Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

 

 
Hai to Gensou no Grimgar
Grubo. Szkoda że tak późno znalazłem. Gdy tylko trzeba będzie spać albo gnić przez pogodę - polecam. Na razie 4 ep, na początku myślałem że jest to trochę mocniejsze SAO ale jednak jest głębiej IMHO 

 

Czy takie dobre? Sporo nielogicznych zachowan, tak samo jak w przereklamowanym ataku tytanow. Nie wyjasnia sie nic a nic dlaczego wyladowali tam gdzie wyladowali i to bez pamieci. Po 5 odcinkach uwazam, ze jest slabsze niz SAO, gdzie przynajmniej akcja wartko do przodu leciala.

 

edit: po zakonczeniu jedno wielkie WTF?! Potwor, ktorego nikt nie pokonal pada na 1 strzal od jakiegos randoma. Gosc z obrazeniami otoczony przez tlum wrogow przebiega cala kopalnie znajdujac z niej wyjscie. Do tego brak wiecej nawiazan do tych wspomnien o telefonach itd, oprocz 1 odcinka, wiec jak chca pozniej do tego nawiazac o ile w ogole zamierzaja, bo sie na to nie zanosi.

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ludziska ktos czeka na cos ciekawego w tym roku ? Ja moge od siebie napisac, ze w październiku wyjdzie anime na podstawie "Mahoutsukai no Yome". Serializacja ma miec 24 episody. Osoby które nie znają tego tytułu mogą na dzień dzisiejszy obejrzeć dwa episody OVA, pod koniec roku wyjdzie trzecia ostatnia czesc. Nie chce za duzo spoilerowac, moge powiedziec tylko, ze jest to z gatunku fantasy/magic/romance/Slice of life. Naprawde polecam obejrzec sobie obydwie OVA i preview pelnej serializacji. Jak dla mnie bedzie to jeden z kandydatów do bycia najlepszym tytulem tego roku. 

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc znaleźć najwyżej ocenione anime?

Próbowałem na anidb, ale są tam trzy różne oceny i jakieś nagrody, których w ogóle nie znam, ale mam nadzieję, że są coś warte. Tak pobieżnie patrząc na te, które mi się podobały to wszystkie mają nagrody ARC i podobną ocenę średnią i nie wiadomo jaką - jakąś. "Average" to dosłownie average a "Rating" to jakaś średnia ważona, gdzie ktoś to wystawia oceny od x lat ma ważniejszy głos niż przypadkowy kowalski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc znaleźć najwyżej ocenione anime?

Próbowałem na anidb, ale są tam trzy różne oceny i jakieś nagrody, których w ogóle nie znam, ale mam nadzieję, że są coś warte. Tak pobieżnie patrząc na te, które mi się podobały to wszystkie mają nagrody ARC i podobną ocenę średnią i nie wiadomo jaką - jakąś. "Average" to dosłownie average a "Rating" to jakaś średnia ważona, gdzie ktoś to wystawia oceny od x lat ma ważniejszy głos niż przypadkowy kowalski?

https://myanimelist.net/topanime.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...