Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wszyscy oprócz mnie ewentualnie

Ja, ja , ja tez nie widziałem....

Za to zabieram sie [znów] za excel sage....Teraz mam maturke wiec wreszcie troche wolnego czasu na anime :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem na ep#73-74 [;

Jak DB wyda nowy to moooze zobacze ;] Na razie uzupelniam braki w klasykach. Tracker od NGE odmowil wspolpracy T_T wiec zaczalem ogladac Naruto... :lol2:

DB wydalo Bleczyka do 77 odc.

A od jakiej grypy sciagasz NGE ze ci idzie tragicznie??

 

Excel miazdzy - Ulubiona komedia ^_^

 

A jesli chodzi o Blech'a to najlepsze dzieje sie w soul society.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy oprócz mnie ewentualnie

Myself excluded. Za dlugie i z tego co czytam na innych forach, znowu zaczyna sie syndrom DragonBalla/Naruto (fillers, fillers,...)

 

Jak ktos jest zainteresowany - wyszla 36. epka Eureka 7.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Bleacha nie obejrzałem, tzn. po chyba 7mym epku odpuściłem sobie. Jakieś takie nie dla mnie... Ale właśnie brat mi dał z 70epów, więc może w weekend dam mu szansę (bleachowi nie bratu;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do wątku.

Osobiście uważam, że Ghibli rządzi, nie tylko precyzyjną i urzekającą grafiką, ale także fabułą. Co prawda można by się przyczepić, że bohaterowie filmów są do siebie podobni, ale taki styl więc nie ma się co dziwić. Wystarczy, że zobaczę logo na początku i już wiem, że będzie ciekawie.

Inne warte obejrzenia to min GITS SAC (akcja, grafika, fabuła), Cowboy Beebop (dużo akcji i humoru), Hellsing (ksiądz z kielniami :) ), Hack Sign i Haibane Renmei (mało akcji ale potrafi wkręcić), Wolf's Rain (wzruszające, szczególnie koniec), Noir (ciekawe, ładna muzyka), Hikaru no Go (z początku pokenudy, ale później trudno się oderwać) i oczywiście Initial D, czyli gratka dla fanów szybkich i wściekłych, grafika trochę archaiczna, ale film genialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy juz oglądaliście juz odciniki drugiego sezonu School Rumble, jest po prostu wyczesane:))))

Poza tym ruszyła kolejna seria anime, które moim zdaniem należy do ważnych tytułow, mowa tu o serii Hack//Signa a nowa seria nazywa się Hack//Roots

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi, Kaznodzieja to inaczej Preacher (o ile mnie pamięć nie myli) - mówią krótko "kosa" seria :] W dwa dni wszystkie tomy wchłonąłem które były wtedy wydane (chyba do 6) - śmiało można polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do wątku.

Osobiście uważam, że Ghibli rządzi, nie tylko precyzyjną i urzekającą grafiką, ale także fabułą. Co prawda można by się przyczepić, że bohaterowie filmów są do siebie podobni, ale taki styl więc nie ma się co dziwić. Wystarczy, że zobaczę logo na początku i już wiem, że będzie ciekawie.

Inne warte obejrzenia to min GITS SAC (akcja, grafika, fabuła), Cowboy Beebop (dużo akcji i humoru), Hellsing (ksiądz z kielniami :) ), Hack Sign i Haibane Renmei (mało akcji ale potrafi wkręcić), Wolf's Rain (wzruszające, szczególnie koniec), Noir (ciekawe, ładna muzyka), Hikaru no Go (z początku pokenudy, ale później trudno się oderwać) i oczywiście Initial D, czyli gratka dla fanów szybkich i wściekłych, grafika trochę archaiczna, ale film genialny.

Chryste, kielniami :DDDD

To były bagnety (holy bayonets of cośtam) :>

Co do .hack//SIGN to mnie zmuliło totalnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzis obejrze 6-8 to sie wypowiem, jak na razie jestem po 5 :)

 

Na razie serial syci, lubie takie klimaty. Do tego fajny soundtrack (zaskoczylo mnie pozytywnie Radiohead jako ED) i swietna moim zdaniem kreska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heee. EP skonczylem na razie na 3 chyba [; A co do soundtrackow to odlecialem w kraine ost Samurai Champloo

Mam identycznie :lol2:

Nujabes + Fat Jon - Aruarian dance :rolleyes:

 

A z ostatnio przerobionych to Midori no Hibi.

Hmm what next :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak slucham ta piosenke, to mam takie dziwne skojarzenie z francuskim HH.

A z pytan retorycznych:

Katowal sie juz ktos, oprocz mnie 2 kinowka Naruto??

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :D Mam slabosc do frencz hh [;

Cholera musze skonczyc NGE bo zostalo mi 5 odcinkow + filmy. Naruto...eeeh dziwne. Tyle powiem po 30 [; Chyba dam sobie spokoj i przejde do czegos powazniejszego. Tylko co? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

jakie dobre anime byscie polecili?

 

obejrzalem bebopa, goldenboya i jestem w trakcie ebichu i triguna

nie mam jakichs wiekszych wymagani, nie znosze tylko serii z mechami, wiec gundam wing, nge itp. odpadaja...

 

najlepiej, by anime bylo dobrze dostepne... ;]

z gory dzieki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubie komedie (ecchi tez :P)

tak samo jak i cos troche innego (np. cb)

jezeli chodzi o komedie - to nie mam wiekszych wymagan, co do innych anime staram sie interesowac bardziej ambitnymi produkcjami

 

zastanawialem sie nad tym wolf's rain (szkoda tylko, ze jest dosyc slabo dostepne...)

a co myslicie nt. monster? dluga dosyc seriia, ale czy warta zachodu? (z tego, co slyszalem to jest to dosyc ambitne anime)

 

pozdrawiam

 

p.s. Orgiusz, zaraz poprzegladam o czym sa te anime, ktorych tytuly mi podales :] (ze 2-3 tytulow nie kojarze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...