Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

A po co Ci wersja limitowana z jakimis unlockami dla paralitykow, ktorzy nie potrafia ich sami odblokowac :P ja tam kupuje najtansza ;)

 

tak btw ja bym nawet wolal miec to na steamie... jest taka opcja? Powinienem sie zaopatrzyc w kod na allegro, czy bedzie mozna dodac tez key pudelkowy?

 

 

 

Hehehehe akurat wyszla mnie ta wersja taniej niz zwykla ;]

 

Podobno o 15 maja juz byc... wiec juz mi bez roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej to już jest tak fizycznie w sklepach? x-D Bo jak tak to zaraz chyba się tam udam gdzieś i biorę od ręki (zawsze mam jakiś problem z kurierami)

 

 

Tak jak pisalem jest juz w Play.pl dostepne od reki

 

Podobno w MM tez jest i w niektorych empikach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam raczej nie bedzie, pracowalem tam i mają srednio 1-7 dni opóźnienia w premierach

no chyba ze w ciagu 2 lat cos sie mocno poprawiło...ale wątpię

 

btw - z ciekawostek - jest już patch do gry

waga 250 czy 300 mb

 

z zaobserwowanych wypowiedzi- jest to mocniejsza wersja patcha bety, lepszy boost fps, utylizacja 2 rdzeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No premiera w stanach miała być 2 marca no i w Media Markt też jest :) I cena całkiem całkiem. W Rybniku wersja limitowana 129,90 a wersja normalna 99,90zł. Chyba warto było nie brać pre-ordera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jaja sobie robią, człowiek zamawia pre-ordera w nadziei, ze dostanie grę co najmniej w dniu "sklepowej" premiery, a tu mało, że dostaje grę później to jeszcze przepłaca. Całe szczęście, ze jednak gram.pl wysyłał dzisiaj paczki, a nie jutro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, żeby nie zamawiac pre ordera. Dziś poszedłem do sklepu i bez problemu ściągnąłem z półeczki ;) Gierka świetna ale chyba pobiła rekord pod względem długości SP. Bez żadnego speedruna 3,5/niecałe 4godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, ze premiera w Europie oficjalnie jest 5 marca wiec dostaniesz przed premiera. To, ze niektore sieci wystawily gre do sprzedazy wczesniej to zupelnie inna sprawa, kazdy po prostu chce zarobic. Swoja droga, nie tak dawno temu glosno bylo o karze dla jakiegos sklepu, ktory sprzedawal gry przed oficjalna premiera.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, nie tak dawno temu glosno bylo o karze dla jakigos sklepu, ktory sprzedawal gry przed oficjalna premiera.

 

Myślę, że z Media czy Saturnem nie będą wojować, bo pewnie zamówienia z tych/tej sieci to wystarczający argument, żeby nic nie robić w tej kwestii. Mass Effect2 też był chyba szybciej w Media o ile pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Własnie byłem w MEDIA MARKT w łodzi w galerii i kupiłem grę :D:D Cała sterta leży na półce więc nie wiem czy olali dzień premiery czy co ale była wersja zwykła i limited. Zwykła po 139 zł ( taką kupiłem ) a limited po 149 :D zaraz wgrywam i zobaczę czy są jakieś serwery i jak wydajność

Edytowane przez ikar13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, ze premiera w Europie oficjalnie jest 5 marca wiec dostaniesz przed premiera. To, ze niektore sieci wystawily gre do sprzedazy wczesniej to zupelnie inna sprawa, kazdy po prostu chce zarobic. Swoja droga, nie tak dawno temu glosno bylo o karze dla jakiegos sklepu, ktory sprzedawal gry przed oficjalna premiera.

