Skocz do zawartości
romek

Konkurs Genius

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs zakończony, jutro podeślę wyniki (znaczy jak się obudzę bo już padam na pyszczek).

 

Kolejny konkurs dla Was pod TYM LINKIEM.

 

UPDATE:

1. Jaką mocą muzyczną dysponuje zestaw głośników Genius SW-HF5.1 5100?

a) 150W

b) 170W (odp. prawidłowa)

c) 200w

 

2. W jakiej maksymalnej rozdzielczości może działać mysz Genius Ergo 555 Laser?

a) 800DPI

b) 1600DPI

c) 3200DPI (odp. prawidłowa)

 

 

3. Co wyjątkowego ceciach!e mysz Genius Ergo T555 Laser?

a) różowy kolor

b) optyczno-dotykowy system przewijania (odp. prawidłowa)

c) 7-metrowy kabel

 

 

4. Głośniki Genius SP-HF360X posiadają:

a) tylko wyście słuchawkowe

b) tylko wejście liniowe

c) wyjście słuchawkowe i wejście liniowe (odp. prawidłowa)

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Nadesłano odpowiedzi: 1295

Poprawnych odpowiedzi: 1001

-----------------------------------------------------------------------------------

PS. Na miłość boską, nie piszcie do mnie jak dzieci neostrady czy jestem i czy wygraliście. Sami powodujecie niechęć moją do robienia konkursów przez takie zachowanie. Natrętów zablokuje na GG i przywitam 7 dni ZPP by dać dobry przykład innym. Pamiętajcie, macie sprawę, to zawsze piszcie o co chodzi a nie pytacie czy jestem... grryyy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi na szczęście prawidłowe ;].

 

PS. Na miłość boską, nie piszcie do mnie jak dzieci neostrady czy jestem i czy wygraliście. Sami powodujecie niechęć moją do robienia konkursów przez takie zachowanie. Natrętów zablokuje na GG i przywitam 7 dni ZPP by dać dobry przykład innym. Pamiętajcie, macie sprawę, to zawsze piszcie o co chodzi a nie pytacie czy jestem... grryyy....

A, co poniektórzy tutaj twierdzili, że to ja jestem niecierpliwy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki konkursu:

-----------------------------------

Dołączona grafika

Konkurs zorganizowany przez serwis PurePC wspólnie z firmą Genius dobiegł końca. Podsumujmy więc nadesłane odpowiedzi oraz przedstawmy zwycięzców. 1295 zarejestrowanych użytkowników wzięło udział w konkursie z czego nadesłano 1001 prawidłowych odpowiedzi. Poprawne odpowiedzi to: 1 B, 2C, 3 B, 4 C. Lista nagrodzonych poniżej. Wszystkim zwycięzcą gratulujemy.

 

Nagrodzeni:

Nagroda 1: Genius SW-HF5.1 5100

Zwycięzca: CarsonPoland

Nagroda 2: Genius Ergo 555 Laser

Zwycięzca: Rikki

Nagroda 3: Genius SP-HF360X

Zwycięzca: Krzychu95

Nagroda 4: Genius Ergo T555 Laser

Zwycięzca: KuBaB

-----------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

A i tak sobie myślę, że chyba trzeba zacząć wypowiadać się w tematach konkursowych, gdyż w tym jak i poprzednim (być może również wcześniejszym) konkursie wygrały osoby, które napisały coś w temacie o konkursie w trakcie jego trwania. Widocznie automat wybierający lubi takich użytkowników. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

A i tak sobie myślę, że chyba trzeba zacząć wypowiadać się w tematach konkursowych, gdyż w tym jak i poprzednim (być może również wcześniejszym) konkursie wygrały osoby, które napisały coś w temacie o konkursie w trakcie jego trwania. Widocznie automat wybierający lubi takich użytkowników. ;)

Właśnie też to zauważyłem konkurs temu, a teraz się potwierdziło ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaa wygrałem nie wierzę druga nagroda w życiu i to jaka fajna :D Nadal nie mogę uwierzyć :) Dzięki wielkie i najserdeczniejsze pozdrowienia dla romka :) Przydadzą się bardzo w moim pokoju, bo jeden mały głośniczek w telewizorze nie jest zbyt jakościowy :banana:

