Skocz do zawartości
nrl

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba umiejętnie ciąć detale i wiadomo w grze wszystkiego nie ustawisz , dlatego ręcznie w plikach po ustawiać. Dajesz high + kilka opcji z v.high i grafika jest super , a wymagania sporo niższe. Crysis na medium i shadery high wygląda nieźle , ale low to parodia.

 

Wydaje mi się , że crysis ma renomę odnośnie grafiki , jeżeli zejdą w dół to doskonale zdajesz sobie sprawę , że będziesz rzeź niewiniątek :lol2:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie pare miesiecy panowie z konkurencyjnej dla Cryteka firmy DICE

obiecywali ze gra Bad Company 2 jest tworzona odzielnie dla PC i Konsol .

Wyszla betka i widac ze roznice sa minimalne . mapy okrojone i pare innych ciec :/

 

Takie czasy ze Crysis 2 bedzie miale podobne ciecia , male mapy zeby wsio chodzilo na 512MB Ram konsol

 

 

obym sie mylil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak dla mnie grafika może być na poziomie Far Cry 2, dla mnie to najpiękniejsza graficznie gra. Na konsoli wygląda i chodzi świetnie, więc da się, choć na pewno poziom Crysisa to nie jest (sam krajobraz jednak bez porówniania lepszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy z tymi malymi mapami ? przeciez jasno powiedziane ze w singlu bedzie liniowy gameply, wiec nie ma co plakac ze wam 200 m mapy zabraknie. co do okrojenia gry przez konsole - NO I CO Z TEGO ? Jesli gra ma byc dobra to bedzie - przeciez zamiast grafiki dla kazdego liczy sie gameply prawda ?

 

ja tam czekam , z checia zobacze co gierka zaoferuje ale nie spodziewam sie niczego powyżej średniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że Crysis to przede wszystkim grafika, a nie gameplay. Kiedy ją straci, stanie w kilometrowym szeregu gier niewartych uwagi. Pozostaje liczyć, że twórcy postarają się zrekompensować jakoś ewentualne braki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe. Nie twierdzę, że pierwszą rzeczą jak przychodzi na myśl mówiąc o tym tytule to grafika jednak w pewnym momencie przestaje się na nią zwracać dużą uwagę i po prostu gra się. Nie pozostaje nic innego jak czekać na samą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że Crysis to przede wszystkim grafika, a nie gameplay. Kiedy ją straci, stanie w kilometrowym szeregu gier niewartych uwagi. Pozostaje liczyć, że twórcy postarają się zrekompensować jakoś ewentualne braki.

Ja powiem od siebie, że jak komputer pozwala na pełne detale i niski frame rate nam nie dokucza to wówczas jest i dobry gameplay. Do tej pory nie ma gry , w której można na wiele sposobów załatwiać przeciwnika, oszukać , zajść, puścić samochód - strzelić w bak -łubudubu i lecimy dalej. Nie wiem co wy chcecie od game play. Dla mnie jest najlepszy jaki można było zrobić, a nie Cod`y zakodowane i zaskryptowane badziewia multiplatformowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem od siebie, że jak komputer pozwala na pełne detale i niski frame rate nam nie dokucza to wówczas jest i dobry gameplay. Do tej pory nie ma gry , w której można na wiele sposobów załatwiać przeciwnika, oszukać , zajść, puścić samochód - strzelić w bak -łubudubu i lecimy dalej. Nie wiem co wy chcecie od game play. Dla mnie jest najlepszy jaki można było zrobić, a nie Cod`y zakodowane i zaskryptowane badziewia multiplatformowe.

 

Swiete slowa , ano ludzie sie czepiaja niby slabego gameplay

bo w wiekszosci przypadkow owi userzy nie osiagaja przyzwoitego framerate :/

tak , to prawda i tylko prawda ;)

 

Jak ktos ma w max detalach znacznie powyzej 30 fps to jest czysty Fun w najwyzszej klasie

sam osobiscie jeszcze jesienia pozyczylem na kilka dni od kumpla GT285 zeby zagrac ponownie w WarHead'a w prawie max detalach , miod malina ,niektore mapy to na 4 sposoby przechodzilem

czasami golymi recami :)

 

Niech mnie ktorys z tych co tak nazekaja na gameplay'e w Crysisie powie ktora gra umozliwia taka jazde ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiete slowa , ano ludzie sie czepiaja niby slabego gameplay

bo w wiekszosci przypadkow owi userzy nie osiagaja przyzwoitego framerate :/

tak , to prawda i tylko prawda ;)

 

Jak ktos ma w max detalach znacznie powyzej 30 fps to jest czysty Fun w najwyzszej klasie

sam osobiscie jeszcze jesienia pozyczylem na kilka dni od kumpla GT285 zeby zagrac ponownie w WarHead'a w prawie max detalach , miod malina ,niektore mapy to na 4 sposoby przechodzilem

czasami golymi recami :)

Niech mnie ktorys z tych co tak nazekaja na gameplay'e w Crysisie powie ktora gra umozliwia taka jazde ??

Może nie każdemu taki gameplay pasuje ?

 

Ja Crysisa lubię za oprawę AV, nanosuit ale nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie każdemu taki gameplay pasuje ?

 

Ja Crysisa lubię za oprawę AV, nanosuit ale nic wiecej.