 

Mimo wszystko zamawiając pre-ordera spodziewasz się czegoś więcej niż to co dostali Ci którzy zamówili wcześniej. Zobowiązujesz się do kupna "kota w worku" płacisz wcześniej a dostajesz później i drożej!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku wlasciwie dostales cos wiecej bo pierwotnie dostepem do bety premiowani byli Ci, ktorzy zamowili przed premiera. Wowczas, mogles zdecydowac czy gra Ci odpowiada i ewentualnie zrezygnowac z zamowienia (w niektorzych przypadkach). Z czasem i z kolejna kampania rozdawania kodow to sie rozmylo.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz coś napisze o optymalizacji tylko czekam na koniec aktualizacji ;] jeszcze z 5 min

 

Co ciekawe :D gra po instalacji zajmuje 5,72 GB a po aktualizacji 6,26 Gb

 

 

 

 

grałem ta sama mape co w BETA

 

wszystko na max, aa x1 - serwer 32 osoby - od 30 do 70 fps z przewaga 40-50 fps wiec nie tak źle ;]

AMD X2 - 3,5ghz, 2 gb ddr3 , ati 4850 (710/1140 mhz )

Edytowane przez ikar13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shoxeh

Panowie wlasnie wrocilem i potwierdzam sprawe - w Krakowie, konkretnie w saturnie @ galeria krakowska jest BF BC2 na osobnym stoisku :) Niestety nie widzialem ANI JEDNEGO pudelko z normalna edycja, tylko edycja limitowana za 129zl. Jutro jade kupic. Oprocz tego, ze sa wystawione na stoisku to jeszcze normalnie w regale tez sa egzemplarze i nawet duzo tego jest powiem szczerze - chyba spodziewaja sie natloku ludzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na dal :D 1 stopień zaraz będę miał :D ostatnia gra była na mapie tej pustynnej ( nie wiem jak się nazywa nie pamiętam ) z tej mapy był filmik ;] Mapa superrr ale straszny chaos :D ale było 22 kills :D ogólnie na moim sprzęcie na max gra się płynnie ;] nie mam poniżej 30 klatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TV puszczają fajną reklamę gry.

Mnie bardzo ciekawi jak to będzie działać na takim dziadzi jak ja mam.

Kusi mnie to multi strasznie.

 

dostałem email z gram.pl o wysyłce, planowane dostarczenie paczki 03.03.2010r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, paczka idzie

dzis poszla do sortwoni w wawie, jutro powinno zapukac do mnie

 

swoją drogą dziś dostalem też paczuszke, 53kg...ławeczka i 2x20 hantle...nie samym graniem czlowiek żyje (albo powinien)...brzuch cza zgubic i sie wzmocnić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No i po krótkiej aktualizacji gry.. ruszyłem na podbój serwerów on-line. I co?

 

- łącznie grałem ok. 2h i raz zerwało połączenie z kontem EA

- dwa, nie zaliczyło mi zabicia przeciwnika nożem (jako nieśmiertelnik)

- a trzecie hmm.. dołączam screen

 

Dołączona grafika

 

ale pomimo tych sytuacji jak dla mnie gra na "lata" ;-)

 

dodam iż grę zakupiłem dziś w sklepie 3kropki.pl.

 

Pzdr.

 

 

Update.

 

No i po moich UNLOCK-ach ;/ z limitowanej wersji miałem i.... nie mam, już nie mowię o tym co odblokowałem w trakcie gry, mam nadzieje, że to się zmieni..

 

Aha no i mój nick w BF S4cRuM^ pl_yoshi, a może się trafi ktoś do wspólnej gry :)

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety Ja poczekam na mojego Pre-Ordera do Czwartku :/ taki urok .

 

Co do bugow to pozostaje miec nadzieje ze beda wszystkie bledy szybko wylapywac i patchowac .

Pomimo tych baboli gra w swojej klasie gier jest poprostu rodzynkiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcell pogramy jutro wieczorem koło 19 - 20 ( może będzie ktoś już miał też oryginał to będzie większa ekipa ) , bo teraz idę ćwiczyć :D

no ja zawsze ( prawie ) jestem medykiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w koncu jest z ta polska wersja? Jest wybor, chocby do multi czy wszystko przetlumacozne i zdubingowane rowniez w multi? Moja paczka dotrze dopiero jutro wieczorem a ciekawi mnie czy da sie odpalic oryginalna angielska.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...