Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

aktualnie ogladane:

naruto - 128/?, raz nuda, raz walka. mozna ogladac

inuyasha - 80/167, troche za dlugie i monotonne, ale sa ciekawe momenty

gto - 22/43, praktycznie drugi goldenboy :D

juuni kokuki - 41/45, dobre, ladnie przedstawiony swiat

girls bravo 2/11, troche glupawe

ranma ~120/161, na poczatku smieszne, potem robi sie schematyczne

samurai champloo 2/26, moze byc ciekawe

 

ostatnio skonczone:

midori no hibi - chwilami smieszne

hagane no renkinjutsushi - ^^

elfen lied - ^^

samurai 7 - dobre

kumo no mukou, yakusoku no basho - nie wiem co ludzie w tym widza, hoshi no koe bylo o wieeele lepsze.

azumanga daioh - chwilami rozwalajace :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zaczynam babiec na starosc.

Najpierw Kimi Ga Nozomu Eien, potem DearS a teraz Mai-HiME. :mur:

Dzieki Bogu jeszcze trzyma mnie wsrod meszczyzn Berserk i NGE.

 

Ktos wie co jest z LMF bo juz chyba wyszedl 25 RAW a tam dalej 20 odcinka nie widac. :(

Girls Bravo to czlowiek oglada dla... ehm... no wiecie czego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zaczynam babiec na starosc.

Najpierw Kimi Ga Nozomu Eien, potem DearS a teraz Mai-HiME. :mur:

eee, nie przesadzja My-HiME nie jest typowo babskie ;>

Moim zdaniem calkiem dobre anime, z humorem na poziomie, kilkoma swietnymi kawalkami muzycznymi.

 

Choc trzeba przyznac ze jest to calkiem spory "wyciskach" lez, szczegolnie ostatni i przed ostatni odcinek :>

 

 

Btw. Ogladal ktos GANTZ ?

 

Polecam, bardzo dobry humor i ironia z postawy ludzi w dziesiejszym swiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"gto - 22/43, praktycznie drugi goldenboy"

 

hmmm nie ogladalem nigdy GB ale i tak wydaje mi sie ze gto jest starszy wiec to raczej na odwroot. Ale moja siostra ogladala i jak sie nie myle to GB to jest jakies echi a gto to raczej nie bardzo :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choc trzeba przyznac ze jest to calkiem spory "wyciskach" lez, szczegolnie ostatni i przed ostatni odcinek :>

1367201[/snapback]

Kimi Ga Nozomu Eien to jest dopiero "wyciskacz". Normalnie to myslalem ze sie poplacze jak doszedlem do konca. :lol:

Mai-HiME ma cos w sobie a najlepsza scena z calej serii to "smierc" Mikoto. ;)

Poprostu sie poplakalem. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

herzlich willkommen :wink: moze pytanie bylo walkowane n razy ale jakie anime w stylu scfi mozecie polecic? od razu mowie ze akire, armitage, gitsy, wonderfull days, appleseed mam za soba :D i mowie tu o jakis nowszych produkcjach. albo cos dynamicznego w stylu ninja scroll czy escaflowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Appleseed'a nowsza wersje tylko ^^ (warto wrocic do pierwszej?), Cowboy'a czasem na Hyper widzialem ale moze poszukam i obejrze calosc. A to to ostatnie to mozesz przyblizyc? albo rzucic linkiem z opisem. i co to jest Stella of the Universe? jakos nie moglem znalesc <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki thx.

dobrze ze napisales o zero bo bym sobie dal spokoj jak tylko zobaczylem kiedy zaczeli to robic :wink: nie to ze cos mam do starych produkcji ale chyba za badzo zwracam uwage na kreske w animacji. i strone dzwiekowa <_< jak sciagne i obejze to powiem czy bylo warto ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w jakim playerze ogladacie anime?

Bo mam problem z mkv (dual audio), z pojedyncza jest ok.

Gdy chce go ogladac w subedit to mam 2 sciezki audio rownoczesnie odgrywane, a mkv splitera instalowalem.

