Skocz do zawartości
nrl

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

ale ruch samych gałek ocznych jest chyba nieco szybszy, niż ruszanie mychą, żeby zobaczyć to, co jest np. po lewej stronie. Ideałem byłoby siedzenie wewnątrz sfery, będącej wielkim monitorem :lol2:

Dodaj do tego ruchy głową, no chyba że masz oczy jak kameleon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby chcieli udowodnic ze nie tylko krzaki robia ladne? :)

 

Oby tak , oby dali duze mapy z mnostwem zakamarkow i wieloma mozliwosciami przejscia danej mapy

ten silnik ma potencjal jak zaden inny ,to nie podlega watpliwosci

Dziwnym jest fakt ze jeszcze nikt z niego nie skozystal poza Crytekiem :/ ???

byc moze za drogi ?

i wiekszosc developerow woli jechac na 6-7 letnich lekko odswierzonych enginach .

 

Ja tam w ciemno mowie , kupuje jak tylko wyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą wprowadzić jakieś radykalne zmiany bo zostaną ponownie skrytykowani za powtarzanie scenerii. Kryzys mocno nawiązywał do ich pierwszej produkcji i powstała opinia, że tylko tropiki potrafią robić. Zresztą nie można zapominać skąd wywodzi się cryengine czy też co miał prezentować. Nic dziwnego, że natura jest dopieszczona na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą wprowadzić jakieś radykalne zmiany bo zostaną ponownie skrytykowani za powtarzanie scenerii. Kryzys mocno nawiązywał do ich pierwszej produkcji i powstała opinia, że tylko tropiki potrafią robić. Zresztą nie można zapominać skąd wywodzi się cryengine czy też co miał prezentować. Nic dziwnego, że natura jest dopieszczona na maxa.

 

Jeszcze jak mialem GF 440MX a topowa karta byl GF 4600 to bylo takie demko The Island chyba ,

to byl szoka na owe czasy

przez kilka lat nikt nie zrobil czegos porownywalnego , to byl wlasnie poczatek Cryteka .

 

Z CryEngine najwiekszym problemem chyba jest jednak kasa jaka trzeba za niego wylozyc ,

bo ludziska przeciez robia demka ,mapy , wiec przynajmniej Edytor jest user friendly.

Gdzie indziej moglby byc problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Te obrazki to wyglądają jak arty a nie screeny, chyba że skany tak beznadziejnie wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty. Łatwe to ;)

3455152[/snapback]

Jeszcze jak mialem GF 440MX a topowa karta byl GF 4600 to bylo takie demko The Island chyba ,

to byl szoka na owe czasy

przez kilka lat nikt nie zrobil czegos porownywalnego , to byl wlasnie poczatek Cryteka .

Crysisa mogli wypuścić za czasu gf7 , tylko nikt by nie pograł na wysokich detalach. W dodatku skroili go mocno do premiery , bo niektórzy testowali poprzednie buildy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem również ciekaw tych buildów i kto je testował?

Akcja może się i przenieść do miasta, ale i tak zacznie się pewnie na wyspie chyba, że zrobią coś w rodzaju CoD:MW. Czyli będziemy "skakać" to tu to tam (wyspa, miasto może i statek obcych).

Dla mnie fajnie by było gdyby wprowadzili to co pokazywane było na trailerach z Crysisa 1 pewien czas przed premierą, gdy jeszcze nie trąbili o DX10. Na jednym, czy dwóch filmikach widać było zasadzkę gdzie wysadzali drzewa (nie palmy), które zwalały się w poprzek drogi. No i było tam parę innych fajnych rzeczy np.: włażenie do sfery z dżungli, czy walka z Hunterem za pomocą miniguna (to było nawet i w reklamie jakiś głośników). Ostatecznie jak wiadomo zrezygnowali z tego, a jedynie palmy można było sobie pokosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktos oswieci czy Crysis 2 bedzie wydany rowniez na konsolach ??

Jesli tak , to kaplica i mozna zapomniec o super grafie i rozleglych mapach

bedzie konwersja za pare groszy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Crysis 2 ma być na konsole. Możesz kłaść się do grobu ;)

 

No to pewniakiem dostaniemy Crysis'a 1,5 bo jak ma byc jako taka zgodnosc z konsolami co maja 512MB whole memory

to beda znaczne ciecia w grafice i objetosci leveli :( tak samo jak w BadCompany2 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sa tu jeszcze tacy ludzie co wierza ze obecne konsole z ich ograniczeniami moga pomoc gra na PC ??

Moga tylko zaszkodzic .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Czy sa tu jeszcze tacu ludzie co wierza ze obecne konsole z ich ograniczeniam i moga pomoc gra na PC ??

Maoga i tylko szkodza ,tragedia w leb i do piachu ;)

A ja se kupie na konsole bo mnie k*** stać : D

 

Polaczki, zaróbcie sobie konsole a nie narzekacie i zazdrościcie konsolowcom!

 

Aha tylko dla ludzi pełnoletnich, mocne słownictwo

http://www.youtube.com/watch?v=eih9RKnT8Qo

 

/ironia mode off

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sa tu jeszcze tacu ludzie co wierza ze obecne konsole z ich ograniczeniam i moga pomoc gra na PC ??

Maoga i tylko szkodza ,tragedia w leb i do piachu ;)

Pierwsze zdanie nie trzyma się kupy, drugiego nie rozumiem. Po alko piszesz czy jak?

 

EDIT: A kto ci k*** powiedział, że konsole mają pomagać PC?

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i Bioshocku 2 zapomniałeś dodać, będzie GNIOT ;) więcej jak za 45 zł nie dotykać ...

Wiem, ze to ironia ale dodam od siebie 3 grosze. Crysisa osobiście zakupiłem miesiąc temu i dałem za niego 25zł bo akurat była promocja w EA. Bardziej kupiłem ga dla sprawdzenia możliwości PC niż z chęcią pogrania w dobrą grę bo Crysis to po prostu średniak i z takim nastawieniem do niego podchodziłem więc jeśli miała by wyjść druga część bez takiego skoku technologicznego i z tak samo "wciągająca" fabułą to akurat dla mnie 45zł to będzie cena adekwatne do otrzymanego produktu :]

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Crysis - świetna grafika, tragiczne wymagania -> ciągłe narzekanie ludzi, ale i tak każdy grał.

 

Crysis 2 - przeciętna grafika, sensowne wymagania -> takie samo narzekanie, ale i tak każdy zagra.

 

I jak dogodzić? Świetna grafika i niskie wymagania? Po co o tym mówić skoro tego nie było, nie ma i nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 dla konsol jest tworzony równolegle i oddzielnie dla konsol. Nie będzie to żaden port i cięcie na rzecz konsol , bo producent doskonale sobie zdaję , że na pc można pozwolić sobie na dużo więcej. Na konsoli mocny streaming i gorsze textury , brak af . Z pewnością z miejsca takie różnicę będą widoczne.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis tylko miejscami ma bardzo wysokie wymagania i jest bardzo skalowalny , minimalne ścięcie detali ,a wymagania lecą mocno w dół.

I jakość grafiki też drastycznie spada, a w Crysisie grafika robi różnice, mimo iż dla mnie grafa nigdy się nie liczyła.

 

@sideband, myślisz że im będzie się chciało dopracować grę na pieca? z założenia już przyjmuje, że gra będzie średnia. No, ale lepiej miło być zaskoczonym... więc jak wyjdzie gra to się ją sprawdzi :]

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...