Skocz do zawartości
mod:3d

Czym się na codzień zajmujecie .... ??

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jeszcze jak to jest na Uniwerku albo na Polibudzie z kierunkiem informatyka?? Jest tam konkurs swiadectw?? Bo jesli nie to moze bym sprobowal?? Wiecie moze swiadectwo mam srednie ale jak sie juz dostane to zamierzam sie zaczac ostro uczyc to moje postanowienie noworoczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze jak to jest na Uniwerku albo na Polibudzie z kierunkiem informatyka?? Jest tam konkurs swiadectw?? Bo jesli nie to moze bym sprobowal?? Wiecie moze swiadectwo mam srednie ale jak sie juz dostane to zamierzam sie zaczac ostro uczyc to moje postanowienie noworoczne...

A w jakim mieście?? W ślimakolandii?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze jak to jest na Uniwerku albo na Polibudzie z kierunkiem informatyka??

hmmm slimakolandia ... gdzies slyszalem :P imho nigdzie nie ma konkursow, chyba ze na wieczorufke :wink:

zamierzam sie zaczac ostro uczyc to moje postanowienie noworoczne...

a ja sie zaczynam uczyc od jutra od ladnych kilq lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę swoją działalność ,więc siedzę cały dzień przed kompem i tylko czasem zerkam czy dzieci/córka 4l. i syn 7l./ czegoś nadzwyczaj głupiego nie wymyślili i nie pokaleczyli się. Jak już foka /tj.żona/ drze się ,że nie ma kasy ,to przyjmuję jakieś zlecenia ,2-3 dni ciężko pracuję i znowu tydzień przed kompem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie pisze mgr a właściwie próbuje się zabrać za część teoretyczną - ale nadmiar pracy (serwisowanie) nie pozwala się skoncentorawć, a poza tym w wolnych chwilach gram/overclocking/modyfikacje/dziewczyna/inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili to właśnie zmieniam okna - raz word z magisterką co idzie jak krew z nosa i forum :D Ale jeszcze trochę się muszę sprężyć i dostaćna doktoranckie ... i będzie co robić w labie. A co do imprezek to żona nie chce mnie puszczać na żadne z panienkami .... :( :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiuje EiT specjalnońć radiomomunikacja cyfrowa(studia dzienne) oraz pracuję w firmie zajmującej sie cyfrowym monitoringiem obiektów. Niem mam czasu prawie na nic. poza elektroniką interesują mnie freedrivowa jazda po lasach na rowerze, nurkowanie, mercedes S600(na którego zbieram pieniądze i może za 120 lat nazbieram) i głupota ludzka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1LO w Sopocie na informatyce :) poza tym to C I P S K O, dziewczyna (90% wolnego czasu, ale nie narzekam :)) i to co zostaje to komp :P nauka ?? co to jest ?? :D zabiore sie za nia dopiero w 2 roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...