Edytowane przez Krzychu95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, po tym co napisaliście na temat osób wypowiadających się w temacie konkursu aż strach pomyśleć co będzie się działo przy następnym ^^ 16 stron 30 ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tym razem warto na przekór nic w nowym wątku konkursowym nie pisać. Mówię Wam, nie piszcie nic (oczywiście czytajcie ;) ), a teraz wygracie! :D

(Ja przynajmniej tak zrobię, bo i tak tutaj już o 2 posty za dużo nabiłem... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

A i tak sobie myślę, że chyba trzeba zacząć wypowiadać się w tematach konkursowych, gdyż w tym jak i poprzednim (być może również wcześniejszym) konkursie wygrały osoby, które napisały coś w temacie o konkursie w trakcie jego trwania. Widocznie automat wybierający lubi takich użytkowników. ;)

Dlatego tym razem warto na przekór nic w nowym wątku konkursowym nie pisać. Mówię Wam, nie piszcie nic (oczywiście czytajcie ;) ), a teraz wygracie! :D

(Ja przynajmniej tak zrobię, bo i tak tutaj już o 2 posty za dużo nabiłem... )

A ja myślę, że wprowadzę czarną listę osób, które choć dobrze odpowiedzą na pytania to i tak nie wezmą udziału w konkursie. Raz narzekacie, że nie ma konkursów, później, że wygrywają koleżkowie romka a teraz stwierdzacie, że kręcę wały i wybieram tylko tych co mnie wielbią. W drugą stronę ja się zaczynam zastanawiać czy jednak zakończyć robienie konkursów właśnie przez takie dziecinady jak tu zaprezentowane. Serio wam powiem, że nieraz przerastacie samych siebie. Nie wygracie to zaczynacie szukać dziury i spisku. Jeśli zrezygnuje z robienia konkursów to właśnie dzięki takim osobą jak davvid, andrew777 i inni w poprzednich tematach o konkursach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200+ osób wzięło udział w konkursie, więc nie sugeruj się kilkoma opiniami tutaj. Zresztą i tak w ich wypowiedziach więcej ironii niż sensu i wątpie, żeby ktoś naprawdę uważał, że napisanie w topicu ma jakiś wpływ na losowanie :) Konkursy to super sprawa i oby ich jak najwięcej.

 

 

PS

dzięki takim osobą

Admin przyłapany na orcie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że wprowadzę czarną listę osób, które choć dobrze odpowiedzą na pytania to i tak nie wezmą udziału w konkursie. Raz narzekacie, że nie ma konkursów, później, że wygrywają koleżkowie romka a teraz stwierdzacie, że kręcę wały i wybieram tylko tych co mnie wielbią. W drugą stronę ja się zaczynam zastanawiać czy jednak zakończyć robienie konkursów właśnie przez takie dziecinady jak tu zaprezentowane. Serio wam powiem, że nieraz przerastacie samych siebie. Nie wygracie to zaczynacie szukać dziury i spisku. Jeśli zrezygnuje z robienia konkursów to właśnie dzięki takim osobą jak davvid, andrew777 i inni w poprzednich tematach o konkursach.

Miałem już nic tutaj nie pisać, jednak to zrobię, gdyż naprawdę nie było moim celem krytykowanie konkursu czy też sposobu jego rozstrzygnięcia. Nigdzie nie napisałem, że wygrywające osoby zostały celowo wybrane przez Ciebie. Mój post to ot takie luźne spostrzeżenie, obserwacja (bez wniosków). I również jak poprzednik tutaj napisał, więcej w moim poście ironii, a nie jakieś prawdziwej uszczypliwości itp.

 

PS. Co do czarnej listy, w sumie dobry pomysł. Nie obrażę się także jak się na niej znajdę :) Naprawdę nie oczekiwałem wygranej, a tym bardziej nie zamierzałem się obrażać, spiskować (czy jak tam to nazwać) z powodu jej braku. ;)

Edytowane przez davvid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odebralem "paczuszke" :D Zaraz sie zabieram za testowanie sprzetu ale zanim to zrobie, chcialem serdecznie podziekowac organizatorowi i sponsorowi za mozliwosc wygrania cennych nagrod ;) Dzieki

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...