnowszy passat

Ale to diesel chłopie. Dlatego powiedziałem, że nie wystepuje taki :)

 

Poprostu przyczepiłem się szczegółu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

206 90KM(HDi)

 

10s do 100km/h najwiecej to jechalem 160 :) wiecej nie widzialem potrzeby (sporo jeszcze zostalo pod pedalem)

 

vectra 100KM (tez turbo diselek)

pewnie jakies 13 s do 100km/h nawet nie probowalem ale troche muli

a max ze starszym 200km/h ... pewnie poszloby z 10km wiecej ale ta wskazuwka wchodzaca powoli na czerwne obroty...

Hdi ma 12 sekund do setki.

 

Zresztą szkoda, że nie ma Ic :(

 

Chociaż można zaaplikować mu z VW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Turbosprężarek... To jest coś!!! Ten świst jest naprawde zachęcający do pogniecenia pedała od gazu...My tak z Krzyśkiem i tatą Skodą ciągnęliśmy 130 a tu KIA Lumina nas przegania... To ser wyprzedzaliśmy jak na wyścigach :twisted: vMax= 194 na 4,8 tys. obr :twisted: Bifore Chip tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie na OT

 

Wizialem dzisiaj w progeramie chyba na Doscovery wypasiony samochod, podobno Diablo jest najszybszym seryjnym wózkiem, ma cos kolo 500-600 koni, ale to mnie tak niekreci juz, bo zobacyzlem NAJMOCNIEJSZY seryjny wózek, nioe zadem tam VIper :P, Ford BOSS, 10 litrów pojemnosci na asfalcie rozpedzenie go przez wprawnego kierowce do 160 i zatrzymanie w miejscu zajmuje ~11 sekund LOL. Wkoncu to ~800 koni, Jankesi to mają chyba manie jakaś z tymi wózkami, nawet nieche wiedziec ile to bydle pali.

Wygląda troche jak ten nowy mustang, trylko maska jest bardziej potęrzna, z podniesionym środkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie na OT

 

Wizialem dzisiaj w progeramie chyba na Doscovery wypasiony samochod, podobno Diablo jest najszybszym seryjnym wózkiem, ma cos kolo 500-600 koni, ale to mnie tak niekreci juz, bo zobacyzlem NAJMOCNIEJSZY seryjny wózek, nioe zadem tam VIper :P, Ford BOSS, 10 litrów pojemnosci na asfalcie rozpedzenie go przez wprawnego kierowce do 160 i zatrzymanie w miejscu zajmuje ~11 sekund LOL. Wkoncu to ~800 koni, Jankesi to mają chyba manie jakaś z tymi wózkami, nawet nieche wiedziec ile to bydle pali.

Wygląda troche jak ten  nowy mustang, trylko maska jest bardziej potęrzna, z podniesionym środkiem.

też widziałem ten program

z tą corvettą 750km to było przegięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sie nie znam ale mnie kreca wozki "rodzinne" np RS2, RS4, RS6, albo nowa E klasa od brabussa vmax- 340km/h - 12,9 sekundy do... 200km/h ... Straszne wrazenie zrobilo na mnie RS4 pana Oz-a ktorym mialem okazje sie przejechac a nastepnie bylem przewieziony hehe masakra... i to jezdzielem nim jak mial jeszcze seryjne 380km teraz ma podobno ponad 500km i na 2-3 biegu trakcje traci przy napedzie 4x4... jesli czytacie forum.streetracing.pl to pewnie czytaliscie posty o numerach rej. policyjnych samochodow zacytuje fragment:

 

"Mondeo mają napewno V6. Kiedyś Keyser im odjechał moim RS4. Z "późniejszej rozmowy" wynikało że był to jedyny przypadek kiedy ktoś im zniknął z wideoradaru przy prędkości ponad 200 km/h. Do tej pory kiedy przelatuję obok ich srebrnej strzały wymieniamy pozdrowienia. Fajni goście i znają się na robocie."

 

inna osoba mowila (Simon - passat 4x4 - 1.9 TDI) ze podobno jechal lewym pasem a powyzszy RS go wyprzedzal przy predkosci ponad 170km/h to Simon sie poczol jakby stal w miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie jednak nie kupilbym sobie takiej furki jak wyzej napisane nawet gdybym byl multimilionerem bo jestem strasznie skapy i zalowalbym na to kasy ;) powaznie wolalbym kupic sobie np. seacika 4x4 1.8T - seria 180KM dolozyc ze 20000zl i zrobic go na 300KM. Albo Seata Leona Cupra R, Audi S3... i tuning ;)

 

Ja osobiscie nie powiem ile jechalem bo kto wie a moze na forum sa funkcjonariusze na sluzbie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...