Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

synku w smarki to ja nie gram od lat (o ile odpalenie benchmarka przy kupnie nowego gpu można nazwać grą ) ba ostatnia gra w jaką grałem to settlers 2 w 2D więc tego typu komentarze możesz zostawić dla siebie jak nie chcesz się ośmieszać.

 

Poza tym czytanie ze zrozumieniem - napisałem, iż gra mnie NIE interesuje nie grałem widzę tyko screeny i na ich podstawie wysuwam wnioski, iż wciąż developerzy stoją od lat w miejscu i nic nie robią pod kontem zwiększenia jakości grafiki, a BC2 to jednak nie taka gra budżetowa. mamy już n-tą generację nowych gpu, a gry stoją w miejscu. Tyle ode mnie.

synku? pewnie jestem starszy od ciebie, rozbawiles mnie tym postem, po co sie tlumaczysz, pisalem ogolnie, kazdy temat w jaki nie wejdziesz to lamenty na temat grafiki, masz racje ze gry stoja w miejscu ale wiadomo kogo za to winic, dobra ide grac na tym serwie multiplay 142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ale jesteś fajny, mogę cię dotknąć?

Wow ale jesteś mądry :damage_wall:

 

Widzisz, sam nie grałeś a wciskasz nam ze to my czegoś nie pojmujemy. Sprawa wygląda tak że gra ma wysokie wymagania choć trudno stwierdzić z jakiego powodu, a najgorsze jest to że BC2 to gra sieciowa i te 30 fps to jednak zdecydowanie za mało, dodajmy jeszcze że 30fps to uzyskują w low detalach nie najgorsze PCty.

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jeżeli nie to dla pana wybitnie inteligentnego podsumuje w bardzo dużym skrócie, a więc ile można czytać o tym, że gra ma słabą grafikę i optymalizację? Ok, "3 strony" poświęciliście na chwalenie się, że gra ma problem z grafą i optymalizacją? To jeżeli tak jest to gra jest super normalnie, żadnych innych mankamentów najwidoczniej nie ma. No tylko gratulować Dice. No bo przecież z optymalizują to w którymś z patche.

 

Może dla Ciebie jeszcze prościej napisze. Oprócz grafiki i optymalizacji, gra ma wiele innych aspektów, których prawie żaden tu grający nie opisał, bo przecież "grafika jest bee, i tylko 30fps'ow w becie mam" :oops:

 

 

Dokładnie. To jest forum, niech się każdy wypowie - jednym to bedzie przeszkadzać szczególnie przy różnych opiniach.

A niedawno groziłeś % za to, że w temacie o AvP dyskutowaliśmy o grze i jej promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Z ciekawości pograłem w demo na X360. Wrażenia:

 

- grafika na co najmniej tym samym poziomie co beta PC, tyle że nie ma AA; tekstury miejscami chyba nawet lepsze, szczególnie podłoża

- stałe 30 FPS, do pada w pełni wystarczające, przynajmniej nie skacze

- sporo mniejszy chaos jako że max 24 graczy, grałem 11 vs 11, było to widoczne, jak dla mnie to troszkę wada, choć rzadziej się ginie

- ciężko zabić kogoś, jak byłem medykiem to ani raz mi się nie udało, ale asysty lecą reguralnie, dobrze że punkty za to są

- interfejs lekko zmieniony (żeby łatwiej padem nawigować), troszkę jakby obcięty

- lagów zero, tak samo zresztą jak na PC (w moim przypadku), jak na matchmaking to jest świetnie

- oczywiście giga plus za toggle crouch i konieczność trzymania triggera zoom

 

Jako medyk uzbierałem ponad 2000 pkt nie licząc bonusów za przypinki, więc podobnie jak na PC, jednak jako atakujący uzbierałem ledwo ponad 300, mimo iż łatwiej przeżyć i łatwiej umieścić/rozbroić ładunek.

 

Ogólnie jak konsola bez problemu ciągnie taką grafikę, to na PC zdecydowanie muszą optymalizację poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BFBC2Game_4.jpg

 

BFBC2Game_3.jpg

 

BFBC2Game_2.jpg

 

BFBC2Game_1.jpg

 

 

Rzeczywiscie gra wyglada tragicznie... do tego na rocznym sprzecie pod Win7 64bit w fullHD nie spada ponizej 30 klatek w becie... no masakraaaaaaaa

 

gra mnie coraz bardziej wkreca.

Zastanawiam sie czy unlocki z bety i cale konta przejda na pelna gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konta mają zostać zresetowane, więc będzie kicha. Zostanie tylko nick.

Mi tam gra się podoba. Dziury w budynkach wyglądają tak, jakby zostały policzone wcześniej, nie wszystko da się zniszczyć, ale i tak jest fajna zabawa, no i możliwości. Wkurza fakt, że nie można sobie pograć na pustej mapie, żeby skonfigurować joya do latania. Nie wiem jak można to pobetatestować. Co do grafy - u mnie działa płynnie, da się przyjemnie pograć. Crysis działał dobrze na singlu, a na multi musiałem ciągle zjeżdżać z detalami. Ładne oświetlenie, do tego brak mgły, więc widać całą mapę. Jak dla mnie, szykuje się udany produkt. COD mnie nie interesuje. ^_^

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do potestowania, to można się wbić na pusty serwer ( o ile dziś taki się znajdzie ;) ) Ja tak sobie po mapce pobiegałem, tylko trzeba iść do atakujących, to można przy okazji parę punktów nabić :)

 

Co do moich wcześniejszy problemów z "connection to the serwer has been lost" to ani razu nie miałem z tym problemu na viście ani na W7, tylko na xp64.