Z ogm (daul audio) mam do wyboru sciezke, i wogole pojawia sie ikona do wyboru sciezki.

Probowalem w BSPlayerze, ale tam mi przycina bo jest wlaczony VMR9 zeby napisy sie wyswietlaly.

Jakis pomysl zeby w subedit (bo dziala plynnie) dalo sie wybrac sciezke w mkv, albo jakis inny player co naklada napisy z pliku bez uzycia VMR9?

Z gory thx.

 

Edit: I po problemie XP codec pack + moragan stream switcher i wio. I systemu przynajmniej nie zasmieca kodekami :D

Jednak sub edit rzadzi :D

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VLC www.videolan.org - ma dodatkowo te zalete, ze otwiera rowniez niekompletne i uszkodzone pliki, a dodatkowo nie potrzebuje kodekow video anni splitterow (jedynie filtry do dzwieku) do poprawnego dzialania.

Ew. Media Player Classic (to nie jest Window Media Player!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: I po problemie XP codec pack + moragan stream switcher i wio. I systemu przynajmniej nie zasmieca kodekami :D

Jednak sub edit rzadzi :D

1375363[/snapback]

Czyli u Ciebie to samo... właśnie przedwczoraj walczyłem, i doszedłem do tego samego wniosku (morgan). A co zabawniejsze, niektóre mkv działają z m-ska splitterem normalnie. Jak coś, polecam media player classic - subedit niestety potrafi srzelać fochy. No i nie obsługuje niektórych zaawansowanych formatów napisów - trzeba direct vobsubem, który ma u mnie opóźnienie 0.5-1s przy wyświetlaniu zewnętrznych napisów :/

 

</ hr>

 

Aktualizacja spisu anime :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:twisted: niach niach niach thx za linka. zwykle jak wklepywalem w google anime to wyskakiwalo animenation(chyba) a ten ranking mi sie przyda :twisted: szkoda tylko ze na glownym nie ma jeszcze gatunku.ale to drobiazg

btw pierwszy odcinek Full Metal Panic! mam za soba... rotfl

Edytowane przez OrGiUsZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam sobie wlasnie Samurai Champloo - zdecydowanie polecam!

 

Film niby o samurajach (XIX-wieczna Japonia), ale bardzo wspolczesny (dragi, grafficiarze, punki itp. - duzo zaczerpniec ze wspolczesnej kultury, calkiem ladne wpasowanych w historyczne realia). Bardzo fajna kreska, swietne sceny walk - szczegolnie glowny bohater, Mugen, ktorego styl zawiera elementy breakdance'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam sobie wlasnie Samurai Champloo - zdecydowanie polecam!

 

Film niby o samurajach (XIX-wieczna Japonia), ale bardzo wspolczesny (dragi, grafficiarze, punki itp. - duzo zaczerpniec ze wspolczesnej kultury, calkiem ladne wpasowanych w historyczne realia). Bardzo fajna kreska, swietne sceny walk - szczegolnie glowny bohater, Mugen, ktorego styl zawiera elementy breakdance'u.

1383517[/snapback]

Racja Samurai Champloo jest zajefajny, humor, sceny walki, postacie wszystko nice. Tylko ze KAA daje [gluteus maximus] i wolno wypuszcza 4ep (DVDrip He-AAC 5.1) dopiero a Anime.fin ma juz 8 (DVDrip, AC3).

Meh meh Mugen cfaniaczek skory do walki i Jin spokojny,opanowany ronin :D

Nie ma to jak przeciwienstwa :wink: A jescze jest tam jakas dziewczyna.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietne sceny walk - szczegolnie glowny bohater, Mugen, ktorego styl zawiera elementy breakdance'u.

Mugen posysa, Jin rzadzi ;)

<-------

 

Chociaz jak w 24 epie, rozmawiaja o sobie i swojej przeszlosci i Mugen mowi:

-"Eeeeem , no to ja lubie kobiety z duzymi cyckami."

-"Ta, wiemy -.-"

to padlem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...