Skocz do zawartości
nrl

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

, byle tylko liniowość nie była na poziomie CoD.

 

 

Wlasnie tego sie obawiam najbardziej , bedzie liniowo do bolu ,no moze nie tak jak w seri CoD . ale bez porownania do Crysisa :/

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos wiadomo na temat wymagań ? gra może i bedzie liniowa ale samo oglądanie grafiki w grze jest czysta przyjemnością

 

Wymagania wcale kosmiczne nie będą - powód? Crysis 2 ląduje też na konsolach, wiec twórcy musieli popracować nad optymalizacja itp.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Crysis 2 rewelacyjnie się zapowiada ,ja jestem akurat fanem Crysisa i jak dla mnie jest to jedna z lepszych FPS. Często do niej wracam i przeszedłem ją już kilka razy ,tyczy się to także dodatku. Oczekiwania mam duże wobec C2 ,po tym filmiku widzę że jatka będzie dobra ,ale klimat dzungli bardziej mi się podobał ,jednak w tamtym temacie pokazali majstersztyk ,jak będzie tu zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac to pod wzgledem grafy ta gra wyglada po prostu dobrze i nic ponad to. Miejsce cryengine jest posrod krzakow i palm, i nigdzie indziej.

 

Narzekasz, na pewno dadzą pececiarzom jakiś "szejder" lub dwa, coby gra wyglądała lepiej niż na konsolach ;)

 

A tak serio to będzie niezły skandal jeśli sequel będzie brzydszy od pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze weźmy pod uwagę fakt, że rozgrywka będzie się toczyła w betonowej dżungli. Tak jak już nie raz pisano CryEngine wypada najlepiej wśród krzaków i roślinności, drzew. Dlatego Crysis 2 może się prezentować tu troszkę słabiej .Co jak co, ale jakby tak dokładnie się przyjrzeć teksturom w Crysis to one szału dziś już nie robią. Cały efekt daje właśnie roślinność i drzewa. Grałem ostatnio w Crysis i owszem tekstury są niezłe, ale w konsolowej grze Uncharted 2 widziałem MOMENTAMI lepsze niż w całym Crysis. Na razie można spekulować. Dopóki nie zobaczę gameplaya na żywca to nie oceniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 - demo na Xbox 360 lada moment, reszta graczy musi czekać na premierę : NVISION.pl

 

<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/nkoxgOhARE0" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić, ze wstawiają takie kawałki do trailerów. Promocja musi być :lol2: Swego czasu Prodigy lubiłem ale po The fat of the land zeszli na psy. Poprzedni trailer z NIN - just like you imagined było bardziej czadowe. Wracając do samej gry jaj nie urwie bo to betonowa dżungla. Chyba, że zmajstrują coś lepszego a la FEAR 1 (iskry, kawałki, tynku i totalna rozpierducha). Zapowiada się, iż może być całkiem całkiem. Pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pograłem w demko na klocku i raczej jestem rozczarowany. Przede wszystkim 6 vs 6, WTF? Owszem mapka jest mała, ale mimo wszystko to za mało ludzi. Zeby to był zwykły DM to 11 przeciwników by było ok. Sensu team deathmatch nie widze żadnego, co innego w trybach gdzie trzeba będzie coś przejmować.

Jeden mecz zagrałem, od razu jakoś trzy kille wbiłem, potem biegam i biegam i nikogo nie moge znaleźć. Czasem gdzieś z dalszej odległości kogoś widziałem, ale mapka jest tak ciasna że od razu wszyscy gdzieś znikają, a żeby zabić trzeba jeszcze więcej naboi wpakować niż w Bad Company 2.

Do tego większość razy zginąłem od melee killi.

 

Graficznie akurat ta mapa nie powala, ta sama co na E3 czyli dach budynku, samo miasto raczej powinno robić dużo większe wrażenie. Jeszcze troche na pewno pogram w multi, trzeba sie przyzwyczaić bo to zupełnie inna rozgrywka, no i trzeba opanować korzystanie nanosuite-a, bo to w sumie kluczowe.

 

 

 

Czy na PC będzie więcej graczy w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinieneś wylać swe żale w dziale konsol. Ogólnie pocięty ten "kryzys" będzie na konsole. Widać, że zależy "krajtekowi" na nowych klientach wydając demo tylko na xbox'a. To demo to taki dobry lubrykant.

 

:wink:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi pewnie będzie się różnić w wersji na PC także ja bym na razie poczekał z osądami. Ale 6vs6 to faktycznie mało w porównaniu do Bad Company 2 czy nawet typowo konsolowego Killzone 2. Oby poprawili wersje konsolowe i wydali znacznie lepszą graficznie wersje PC. Chociaż ja i tak bardziej celuje w SP, a nie MP. Od MP mam już swoje gry i na razie mi starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę parametry Xbox360 to wersja na PC ma do dyspozycji duuuuużo większą liczbę zasobów - karty graficzne z ponad 1GB pamięci i mocne 4 rdzenie. Grzechem byłoby tego nie wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze zrezygnowali juz kompletnie z dx 9 i pozostaje tylko dx10/11. Po za tym jeszcze moga grafike podrasowac do czasu premiery.

 

Nie zrezygnowali, w wymaganiach podali Windows XP, poza tym xbox korzysta z jakiejś pochodnej DX9.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerowałbym się specjalnie tymi wymaganiami. Wszystko zależy też od optymalizacji, a ta jak będzie kuleć to nawet z nieco słabszą grafiką może zabijać dzisiejsze komputery. Przykładem może być Black Ops, który ma gorszą grafiką niż MW2 i do tego chodzi gorzej u mnie po pobraniu najnowszych aktualizacji. Jak patrze na filmiki to szału nie robi, ale ogólne wygląda przyzwoicie. Czekamy na demko MP w wersji PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostateczne wymagania sprzętowe Crysis 2 | Wiadomość 2011-02-04 10:55:55 | GRY-OnLine

 

Dowiedzieliśmy się przy okazji, że Crysis 2 wymagać będzie połączenia z Internetem w czasie pierwszego uruchomienia. Ma to oczywiście związek z systemem autoryzacji mającym zapobiegać piractwu. Na szczęście w czasie zabawy możemy być całkowicie odłączeni od sieci i nadal cieszyć się rozgrywką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napiszę inaczej, parę nowych screenów:

 

Crysis 2, leaked 49 days early.

 

 

 

Do moda: tam nie ma linków do niczego nielegalnego.

 

Przeciez to jest jakas wczesna betka, w ktora wlasciwie nie da sie sensownie grac, nie nazwalbym tego wyciekem 49dni przed premiera, bo ta wersja nie ma wiele wspolnego z koncowym produktem B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak dla mnie to wygląda co najwyżej interesująco. No ale może to "tylko" DX9, bo innych screenów tam nie widziałem.

 

 

Z drugiej strony dwójka powinna się mocno prezentować w akcji. Te rózne filmiki w mieście nocą robiły wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...