Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

BTW. co masz na myśli przez sezon?

 

Domyślam się, że chodzi o serie wychodzące latem tego roku.

Natomiast ja nadrabiam zaległości i oglądam Durarara!! :D

Niedawno zapoznałem się z Wangan Midnight - jeżeli komuś podobał się Initial D, tą serie również powinien obaczyć. Co prawda nie drift, ale też jest wesoło :).

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steins;Gate jest rewelacyjne. Rozwala. Mówię to co prawda na gorąco po obejrzeniu 21 odcinków (w jednym posiedzeniu) ale może być 10/10, szósta jak na razie na całej mojej liście. Chyba, że potem mi przejdzie ekscytacja. ;)

Zostały 3 odcinki i teraz tortura czekania. Radzę nie zaczynać dopóki nie wyjdzie w całości. Im dalej się ogląda tym bardziej wciąga.

Opis na anidb czy mal jest kiepski. Nie jest błędny, ale trochę mylący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zapoznałem się z Wangan Midnight - jeżeli komuś podobał się Initial D, tą serie również powinien obaczyć. Co prawda nie drift, ale też jest wesoło :).

 

IMHO Wangan nie ma w ogole podejscia do Initiala. Strasznie mnie wynudzil. Z motoryzacyjnych o wiele bardziej polecam Capeta.

 

Od jakiegos czasu mam juz dluzsza przerwe od anime. Z tego co tam obejrzalem kilka miesiecy temu to byly serie Marvela, czyli Iron Man i Wolverine - Wolverine lepszy, choc obie raczej nic wiekszego soba nie prezentuja - obejrzec i zapomniec. Wczesniej jeszcze widzialem raczej zachwalany Blue Gender, ale niestety nie podeszla mi ta historyjka - po kilku odcinkach zaczynala juz mnie niezle meczyc. Za to rewelacyjnie ogladalo mi sie pelnometrazowego Triguna - polecam wszystkim, ktorym podobala sie seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam przerwę... w tamtym miesiącu prawie 600 epków poszło :blink:

 

Coś próbowałem oglądać w tym miesiącu, ale ani czasu, ani chęci za bardzo niema.

 

Za to zacząłem znów Sora no Kiseki 2nd i wciągnęło znów jak bagno. Szkoda tylko ze nie po angielsku, albo że nie znam japońskiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mahou Shoujo Madoka Magica - po tym co słyszałem na temat tej serii spodziewałem się nawet większego mindfucka. Ale i tak mocne. 9/10.

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai - ale tearjerker... chyba 10/10, ale może potem mi trochę przejdzie ;)

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem właśnie na jesienne zapowiedzi (http://thecartdriver.com/fall-2011-anime-season-preview/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+thecartdriver+%28The+Cart+Driver%29) dawno nie widziałem tylu tytułów które warto obejrzeć (przynajmniej tych które w ciemno by mnie zainteresowały do oglądania):

 

-Fate/zero

-Bakuman - sezon 2

-Shana - sezon 3

-Squid Girl - sezon 2

-Working - sezon 2

i zaczyna się:

- 'Future Diary',który miałem zacząć czytać w mandze już dawno temu

- zobaczymy w jakiej formie będzie 'HunterxHunter' - który będzie resetem serii,

 

Zazwyczaj na bieżąco łapię tylko 2 serie, a teraz będę musiał się wyrobić z 6.

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steins;Gate jest rewelacyjne. Rozwala. Mówię to co prawda na gorąco po obejrzeniu 21 odcinków (w jednym posiedzeniu) ale może być 10/10, szósta jak na razie na całej mojej liście. Chyba, że potem mi przejdzie ekscytacja. ;)

Zostały 3 odcinki i teraz tortura czekania. Radzę nie zaczynać dopóki nie wyjdzie w całości. Im dalej się ogląda tym bardziej wciąga.

Opis na anidb czy mal jest kiepski. Nie jest błędny, ale trochę mylący.

 

No to czekamy na ostatni odcinek bo dzisiaj właśnie łyknąłem 8 pod rząd. Nawet nie czytając opisów i początek był dosyć... Ciężki. Na razie mocne 8/10 za ostatnie 6 ep.

 

el psy congroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w Was zna i poleca jakieś radio internetowe z muzyką z anime (głównie op, ed, remixy itp)? Kiedyś słuchałem Kawaii radio, ale gdy kilka dni temu odpaliłem je po długiej przerwie okazało się, że zupełnie się zmieniło. Teraz puszczają "hity" jpop jrock, a z anime jest godzinka dziennie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ostatnio serie Initial D i czuje jakoś niesmak po zakończeniu. Nie miało czasem być kolejnej serii? A może jest i nie potrafię znaleźć? W sumie obejrzałem 4 nie licząc battle stage, do filmu nawet nie podchodzę bo pewnie gniot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w Was zna i poleca jakieś radio internetowe z muzyką z anime (głównie op, ed, remixy itp)? Kiedyś słuchałem Kawaii radio, ale gdy kilka dni temu odpaliłem je po długiej przerwie okazało się, że zupełnie się zmieniło. Teraz puszczają "hity" jpop jrock, a z anime jest godzinka dziennie :/

 

Zobacz AnimeNfo Radio. Też wieki nie słuchałem, więc nie wiem dokładnie co tam teraz leci.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OAVek nawet nie oglądaj bo nie ma sensu. Z tego co pamiętam to same powtórki pozlepiane.

 

 

Przecież Extra Stage to oddzielna historia o Impact Blue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem horriblesubs, najszybciej wychodziły ale jakość trochę kiepska, banding. Ale to nic, będzie blu-ray.

 

Właśnie łyknąłem ostatni odcinek w 720p. Nie było tragicznej jakości ( z wyjątkiem pierwszego z dziwnym audio ).

Generalnie dałem bardzo słabą 10/10. Dawno nie oglądałem ciekawego anime i może dlatego taka wysoka ocena.

 

Teraz z miłą chęcią obejrzałbym powiedzmy Sun Ken Rock albo The Breaker :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już recenzję na TheCartDriver: (not so) Terribad Anime Review: Redline | The Cart Driver

 

generalnie anime podobno do obejrzenia dla efektów wizualnych - i tylko dla tego.

PS. podobno, można obejrzeć obecnie w kinach w UK, chyba że czegoś z recenzji nie rozumiem.

 

PS Nihei Tsutomu to nie mangaka, chodzi Ci coś w stylu Blame! ?

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz dzięki za przypomnienie, zaraz zaczynam ;)

 

 

No kawał filmu :D

Wizualnie rzeczywiście miazga, ale też 5.1 fajne.

 

Produkcja typowo rozrywkowa ;)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Usagi Drop, nie dziwie się już dlaczego ma tak wysokie oceny ;)

Ale... moim zdaniem nie dokończyli jednego wątku i zacząłem szukać mangi i tu zaczynają się jaja.

Ciekawe czy zrobią anime na podstawie "drugiej części" mangi czy też poprzestaną na tym.

 

Mam nadzieje że w specjalu rozwiną i zakończą ten jeden wątek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...