Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem sobie Genshikena i musze powiedziec ze calkiem fajna seria :)

 

Chyba najbardziej realistyczne anime jakie dotad widzialem, w tym sensieze bohaterami sa zwykli ludzie w zwyklym swiecie, bez zadnych dziwaczno-kosmicznych klimatow ;) Nawet calkiem fajna kreska.

 

Serial lekki i przyjemny, ot takie cos dla rozerwania sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś oglądałem pare razy all serie DB ale teraz wydaje mi sie beznadziejny a texty typu "Db rullezz" pisane są przez tych,którzy porządnych anime nie widzieli,chociaż się przyznam,że ostatnio mnie naszla ochota poogladać DB(pierwsza serie)...

 

Osobiście polecam NeonGenesisEvangelion(renewal)-fajny klimat,dziwne anime,szczególnie zakończenie,ale to anime ma jakiś głębszy,ukryty przekaz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renewal to jest wersja odnowiona cyfrowo przez ADV?

 

Jesli tak, to nie ogladajcie tego - ma pokrzaczona muzyke. Utwory sie zaczynaja i koncza w innych miejscach niz w oryginale, niektorych brakuje, zupelnie bez ladu i skladu. :? Np. w pierwszym odcinku, w scenie jak Shinji rozmawia z ojcem muzyka konczy sie w polowie - i cala scena traci polowe klimatu...

 

Oczywiscie do kompletu z NGE obawiazkowo End Of Evangelion ;)

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Gokusen

 

Pani gangster, przyszła szefowa jednej z rodzin Yakuzy, postanawia spełnić swoje odwieczne marzenie - zostać nauczycielką. Trafia jej się najgorsza klasa w najgorszej szkole oczywiście ;] W dodatku przyzwyczajenia i rodzinna tradycja nie łatwo daje się ukryć w nowej pracy. Ogólnie bardzo zabawne i niegłupie anime, acz niestety mało popularne. Jedyna znana mi wersja, która jest w tym momencie dostępna to AnimeOne. Jest też manga i serial live-action.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ;p jestem nju i zdiwiony ze wsrod tweakowcow tak wielu oglada anime :> (oczywiscie mile zdziwiony :P)

ja polecam bardzo "BECK!" ogladalem troch animcow i musze przyznac ze to ma chyba najlepszy OST jaki w zyciu sluchalem - nieprzepadam za j-rockiem (gackt a fe! :| ) wiec to cos znaczy :P... samo anime opowiada o chlopaku ktory zaczyna grac na gitarce i proboje sil w zespole j-rock ;] wiecej info i linkaczy na www.beckfansite.com (po angielsku ale jest to strona gosci z Polski ;] ) manga w pierwszych tomachma baaardzo dziwna kreske i trudno mi sie bylo przyzwyczaic ale pozniej juz jest luz :P a anime no coz... animowana Maho-chan jest hooot szczegolnie w czarnym bikini ;]

a i popieram HELLSING OWNZ ! mam tapetke z alucardem. najlepiej wygladal w ostatnich odcinkach z rozpuszczonymi wlosami jak walczyl z (no dobra masakrowal :P) incognito ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee BECK najlepszy OST, IMO do flcl czy hellsinga sie nie umywa.

 

a ostatnio widziałem wkońcu Infinite Ryvius i powiem pierwsza połowa średnia, za to w drugiej połowie robi sie naprawdę ciekawie, psychodeliczne klimaty niczym z NGE, masywnie rozbudowana charakterystyka postaci, ogólnie warto obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego mialem problem z manga na poczatku Harold IMHO poprstu niepotrafi rysowac ladnych twarzy najbardziej doluja "rybie usta" :P

a ParanoiK'owi chodzilo ze Alucard wyglada lepiej w mandze przynajmniej ja to tak odebralem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee da sie wytrzymać, ten poster jest akurat troche przesadzony, ale przeważnie twarze są ładnie narysowane, jak dla mnie przypominają kreską twarze z One Piece.

 

na pocieszenie Maho w bikini z ładniejsza twarzą..

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na tym maho ma ladna twarz za to koyuki to juz tragedy :D XDDD tak to jest tu dobrze to tam zle :P ale za to w anime to jzu majstersztyk jest :>

teraz mi kumpel polecicl anime Basilisk dopiero szukam torrentow i nie mam bladego pojecia wtf ale niedlugo zobacze i sie dowiem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basilisk zaczynało się fajnie. Tylko chyba ostatnio zostało licencjonowane.

1520173[/snapback]

No to co? Zatoka piratow ma wszystko ;)

 

Robi to teraz Okoi^Sugoi (czy jakos tak), dotychczas wyszlo 9 odcinkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nic nie robie tylko oglądam Full Metal Alchemist, Neon Genesis Evangelion, Hellsing, Gunslinger Girls, Avenger [ malo znany ale fajny] i Naruto :D. Chociaz te retrospekcje w Naruto zaczynaja powoli mnie wkurzac .... :P jednak dzielnie dotrwałam do 140 odcinka ... a to juz dobrze ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhm np ja sciagnelem niedawno nowy epek i ide ogladac:) a w tle bleach juz leci new;)

pozdro

1522331[/snapback]

Bleach zaczyna mnie juz pomalu denerwowac od 10 odcinkow nic sie nie wydazylo i zaczyna sie juz porzadny tasiemiec a Naruto to juz wogole przegiecie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naruto anime to taka nedza ze szkola slow.. manga o wiele lepsza, i zachowuje swoj klimat w przeciwienstwie do anime..

bleach anime i manga sa na poziome.. na to czekam co tydzien B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...