Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.boxtorrents.com

http://anime.therisenrealm.com/ost-trigun.html

http://www.gendou.com/amusic/ (jesli dobrze pamietam wymaga rejestracji)

 

Za jakosc dwoch ostatnich nie recze, nic z nich nie sciagalem ;)

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam troche anime i chciał bym sie z kims powymieniac. Poniżej jest mój spis, zainteresowani prosze zwracac sie na mojego mail dk_shenron@wp.pl.

 

pozdrowienia:)

1 Get Backers

2 Full Matal Alchemist

3 Berserk

4 Hellsing

5 Texhnolyze

6 Kimagure Orange Road

7 Kimagure Orange Road OVA

8 Oruchuban Ebichu

9 Puni Puni Peomi

10 Furi Kuri

11 Project A-KO

12 Ghost In The Shell

13 Ninja Scroll

14 Akira

15 End of Summer

16 End of Summer 2 - Last days

17 Naruto

18 DBZ MOVIE 5

19 DBZ MOVIE 9

20 DBZ MOVIE 3

21 DBZ MOVIE 8

22 DBZ MOVIE 4

23 DBZ MOVIE 7

24 DBZ special BARDOCK THE FATHER OF GOKU

25 DBGT MOVIE

26 Dragon Ball

27 DB MOVIE 1

28 La Blue Girl

29 Isaku

30 Night Shift Nurses

31 The people of Nonomura Hospital

32 Dragon Ball Z

33 Hentai - Kite

34 Patlabor 2 the Movie

35 Ruruni Kenshin OVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że Kite zawiera ostre scenki nie znaczy, że jest to od razu hentai - nie seks jest tematem tego anime.

1320933[/snapback]

Może i tak ale zawiera sceny erotyczne więc w sumie możemy to zaliczyc do hentai :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bwhahaa mozesz wyjasnic idee napisania Hentai przy Kite, ktoory w zasadzie tak jak @Dijkstra moowil hentajem jest niejako przy okazji, a nie dales np przy LBG(ktoora H jest na 100%) albo Night shift nurses(nie widzialem samego filmu tylko jakies screeny kiedys na ANIDB wiec moze sie myle ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema sprawy :>

 

btw. jezeli ktos nie widzial to polecam Anime "Monster" akcja toczy sie po upadku muru berlińskiego na terenie Niemiec i Czech, bardzo wciagajaca i zagadkowa fabula i nareszcie jakies anime gdzie niema mechow, nadprzyrodzonych mocy i innych tego typu rzeczy. :rolleyes:

Edytowane przez Ruido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za polecenie :)

 

Ja wczoraj obejrzalem FLCL (Fooly Cooly, Furi Kuri) - beka niesamowita, choc humor bardzo montypythonowski.

GAINAX sie m.in. nabija z Evangeliona - swojego najslynnejszego dziela :lol:

 

No i Maluch w anime to jest to 8) Nawet jesli pojawia sie na krotko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako takto niema, wiekszosc to manipulacje zwykle ;]

zreszta jeszcze wszystko sie nie wyjasnilo, a co do nadprzyrodzonych mocy to mam namysli ze glowny bohater nie jest czarodziejka z ksiezyca albo kame ame or smth ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po obejrzeniu FLCL zaczalem sie rozgladac za dyskografia The Pillows - niestety na razie bez powodzenia (nie liczac muzyki z anime) :(

1332173[/snapback]

Fuuu, The Pillows mialem dyskografie, ale nie przypadl mi ten zespol do gustu.

L'arc_en_Ciel i Hyde (szczegolnie album 666) to jest to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do DB: tak sie składa, ze było kilka filmów z tej serii.. nie obejrzalem wszystkich, ale mniejsza z tym... wlasnie sie dowiedzialem,ze istnieje film do DB GT! prawdopodobnie jest świetny, sam jeszcze nie widzialem, ale na dniach go dostane to podziele sie wrażeniami.

Ostatnio na jakimś zjeździe mangowiczów pewien koleś odparł twierdząco: Dragon Ball to nie anime, to ZJAWISKO... chodzilo mu o to ze DB przerosło miano zwykłego anime.. ale podoba mi sie jeszcze Ikitausen (świetna bajka...) i Yuanuasha (chyba tak sie pisze :P) gorąco polecam te 2 ostatnie anime, i oczywiscie tez ten film "Dragonball GT - Movie - A Hero's Legacy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yuanuasha - czyzby Inuyasha? ;) Fajne, ale o jakies 100 odcinkow za dlugie :P

 

DB jak dla mnie jest przerazliwie przereklamowane - co jest w tym serialu takiego fajnego (poza walkami ciagnacymi sie przez 10 odcinkow z dynamika wyscigu slimakow :P )?

To samo z Naruto - z przecietnego anime o sredniej fabule ludzie robia nie wiadomo co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie kazdy ma swoje zdanie.. a co do DB wcale nie jest przeklamowane, ale czasami wiele osób za wiele oczekuje od tego anime.. jesli podoba sie komus taki typ anime, to DB jest dla niego.

Inuyasha <-- masz racje, to jest prawidłowa nazwa :-)===

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym, którym podobało się Elfen Lied polecam czteroodcinkowe OVA Hitsuji No Uta (Song of The Sheep). Krew co prawda nie leje się strumieniami, ale ma tę samą nostalgiczną atmosferę, jaka towarzyszy poznawaniu losów Koty i Yuki z elfen.

Anime ze studia Madhouse (Chobits, Texhnolyze, Gunslinger Girl, BECK, Trigun)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie jestem w trakcie Texhnolyze - ciezki kawalek chleba...

 

Ma swietna kreske i niezly klimat, ale trudne w odbiorze - co nie znaczy, ze jest zle, nie nalezy po prostu do anime "lekkich, latwych i przyjemnych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie jestem w trakcie Texhnolyze - ciezki kawalek chleba...

 

Ma swietna kreske i niezly klimat, ale trudne w odbiorze - co nie znaczy, ze jest zle, nie nalezy po prostu do anime "lekkich, latwych i przyjemnych".

1336056[/snapback]

No nie należy... około 14 odcinka zaczyna się rzeźnia, a pod koniec gałki oczne wysadza. Tylko początkowe odcinki są raczej średniawe. No ale ten opening theme by Juno Reactor...

 

Pomysł serii mocno przypomina mi Tokyo Underground - ktoś jeszcze ma podobne iimpresje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladalem TU, wiec ciezko mi powiedziec.

 

Na tyle, na ile obejrzalem (11 odcinkow) to przypomina mi to troche skrzyzowanie GitS z SE Lain.

 

A OP jest super :) MP3 trafilo na playliste po pierwszym odcinku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem ten film z DragonBall GT. JEST SWIETNY !!!!!!! Naprawde, polecam tym, ktorzy lubia DB. To jest po prostu swietne, jak ogladalem to nawet mi sie lza wzruszenia zakrecila w oku, bo nie sadzilem, ze mozna zrobic tak fajny film di serii, ktora sie zakonczyla. Naprawde dla fana DB jest to material obowiazkowy do obejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...