Bo niektórzy nie rozumieją , że gdyby nie grafika i wymagania to ta gra przeszłaby bez większego echa. Co z tego , że gierkę można przejść na 50 różnych sposób , skoro przez ok 70% gra jest nudnawa. Także crysis/warhead są dobre , ale jeden raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem jak dla was ale dla mnie gameplay w crysis sprawiał wielką frajdę do czasu walki z obcymi...wtedy już było średnio. Ale koreańców się super podchodziło :)

 

Mam nadzieję że 2 część da więcej walk z ludzmi a nie alienami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra byla w tedy nudna jak ja sie przechodzilo na j***ł pies ... przed siebie.

Zabawe trzeba zauwazyc do okola :) Niby jest sciezka, ktora prowadzi do nastepnego czekpointu, ale a jakiejs odleglosci od sciezki sa zloczyncy i mozna sie nimi bawic :)

 

No ale jest sie taki nie urodzil, zeby wszystkim dogodzil :P

 

I kłucic sie, i wymieniac argumenty mozna az sie czlowiek spoci. Jeden widzi wszystko, co gra ma do zaoferowania, a drugi pomaga tej grze oferowac wiecej i wiecej i tak jak Gregor powiedzial: strzelic w bak, przeskoczyc auto,

 

 

@@@ Zibi ... tez bym tak wolal. Aczkolwiek sednem Crysisa jest przebudzenie sie ufoli i atak na Ziemie. Tak wiec raczej nie beda grac drugoplanowej roli ... chyba, ze jakos to sprytnie fabularnie zmienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam podstawka nudziła. Ale po odpaleniu Warhead zmieniłem zdanie. Wreszcie jakaś naprawdę ciekawa fabuła/akcja, a nie tylko bieganie po dżungli. W zasadzie cały Warhead przelazłem za jednym razem bez oderwania się od komputera. Także panie Mario2k framerate nie ma nic tu do tego. Przy odpowiednim configu też miałem nieco powyżej 30 FPS. Wystarczająco płynnie przy zachowaniu dość ładnych detali na High.

 

Wracając do tematu fabuły w podstawce, była dobra tylko pod koniec na statku. Pierwsze ~70% były dla mnie po prostu nudne. Frajda z zabijania na wszelkie sposoby jest owszem. Interakcja z otoczeniem jako taka jest. Możemy sobie coś tam rozwalić. Pobiegać i podziwiać widoki. Fakt jest frajda, ale ja oczekuje czegoś więcej. To dostałem dopiero w Warhead tyle, że gra była za krótka. Zresztą pisałem o tym już nie raz i nie mam zamiaru się powtarzać i przekonywać tych samych osób co zawsze.

 

Po Crysis 2 jedynie czego oczekuję to dobrego Gameplay'u. Niczego więcej. Grafika i tak będzie ucięta, bo programistom nie będzie się chciało dopieszczać wersji PC. Dostaniemy zbliżony graficznie produkt co na konsolę, ale to będzie w zupełności starczyło. Jak dostanę coś na wzór Warhead tyle, że dłuższe to nie będę nawet narzekał.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Crysis 2 jedynie czego oczekuję to dobrego Gameplay'u. Niczego więcej. Grafika i tak będzie ucięta, bo programistom nie będzie się chciało dopieszczać wersji PC. Dostaniemy zbliżony graficznie produkt co na konsolę, ale to będzie w zupełności starczyło. Jak dostanę coś na wzór Warhead tyle, że dłuższe to nie będę nawet narzekał.

Oni reklamują silnik bo mają zamiar go sprzedać i jako jego twórcy powinni pokazać co potrafi, jeśli tylko są możliwości powinni z nich korzstać. Wszyscy rzucą się na niego jak "szczerbaci na suchary" by robić łatwą kasę na grach. Jest najlepszy pod względem wizualnym a jak pokazują w materiałach też i łatwy w obsłudze na wszystkich platformach. Myślę, że wersja pc będzie bogatsza bo ten silnik pretenduje do "next gen".

Takie jest moje zdanie i takie są moje życzenia na temat kolejnej wersji silnika.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Poszukajcie sobie wywiadów w których Cevat mówi, że wersja PC będzie wyglądała lepiej i w ogóle na niej mają skupić się bardziej. Ale póki co to tylko zapewnienia zobaczymy jak wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba wakacje :) przynajmniej tak wynika z koncowki trailera

 

Tak na marginesie, juz widze ze crysis 2 obnazy pokracznosc tego silnika w generowaniu zabudowanych przestrzeni. Nic tu specjalnego nie widac, jedyne co nadal trzyma poziom to cieniowanie, oswietlenie i shadery jako calosc. Ale ogolnie widac ze ten silnik bardziej pasuje do generowania krzakow i chatek skleconych z plyt i desek.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Holiday 2010 czyli końcówka roku - listopad/grudzień. "Holiday season" trwa od święta dziękczynienia do nowego roku.

 

 

A ten trailer, a w sumie teaser, bardzo fajny. Najbardziej lubie właśnie takie klimatyczne teaserki na dobrą sprawę nic nie pokazujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bez większego znaczenia czy grafika będzie tu lepsza. Sugerując się tymi filmikami już widzę, że dobrej akcji nie zabraknie. W zasadzie jak Crysis 2 będzie miał takie tępo akcji jak Warhead to nie mam się czym martwić. Czekam niecierpliwie na tą grę. Do tego czasu może uda mi się zmodernizować kompa bym mógł w miarę płynnie w to pograć. Ew. kupię wersję na PS3. Gorsza grafika i granie na padzie nie jest dla mnie takim problemem. Liczy się teraz fun z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...