Na W7 chodzi o jakieś 10-15% szybciej co przy granicy akceptowalnej płynności (imo) przeważa na rzecz W7 (na vis32 50-55fps ze spadkami do 38-40 gdzie ja osobiście mam problemy z trafianiem i płynnym poruszaniem się, na W7 58-63fps ze spadkami do 48-53fps, gdzie gra jest płynna).

 

Ustawienia u mnie 1440x900,wszystko na high oprócz cieni -medium, aa1x,af4x,vsync-off,hbao-off, q6700@3,4Ghz, gtx260stock

 

Jeszcze co do ustawień, to zmiana dx na 9 niewiele/nic nie pomogła, ale już przez wyłączenie bloom'a grafika wygląda imo ładniej, nie świeci się już tak bardzo.

 

Gra się fajnie, preordera nie skasuję.

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez AA w tej grze nic nie widać ;]. Strasznie takie all posypane, poszarpane. mam nadzieje ze gre zoptymalizują jeszcze bo dropy są niemiłosierne niezależnie od ustawień.

 

Mi sie medem najlepiej gra, łatwo nim nabić 3-4k na mape. Szkoda ze mało osób umie podnosić albo chce podnosić ludzi z teamu. Medy powinny stać za assaultami i ich revivewać cały czas ;) (raz podnosiłem jednego kolesia z 10 razy w przeciągu 2 min jak budynku broniliśmy).

 

Fn2000 to kupa ;p i gra na tej mapie powyżej 24 ludzi też jest lipna. dla mnie 10v10 jest ideał, no fpsów więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Na ja głównie po graczach i pingu. Szukam serwerów max 20 graczy głównie i3d.net FRA. Właśnie teraz ide sobie pograć.

To daj nazwe serwera to dołącze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Chyba nie da się dodawać przyjaciół. Dostałem zaproszenie od yuucona zaakceptowałem i nie ma nikogo w Friendsach.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie da się dodawać przyjaciół. Dostałem zaproszenie od yuucona zaakceptowałem i nie ma nikogo w Friendsach.

Dokładnie nie da się mimo ze potwierdziłem i sam wysłałem zaproszenie.

 

Fajnie się gra jak jest dobre TP. Trafiłem na 2 kumpli starych z holnadii (od ET ;d) i było cacy. Mogłem sobie nabić assaulta na full bety.

Jakby movement, gibanie, i co najważniejsze FPSy poprawili to byłbym za. Nie będę płacił za nieodrobioną lekcje (chociaż wiem ze od dawna programistów nie uczą optymalizować aplikacji...). Brak prona też dokucza.

 

Ciekaw jestem ile będzie map w fullu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 map ma być.

 

A teraz do tych narzekaczy i innych pro snajperów:

 

- wiele razy miałem sytuacje że celowałem ze snajpy w głowe goscia (z małej odleglosci) i nie zaliczało trafienia.

- strzelanie ze snajpy w postac która biegnie (kilkukrotne) nie dawało efektu.

Bierzecie pod uwagę coś takiego jak prędkość i parabola kuli? Panowie, to nie CoD ani Quake.

 

W ogóle hitboksy to ostatnia rzecz do której można się przyczepić. Na razie widzę sporo narzekań, ale IMO jest to wina tylko i wyłącznie lagów na becie PC. Ja gram w demo na X360, rozegrałem już chyba z 8-10h i zarówno snajpienie jak i gra karabinem nie sprawia mi trudności. 5-6 pocisków z pistoletu i gościu leży, 1-2 pociski ze snajpy i trup, a z CKM'a bądź assault rifle'a wystarczą 2-3 serie.

 

Narzekań na grafikę też nie rozumiem, rozumiem że screeny jonathana ukazują biedę? W takim razie wracajcie do Cryshita, bo nic więcej poradzić się na to nie da. Niektórym to się na prawdę nie dogodzi - najlepiej żeby już każdy FPS prezentował conajmniej poziom Cryshita (polecam poczekać aż ujrzycie pustynne/leśne mapki z BC2) a jednocześnie chodził w 60 klatach @ 1680x1050 b. dobrze z C2D i 8800GT, nigga please.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzecie pod uwagę coś takiego jak prędkość i parabola kuli? Panowie, to nie CoD ani Quake.

W ogóle hitboksy to ostatnia rzecz do której można się przyczepić.

buehehehee ahahahahaha - to tyle w temacie

nie moge - "prędkość i parabola kuli" w BF buehehehehehe

"hitboksy to ostatnia rzecz do której można się przyczepić" ahahhaaha

koleś napisz co bierzesz - wciągasz, pijesz, czym i gdzie uderzasz? - ja poprosze to samo

co za gość - znalazł parabole w battlefild'zie - ahahahhaahha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łapie co w tym śmieszniego ;]. HT są zwalone ale przy kampie było spoko. Na dłuższe odległości było widać jak pocisk opadał.

 

FPS jest za mało ;]. Na 5850 aby spadki były do mniej jak 30fps przy 1024x768 ? Bez przesady. Nie przy takim poziomie graficznym który max jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam szczęścia do kluczy. A chciałbym przetestować czy gierka zastąpi mi cod4. No i czy sprzęt to ogarnie.

Jeżeli komuś zbywa jeden kluczyk to z chęcią przygarnę :D

kontaktowy-mail@tlen.pl

Dzięki

Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...